CorelDRAW.app

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Liczba stanowisk:
Obszar zastosowań:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
CorelDRAW.app Enterprise 10-User Pack - Subskrypcja 1 rok

Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 5 350,65 zł
 • Skoro w sieci nie tylko spędzamy czas na rozrywce, ale i na pracy - i to w pełni powszechne realna - to potrzebujemy odpowiedniego oprogramowania, pozwalającego na korzystanie z zalet internetu, prawda? Aplikacja CorelDRAW.app pozwala także przenieść do sieci projektowanie graficzne przy wykorzystaniu narzędzi CorelDRAW. Korzystając z tego rozwiązania, będziesz mógł nie tylko wygodnie pracować z dowolnego miejsca, ale i również lepiej tworzyć wszelkie prace zespołowe. Jak dokładnie przedstawiają się funkcje, które oferuje licencja .app?

  Nowy wymiar współpracy z klientem

  Aplikacja CorelDRAW.app to przede wszystkim zupełnie nowy poziom współpracy zarówno z pozostałymi członkami projektu, jak i np. klientami. Dzięki temu, że wszystkie działania przeprowadzane są w chmurze, klienci, zamiast kontaktować się z Tobą mailowo bądź telefonicznie, i tłumaczyć proponowane przez nich zmiany w nie zawsze jasny sposób, teraz mogą bezpośrednio oznaczać fragmenty grafiki, które ich zdaniem wymagają zmiany. W ten sposób żmudny proces wykonywania poprawek stanie się szybszy i bardziej przejrzysty niż kiedykolwiek.

  Praca zespołowa sprawna jak nigdy dotąd

  Implementacja CorelDRAW.app to także ogromny atut w przypadku pracy zespołowej. W związku z tym, że teraz możecie wszyscy razem pracować na jednym pliku umieszczonym bezpiecznie w chmurze, odchodzą w niepamięć np. wszystkie czasochłonne procesy związane z upewnianiem się, czy wszyscy operują na najnowszej wersji grafiki. Wszelkie wprowadzane zmiany na pliku roboczym mogą zostać opatrzone swoistymi wirtualnymi podpisami, dzięki czemu nikt nigdy nie będzie miał wątpliwości co do tego, jaki konkretnie był wkład pracy poszczególnych uczestników projektu.

  Twórz gdzie tylko zechcesz

  Pamiętaj, że CorelDRAW.app nie jest samodzielną aplikacją — do pełnego wykorzystania jej możliwości potrzebujesz aktywowany klucz na takie narzędzia do programowania graficznego jak klasyczny CorelDRAW. Co istotne, CorelDRAW.app pozwala również na wykorzystywanie rozwiązań stanowiących część pakietu Technical Suite. Oznacza to, że możesz działać w chmurze przy tworzeniu nie tylko wektorowych ilustracji do marketingu czy materiałów wewnątrzfirmowych, ale i również pracować nad ściśle technicznymi projektami, takimi jak instrukcje użytkowania skomplikowanych sprzętów czy narzędzi.

  Interesuje cię CorelDRAW.app licencja, której cena będzie uczciwa, i nie wydrenuje Twojego portfela? Koniecznie sprawdź co mamy ci do zaoferowania w ramach naszego sklepu z oprogramowaniem Soft360. Jesteśmy pewni, że nasza oferta sprosta Twoim oczekiwaniom.