Microsoft Office 2016 Standard
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Kompletny zestaw narzędzi przeznaczony zarówno dla użytkowników domowych jak i wymagających firm.

Microsoft Office 2016 Standard
(dawniej oferowany jako Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm)

Pakiet Microsoft Office 2016 Standard to najlepszy wybór dla firm i organizacji potrzebujących niezawodnych narzędzi biurowych. Zawiera wszystkie kluczowe aplikacje dostępne w wersji dla Użytkowników Domowych i Małych Firm (Word, Excel i Outlook) oraz dodatkowo Publisher do tworzenia profesjonalnych publikacji. Idealnie sprawdza się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych, oferując zaawansowane funkcje, które zwiększają produktywność i efektywność pracy.

Jeśli chcesz tworzyć proste dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje wysokiej jakości, Office Standard 2016 jest dla Ciebie. Pakiet ten oprócz podstawowych programów z niżej wersji Microsoft Office 2016 zawiera dodatkowo program Publisher. Standardowa wersja Office 2016 pomoże Ci w tworzeniu , komunikowaniu się , publikowaniu profesjonalnych dokumentów dzięki swoim wspaniałym funkcjom i unowocześnionemu wyglądowi. Będziesz mógł również zapisywać swoje dokumenty w chmurze , aby mieć do nich dostęp w dowolnym momencie i gdziekolwiek jesteś.

Aplikacje pakietu Office 2016 Standard to Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote i Publisher . Wszystkie te aplikacje pakietu Office są tym, czego potrzebujesz, aby szybko załatwić sprawę.

Funkcje Microsoft Office 2016 Standard

Asystent „Tell Me” – pomaga Państwu odszukać określone funkcje w ramach programu i właściwie je zastosować. W ten sposób praca przebiega sprawniej.

Z pomocą „Insights” odnajdziecie Państwo w internecie istotne informacje, które możecie zintegrować bezpośrednio z dokumentem Office.

Nowe narzędzia w Excel automatycznie rozpoznają schematy działania i kompletne dokumenty. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i łatwiej wyciągniecie wnioski z Waszej pracy.

Dzielcie się Państwo prezentacjami PowerPoint, bezpośrednio poprzez sieć. Dzięki bezpłatnej usłudze online, Wasza publiczność ma dostęp do prezentacji, bez potrzeby instalowania programu PowerPoint.

Nowa opcja drukowania zdjęć online w Publisher, pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i zadziwi atrakcyjnymi rezultatami.

Microsoft Office 2016 Standard

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Standard, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego . Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint, OneNote, Outlook oraz Publisher i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program Outlook 2016

Outlook

Efektywnie zarządzaj pocztą e-mail , kalendarzem , kontaktami i zadaniami . Wsparcie Push email zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej. Widok konwersacji grupuje powiązane wiadomości i kalendarze, umożliwiając operatorowi przeglądanie obu programów obok siebie. Z Outlook 2016 planowanie harmonogramu nigdy nie było prostsze.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Program Publisher 2016

Publisher

Twórz i udostępniaj układy o profesjonalnej jakości dzięki najnowszym narzędziom do projektowania i edycji od Microsoft Publisher. Wymieniaj treści, dodawaj efekty i łatwo udostępniaj gotowe projekty w jednej kompletnej aplikacji

Microsoft Office 2016 Standard

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Współtworzenie w czasie rzeczywistym: dokumenty, które zapisujesz w OneDrive lub SharePoint, a następnie udostępniasz swoim współpracownikom, można edytować (za pomocą programu Word 2016 lub Word Online) w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Ty i Twoi współpracownicy będziecie mogli zobaczyć efekty natychmiast.

Excel

Tabele przestawne zostały ożywione za pomocą paska wyszukiwania, co znacznie ułatwiło życie w przypadku dużych zestawów danych z wieloma różnymi polami. Po prostu wyszukaj pole, którego szukasz, a pojawi się ono, abyś mógł je wybrać.

PowerPoint

PowerPoint 2016 ma teraz łatwe w użyciu i bardziej niezawodne narzędzie do osadzania linków do kodu wideo z witryn internetowych, takich jak YouTube. Po prostu skopiuj kod osadzania ze strony internetowej, a następnie kliknij Wstaw - Wideo - Wideo online. Wklej kod w polu obok „Z kodu osadzania wideo”.

Outlook

Wreszcie w programie Outlook 2016 jest możliwość wyświetlenia pierwszego zdania wiadomości tuż pod nagłówkiem wiadomości, dzięki czemu wiesz, co zawiera wiadomość, bez konieczności jej otwierania.

OneNote

Gdy zdecydujesz się wstawić plik do notatek, OneNote oferuje teraz nową opcję „Prześlij do OneDrive i wstaw łącze”. Przechowywanie załączników plików w chmurze zamiast w notesie sprawia, że ​​notatki są łatwiejsze w zarządzaniu i umożliwia łatwiejszą współpracę z innymi osobami.

Publisher

Dzięki Microsoft Publisher 2016 zapiszecie swoje publikacje także w formacie JPG, dzięki czemu z łatwościa możecie je przesłać dalej do preferowanego dostawcy.

Poznaj różnicę między wersjami Office 2016 Standard, a Office 2016 dla Użytkowników Domowych oraz Małych Firm

Microsoft Office 2016 Professional

Microsoft

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Microsoft Office 2016 Standard

Microsoft

Microsoft Office 2016 Standard

Rodzaj licencji
Bezterminowa / wieczysta
Bezterminowa / wieczysta
Liczba stanowisk
1
1
Kompatybilność
Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
  Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
  Access
Wsparcie techniczne i aktualizacje
Obszar zastosowania
Domowy/Firmowy
Domowy/Firmowy
Typ licencji
Komercyjna
Komercyjna
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Windows Server
Kod producenta:
021-10554
Programy:
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, 2012 R2, 2016
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10