Microsoft Visual Studio 2022

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Obszar zastosowań:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Microsoft Visual Studio 2022 Professional

(1)
4/5.00
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 2 499,00 zł
 • Microsoft Visual Studio 2022 to najnowsza wersja programu do tworzenia oprogramowania w trybie konsolowym, przygotowanego przez specjalistów z Microsoft. Jeśli już używasz programu Visual Studio, to doskonale wiesz, że sprawdza się on znakomicie do tworzenia typowych aplikacji na takie platformy jak konsole Xbox, systemy Microsoft Windows, czy też np. Windows CE. Jakich nowości można spodziewać się w najnowszej wersji? Sprawdź koniecznie i pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na zakup Visual Studio 2022 to klucz aktywacyjny znajdziesz w naszej ofercie w świetnej cenie!

  Nowości w programie Visual Studio 2022

  Opcje takie jak możliwość udostępniania zależności pomiędzy fragmentami kodu to znane już funkcje stałym użytkownikom Visual Studio. W najnowszej odsłonie programu pojawiły się jednak kolejne rozwiązania, dzięki którym łatwiej tworzyć aplikacje:

  • 64-bitowe środowisko: Visual Studio 2022 to między innymi nowe, 64-bitowe środowisko pozwalające na pracę nad projektami o różnym rozmiarze - wprowadzone zmiany pozwalają na łatwiejsze wdrażanie zmian przy pracy zarówno z mniejszymi, jak i większymi projektami dzięki środowisku IDE oraz nowemu edytorowi Razor.

  • Funkcja IntelliCode do automatycznego uzupełniania kodu: program Visual Studio w swojej najnowszej wersji, wyposażony został w zestaw narzędzi o nazwie IntelliCode. Narzędzia te testują kod w czasie rzeczywistym w dowolnej aplikacji i mogą uzupełniać wiersze po wzięciu pod uwagę kontekstu kodu (typ pisanego kodu, jego funkcja, czy nazwy zmiennych). To rozwiązanie mogące znacznie ułatwić Twoją pracę pod kątem wydajności, z jaką powstaje dana aplikacja.

  • Rozszerzenie Live Share: ekrany sesji współpracy w nowej wersji programu Visual Studio 2022 to coś więcej niż tylko opcja wglądu w podstawowe informacje dotyczące postępów pozostałych członków zespołu. Wykorzystując spersonalizowane sesje dostępu, możesz nie tylko badać ścieżkę wykonywania kodu, ale i przeprowadzać zintegrowane debugowanie zespołu, osiągając natychmiastowe wyniki. Personalizacja dostępu sprawia, że łatwiej zadbać o spójność kodu oraz przeprowadzić ewentualne rozwiązywanie konfliktów scalania.

  Klucz licencyjny Visual Studio 2022: łatwość otwierania własnych repozytoriów i nie tylko

  Program Microsoft Visual Studio 2022 to nie tylko ekrany sesji współpracy, narzędzie IntelliCode, które rozumie kontekst kodu, czy też rozbudowane zarządzanie kontrolami dostępu, gdy przeprowadzane jest pozwalające poradzić sobie z dużymi problemami zintegrowane debugowanie. Warto mieć także na uwadze ułatwioną pracę w chmurze. Visual Studio 2022 zapewnia wszelkie szablony potrzebne do obsługi lokalnych emulatorów oraz innych typowych aplikacji. Z łatwością możesz też przeglądać wartości przechowywane wewnątrz bazy danych Azure SQL Database czy też konta Azure Storage - Visual Studio 2022 sprawia, że wdrażanie Azure staje się prostsze niż kiedykolwiek! Kolejna przydatna funkcja to kontrola narzędzi GIT. Przydatne są nie tylko do podejmowania przemyślanych decyzji dotyczących zmian w kodzie, ale i również zarządzania repozytoriami bezpośrednio z poziomu programu Visual Studio, jeśli posiadasz konto Github. Visual Studio 2022 to także liczne narzędzia powalające na bieżąco analizować kod: możesz przeglądać kod i sprawdzać wartości przechowywane na ścieżkach, dowiedzieć się, czy przeprowadzono testowanie jednostek metody, czy też ustawiać wyrażenia kontrolne. Szybko diagnozuj problemy na poziomie kodu, wykorzystując wbudowaną obsługę kontroli wersji i zobacz natychmiastowe wyniki, tworząc nowoczesne i niezawodne aplikacje dla dowolnej platformy. Dzięki zestawie testów zoptymalizowanych pod kątem wydajnej pracy możesz analizować ilość testowanego kodu i obserwować natychmiastowe wyniki tych działań. Poszukujesz Visual Studio 2022? Cena w Soft 360 pozytywnie Cię zaskoczy!

  Visual Studio 2022 to najlepsza wersja tego programu

  Program Visual Studio 2022 to najlepsze w swojej klasie narzędzia, których wykorzystanie ułatwia dokładniejsze tworzenie kodu i usprawnia cykle edytowania. Możesz nadal korzystać z poprzednich iteracji tego programu, jednak nie da się ukryć, że Visual Studio 2022 to obecnie najlepszy program Visual Studio. Zadbaliśmy o to, by cena Visual Studio 2022 oferowana przez nasz sklep plasowała się na uczciwym, konkurencyjnym poziomie. Dzięki temu, rozwiązania takie jak funkcje pozwalające zbadać ścieżkę wykonania kodu za pomocą zdalnego debugera dostępnego w Visual Studio są w zasięgu twojej ręki. Pamiętaj, że gdy wybierzesz Visual Studio 2022 to klucz licencyjny w doskonałej cenie znajdziesz w naszej ofercie!