• Obniżka

Microsoft (Office) 365 Business Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
5x PC/MAC + 5x tablet + 5x telefon
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Microsoft/Mac
Kod producenta:
9F4-00003
669,00 zł
569,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Klucz produktu wysyłany na e-mail

Po zakupie otrzymasz:
 • Klucz produktu
 • Plik instalacyjny do pobrania
 • Instrukcja instalacji i konfiguracji
 • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Główne cechy Office 365 Business Standard

(dawniej Microsoft Office 365 Business Premium)

Poznaj zaawansowany pakiet biurowy Microsoft 365 Business Standard i dowiedz się, jakie korzyści zyskasz dla siebie i swojej firmy.

 • Najnowsze wersje programów Microsoft na wszystkich rodzajach urządzeń (PC, Mac, urządzeniach mobilnych)
 • Łatwiejsza współpraca nad projektami i konferencje HD online
 • Łatwa konfiguracja i zarządzanie
 • OneDrive – darmowy schowek online 1TB
 • Office Online – dostęp do aplikacji Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, OneNote) przez przeglądarkę internetową
 • Lepsza organizacja pracy – poczta elektroniczna (50 GB), kalendarz, kontakty
 • NOWOŚĆ! Sway – aplikacja do tworzenia atrakcyjnych interaktywnych raportów i prezentacji
 • Lepsza komunikacja dzięki Microsoft Teams oraz firmowej sieci społecznościowej Yammer
 • Zarządzanie pracą zespołową z SharePoint Online
 • Wyszukiwanie spersonalizowane z Office Graph

W skład pakietu Microsoft 365 Business Standard wchodzą: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access, OneDrive

Microsoft 365 Business Standard

Skorzystaj w firmie z nowoczesnych i wygodnych narzędzi opartych na chmurze i rozwiń swój biznes!Microsoft 365 Business Standard to usługa niezbędna w każdej nowoczesnej i rozwijającej się firmie. Zaawansowane możliwości niezawodnych aplikacji biurowych ułatwiają realizację projektów biznesowych, współpracę i kontakt między pracownikami, zarządzanie kalendarzem i pocztą elektroniczną oraz przechowywanie i udostępnianie potrzebnych materiałów i dokumentów.

Aplikacje, których potrzebujesz

Wypróbuj aplikacje i usługi wchodzące w skład pakietu Microsoft 365 i sprawdź, jak efektywna może stać się Twoja praca!

SharePoint Online

Zadbaj o lepszą komunikację w firmie. Wykorzystuj przestrzeń do pracy zespołowej, aby wspólnie organizować zawartość plików, danych i wiadomości. Udostępniaj zasoby i aplikacje oraz bez trudnu znajduj pliki, witryny i pozostałe osoby.

Exchange Online

Pozostawaj w stałym kontakcie z innymi. Korzystaj z zaawansowanych funkcji nowoczesnej skrzynki pocztowej od Microsoft. Kontroluj wszystkie swoje wiadomości i kontakty z gwaracją pełnego bezpieczeństwa wszystkich plików.

Microsoft Online

Badź w pełni mobilny i przygotowany na pracę niezależnie od warunków! Bez względu na to, gdzie jesteś swoje pliki twórz i edytuj korzystając wyłącznie z przeglądarki internetowej.

OneNote

Najciekawsze pomysły zapisuj tak, jak lubisz - twórz za pomocą klawiatury, pisząc lub rysując odręcznie. Komponuj oryginalne notatki! Wzbogacaj je inspirującymi obrazami wyciętymi ze stron internetowych i dziel się nimi w trybie online.

OneDrive

Zarejestruj się w pakiecie Microsoft i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

Access

Access to łatwe w użyciu narzędzie do szybkiego tworzenia opartych na przeglądarce aplikacji baz danych, które pomagają prowadzić firmę. Dane są automatycznie zapisywane w bazie danych SQL, dzięki czemu aplikacje są bardziej bezpieczne i skalowane.

Publisher

Wygodnie twórz, personalizuj i udostępniaj szeroki wachlarz publikacji najwyższej jakości. Zamieniaj zdjęcia za pomocą prostego przeciągnięcia, a także dodawaj fotografie bezpośrednio z albumów internetowych. Zastosuj efekty specjalne, by publikacje wyróżniały się.

Teams

Korzystaj z czatu grupowego i pracuj zespołowo nad wspólnymi projektami. Planuj spotkania firmowe oraz wyszukuj zespoły publiczne. Wyświetlaj, edytuj i udostępniaj dokumenty - pracuj wszędzie tam, gdzie jesteś.
Praca na dowolnych urządzeniach Pracuj w dowolnym miejscu i czasie. Z pakietem Microsoft 365 Business Standard otrzymujesz dostęp do najbardziej aktualnych wersji doskonale znanych i niezawodnych aplikacji biurowych Microsoft na wszystkich swoich urządzeniach – komputerach PC i Mac, tabletach i smartfonach, a także możliwość tworzenia i edycji dokumentów z poziomu przeglądarki. Nie przerywaj pracy nad ważnym projektem lub nie trać czasu, kiedy do głowy przychodzą Ci najlepsze pomysły. Niezależnie od tego czy korzystasz z klawiatury, pióra czy ekranu dotykowego.
Lepsza współpraca z pracownikami i klientami Przechowuj, synchronizuj i udostępniaj pliki online, korzystając z imponującego schowka online OneDrive o pojemności 1 TB, tak aby każdy miał dostęp do ich najnowszych wersji w każdym miejscu oraz edytuj je w czasie rzeczywistym. Dopracuj szczegóły dzięki możliwości prowadzenia telekonferencji w jakości HD, łączności za pomocą aplikacji Skype , firmowej sieci społecznościowejYammer.
Prosta konfiguracja i łatwe zarządzanie Instrukcja krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji Microsoft 365 Business Standard i pozwoli błyskawicznie rozpocząć korzystanie z pakietu. Wyręczy Cię także w zakresie obsługi informatycznej.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows / Mac
System operacyjny PC:   Windows 8.1, Windows 10
Mac: Mac OS (trzy najnowsze wersje systemu)
Procesor PC: 1 GHz lub szybszy, x86- lub x64-Prozessor z SSE2
Mac: Intel-Procesor
Pamięć RAM PC: 2 GB RAM
Mac: 4 GB RAM
Miejsce na dysku twardym PC: 3,0 GB wolnej pamięci
Mac: 6 GB wolnej pamięci
Karta graficzna PC: rozdzielczość od 1280 x 800 Pixel
Mac: rozdzielczość od 1280 x 800 Pixel
PC: Dla optymalnej pracy konieczna jest karta graficzna DirectX10.
Karta dźwiękowa bez wymagań