Malwarebytes - legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Brak produktów w danej kategorii

Malwarebytes – marka z polskim rodowodem

Historia marki Malwarebytes rozpoczyna się w 2004 roku, kiedy to jeden z jej twórców musiał zmierzyć się ze złośliwym oprogramowaniem, które przedostało się do jego komputera mimo korzystania z programu antywirusowego. Marcin Kleczyński, bo o nim jest tu mowa, postanowił stworzyć narzędzie, które będzie chroniło komputery jeszcze dokładniej, zapewniając w ten sposób maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

Sukces marki jest zasługą innowacyjnego podejścia do problemu wirusów komputerowych. Informatycy marki Malwarebytes nie tylko starają się neutralizować pojawiające się zagrożenia, ale także przewidują te, które potencjalnie mogą się pojawić. Jest to możliwe dzięki przestawieniu się na sposób myślenia hakerów. Nie chodzi o to, jak zabezpieczyć sprzęt, ale jak te zabezpieczenia obejść. Myślący jak hakerzy programiści marki Malwarebytes potrafią błyskawicznie zidentyfikować i zneutralizować na bieżąco większość pojawiających się zagrożeń.

Malwarebytes – cyfrowy świat bez zagrożeń

Oprogramowanie marki Malwarebytes to skuteczny sposób na zabezpieczenie się przed atakami hakerów, złośliwym oprogramowaniem i wirusami mogącymi zainfekować Twój komputer. To kompletne rozwiązania kompatybilne z większością systemów komputerowych. Wśród proponowanych rozwiązań znalazła się ochrona przed oprogramowaniem typu ransomware, zautomatyzowane usuwanie skutków ataków z punktów końcowych, a także rozszerzanie możliwości oprogramowania antywirusowego i zastępowanie używanych wcześniej rozwiązań antywirusowych.

Malwarebytes to oprogramowanie przeznaczone zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i dla właścicieli małych firm i indywidualnych użytkowników. To narzędzia, które skutecznie zabezpieczają sprzęt przed większością znanych metod ataków hakerskich. Dzięki nim zasoby Twojego komputera pozostają całkowicie bezpieczne. Sprawdź osobiście, dlaczego marka Malwarebytes cieszy się tak dużą popularnością i zaufaniem milionów klientów na całym świecie.