CorelDRAW.app Enterprise 10-User Pack - Subskrypcja 1 rok
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

CorelDRAW.app Enterprise - dodatkowa opcja dla licencji CorelDRAW Enterprise

Program Ashampoo Office 8

CorelDRAW.app Enterprise to dodatkowa opcja licencyjna dla licencji CorelDRAW Enterprise, która umożliwia całej Twojej organizacji współpracę nad ważnymi projektami. Dzięki temu każdy członek zespołu - od twórców zawartości, po współautorów i recenzentów - będzie mógł otwierać, przeglądać, dodawać adnotacje i drukować projekty CorelDRAW z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu.


Ważne! Aplikacja CorelDRAW.app nie wymaga instalacji, co pozwala na ograniczenie obciążenia administracyjnego IT i nie wymaga konserwacji. Po aktywowaniu swojej domeny za pomocą tokena otrzymanego wraz z potwierdzeniem zakupu licencji, Twoi użytkownicy będą mogli zalogować się na stronie https://coreldraw.app/?enterprise przy użyciu firmowych kont użytkowników (Microsoft 365 lub Google Workspace) za pomocą pojedynczego logowania włączonego (SSO).

Główne cechy CorelDRAW.app

  • Współpraca zespołowa
  • Dostępność z dowolnego miejsca i urządzenia
  • Brak konieczności instalacji
  • Ograniczenie obciążenia administracyjnego IT
  • Logowanie za pomocą jednego konta
  • Dodawanie adnotacji i drukowanie projektów
  • Praca z projektami CorelDRAW.

Współpraca staje się prostrza

Program Ashampoo Office WriteDzięki integracji z Microsoft Office 365 Business, Microsoft 365 Enterprise i G Suite, cała organizacja może współpracować nad ważnymi projektami i mieć dostęp do współdzielonych plików. Aplikacja CorelDRAW.app umożliwia wyświetlanie i drukowanie plików graficznych, co ułatwia proces zatwierdzania projektów.

Praca zespołowa jest od teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Aplikacja umożliwia dostęp do projektów z dowolnego miejsca i urządzenia, dzięki czemu wszyscy współpracownicy mogą przeglądać, dodawać adnotacje i drukować projekty CorelDRAW w czasie rzeczywistym.

Obszar zastosowań:
Domowy
Edukacyjny
Firmowy
Rządowy
Liczba stanowisk:
10
Kod producenta:
LCCDGSAPPSUB1