Microsoft Office 2016 Professional Plus
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Office 2016 Professional Plus - pakiet dla wymagających użytkowników

Microsoft Office 2016 Professional Plus

Microsoft Office Professional Plus 2016 Plus to pakiet programów biurowych dla wymagających odbiorców. Jest idealny dla samo zatrudnionych, przedstawicieli wolnych zawodów, małych przedsiębiorstw i prywatnych użytkowników. Office 2016 Professional Plus spełnia wszystkie wymagania, które stawiane są profesjonalnemu oprogramowaniu biurowym.

Twórzcie Państwo korespondencję seryjną, etykiety, zarządzają liczbami biznesowymi w tabelach, twórzcie przekonujące prezentacje i miejcie zawsze swoją skrzynkę odbiorczą i terminarz pod kontrolą. Microsoft Office 2016 Professional Plus wspiera Państwa we wszystkich prywatnych i zawodowych projektach i pomaga przy tym osiągać optymalne wyniki. Programy pakietu Office Professional Plus 2016 spełniają wszystkie najwyższe standardy. Dzięki regularnym aktualizacjom Microsoftu, Wasze oprogramowanie zawsze jest aktualne. Korzystajcie Państwo z programów Office, które nieustannie są dla Was udoskonalane.

Funkcje Microsoft Office 2016 Professional Plus

Możliowść instalacji programu na środowisku serwerowym.

Asystent „Tell Me” – pomaga Państwu odszukać określone funkcje w ramach programu i właściwie je zastosować. W ten sposób praca przebiega sprawniej.

Z pomocą „Insights” odnajdziecie Państwo w internecie istotne informacje, które możecie zintegrować bezpośrednio z dokumentem Office.

Nowe narzędzia w Excel automatycznie rozpoznają schematy działania i kompletne dokumenty. Dzięki temu oszczędzacie Państwo czas i łatwiej wyciągniecie wnioski z Waszej pracy.

Dzielcie się Państwo prezentacjami PowerPoint, bezpośrednio poprzez sieć. Dzięki bezpłatnej usłudze online, Wasza publiczność ma dostęp do prezentacji, bez potrzeby instalowania programu PowerPoint.

Nowa opcja drukowania zdjęć online w Publisher, pozwoli zaoszczędzić Państwu czas i zadziwi atrakcyjnymi rezultatami.

Program Access pozwoli Państwu zarządzać bazami danych

Microsoft Office 2016 Professional Plus

Wkrocz w nową erę pakietu Office dzięki temu cyfrowemu pakietowi Microsoft Office Professional Plus, który zawiera wersje 2016 Twojego ulubionego oprogramowania biurowego . Ulepszone programy Word , Excel , PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher oraz Access i zostały starannie ulepszone o nowe funkcje oszczędzające czas. Oczywiście pakiet Office 2016 jest w pełni przystosowany do chmury, zoptymalizowany pod kątem ekranu dotykowego i dostępny za pośrednictwem aplikacji Microsoft Web Apps, co umożliwia pracę z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu.

Program Word 2016

Word

Twórz i udostępniaj profesjonalnie wyglądające dokumenty za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do edycji, recenzowania i udostępniania. Nowa karta Projekt zapewnia szybki dostęp do funkcji, a inteligentne wyszukiwanie pokazuje odpowiednie informacje kontekstowe z Internetu w dokumencie.

Program Excel 2016

Excel

Analizuj i wizualizuj swoje dane w nowy i intuicyjny sposób. Excel 2016 został wyposażony w nowy interfejs użytkownika z zachowaniem popularnych skrótów klawiaturowych. Wykorzystaj funkcje takie jak Analysis ToolPak , Slicers , Formula Builder, aby zaoszczędzić czas i skupić się na intuicji

Program PowerPoint 2016

PowerPoint

Twórz, współpracuj i efektywnie zaprezentuj swoje pomysły dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku zadań Animacje. Komentarze w wątkach obok slajdów pomagają uwzględniać opinie w prezentacjach.

Program Outlook 2016

Outlook

Efektywnie zarządzaj pocztą e-mail , kalendarzem , kontaktami i zadaniami . Wsparcie Push email zapewnia aktualność skrzynki odbiorczej. Widok konwersacji grupuje powiązane wiadomości i kalendarze, umożliwiając operatorowi przeglądanie obu programów obok siebie. Z Outlook 2016 planowanie harmonogramu nigdy nie było prostsze.

Program OneNote 2016

OneNote

Ten program naśladuje właściwości notatnika, umożliwiając przechowywanie notatek, pomysłów, stron internetowych, zdjęć, a nawet plików audio i wideo w jednym miejscu . Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, w biurze czy w podróży, możesz zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś, udostępniając i współpracując z innymi

Program Publisher 2016

Publisher

Twórz i udostępniaj układy o profesjonalnej jakości dzięki najnowszym narzędziom do projektowania i edycji od Microsoft Publisher. Wymieniaj treści, dodawaj efekty i łatwo udostępniaj gotowe projekty w jednej kompletnej aplikacji

Program Access 2016

Access

Analizuj swój magazyn danych , wykonuj zapytania i wizualizuj dane za pomocą programu Microsoft Access w ramach pakietu Office 2016 Professional Plus. Access może łączyć się z wieloma bazami danych, zawiera konfigurowalne szablony i zapewnia wszechstronne środowisko opracowywania danych.

Microsoft Office 2016 Professional Plus

wybrane nowości w programach pakietu.

Word

Współtworzenie w czasie rzeczywistym: dokumenty, które zapisujesz w OneDrive lub SharePoint, a następnie udostępniasz swoim współpracownikom, można edytować (za pomocą programu Word 2016 lub Word Online) w czasie rzeczywistym, dzięki czemu Ty i Twoi współpracownicy będziecie mogli zobaczyć efekty natychmiast.

Excel

Tabele przestawne zostały ożywione za pomocą paska wyszukiwania, co znacznie ułatwiło życie w przypadku dużych zestawów danych z wieloma różnymi polami. Po prostu wyszukaj pole, którego szukasz, a pojawi się ono, abyś mógł je wybrać.

PowerPoint

PowerPoint 2016 ma teraz łatwe w użyciu i bardziej niezawodne narzędzie do osadzania linków do kodu wideo z witryn internetowych, takich jak YouTube. Po prostu skopiuj kod osadzania ze strony internetowej, a następnie kliknij Wstaw - Wideo - Wideo online. Wklej kod w polu obok „Z kodu osadzania wideo”.

Outlook

Wreszcie w programie Outlook 2016 jest możliwość wyświetlenia pierwszego zdania wiadomości tuż pod nagłówkiem wiadomości, dzięki czemu wiesz, co zawiera wiadomość, bez konieczności jej otwierania.

OneNote

Gdy zdecydujesz się wstawić plik do notatek, OneNote oferuje teraz nową opcję „Prześlij do OneDrive i wstaw łącze”. Przechowywanie załączników plików w chmurze zamiast w notesie sprawia, że ​​notatki są łatwiejsze w zarządzaniu i umożliwia łatwiejszą współpracę z innymi osobami.

Publisher

Dzięki Microsoft Publisher 2016 zapiszecie swoje publikacje także w formacie JPG, dzięki czemu z łatwościa możecie je przesłać dalej do preferowanego dostawcy.

Access

Microsoft zaktualizował interfejs użytkownika tak jak dla reszty aplikacji w wersji 2007 i dodał kilka narzędzi w 2010. W wersji 2013 Access usunął nawet niektóre opcje pracy z tabelami przestawnymi.

Poznaj różnicę między wersjami Office 2016 Standard, a Office 2016 dla Użytkowników Domowych oraz Małych Firm

Microsoft Office 2016 Professional

Microsoft

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm

Microsoft Office 2016 Standard

Microsoft

Microsoft Office 2016 Standard

Microsoft Office 2016 Professional

Microsoft

Microsoft Office 2016 Professional Plus

Rodzaj licencji
Bezterminowa / wieczysta
Bezterminowa / wieczysta
Bezterminowa / wieczysta
Liczba stanowisk
1
1
1
Kompatybilność
Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Windows 7, 8/8.1, 10, 11
Windows Server 2008 R2, 2012, 2012 R2, 2016
Windows 7, 8/8.1, 10, 11
  Word
  Excel
  PowerPoint
  OneNote
  Outlook
  Publisher
  Access
Wsparcie techniczne i aktualizacje
Obszar zastosowania
Domowy/Firmowy
Domowy/Firmowy
Domowy/Firmowy
Typ licencji
Komercyjna
Komercyjna
Komercyjna
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Windows Server
Kod producenta:
79P-05552
Programy:
Access
Excel
OneNote
Outlook
PowerPoint
Publisher
Word
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, 2012 R2, 2016
Procesor
1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM
2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym
3 GB wolnej przestrzeni dyskowej
Karta graficzna
Dla poprawnej pracy wymagany DirectX10