• Obniżka

Microsoft Excel 2019

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
499,00 zł
399,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

W nowej wersji arkusza kalkulacyjnego Excel firma Microsoft ponownie oferuje wydajny program, który jest niezbędny dla przedsiębiorstw, osób prowadzących działalność gospodarczą i prywatnych użytkowników. Jeszcze nigdy efektywne przetwarzanie olbrzymich ilości danych i analizowanie ich na rozmaite sposoby za pomocą bogatej palety narzędzi nie było tak łatwe. W porównaniu z wersją Microsoft Excel 2016 ulepszono znacznie intuicyjną obsługę, porządkując m.in. interfejs wstążkowy pod kątem jak najbardziej płynnego przebiegu pracy. 

Dużym ułatwieniem dla użytkowników programu Microsoft Excel 2019 jest też to, że jest on w stanie sam z siebie dostosowywać się do ich osobistych zwyczajów, co znacznie przyspiesza nawigację. Ponadto użytkownicy nie są zdani wyłącznie na fabryczny interfejs użytkownika, lecz mogą go sobie w wielu aspektach zmodyfikować zależnie od własnych potrzeb lub po prostu pozostać przy dobrze im znanym interfejsie wstążkowym z programu Excel 2016. Uzupełnieniem intuicyjnej obsługi jest szerszy zakres obsługi sterowania rysikiem na urządzeniach Microsoft Surface oraz innych urządzeniach wyposażonych w ekran dotykowy. 

Automatyczna generowanie wizualizacji danych
Wizualna prezentacja złożonych danych jest bardzo ważną techniką analityczną w czasach Big Data. Również nowa wersja programu Excel idzie dalej właśnie w tym kierunku, aby ułatwić dostęp do informacji w odpowiednim kontekście, i poszerza zakres możliwości korzystania z wykresów i wizualnych metod oceny. Ponadto oprogramowanie analizuje tabele i wykresy za pomocą funkcji „Insights”, aby uwydatnić najbardziej interesujące w danym kontekście dane i ułatwić dostrzeżenie znaczących zmian oraz rozpoznawanie wyraźnych tendencji w zestawach danych. Nowe typy wykresów zapewniają dodatkowe opcje prezentacji i większą gęstość informacji na mniejszej przestrzeni.

Model Machine Learning w programie Excel 2019
Coraz większe ilości danych wymagają coraz wydajniejszych narzędzi analitycznych. Wiedząc o tym zapotrzebowaniu, firma Microsoft wyposażyła swój najnowszy produkt z rodziny Excel w technologie Machine Learning. Te algorytmy są w stanie nie tylko rozpoznawać jednoznaczne wzorce, ale także   w inteligentny sposób je przetwarzać. Ponadto Excel ma już możliwość importowania nowoczesnych algorytmów Machine Learning i stosowania ich w obrębie oprogramowania, co otwiera drogę do korzystania ze sztucznej inteligencji.

Zintegrowane dane Live poprzez API Bing firmy Microsoft
Obecna wersja programu Excel jest także bardziej otwarta na współpracę z siecią. W szczegółach odpowiada za integracja z interfejsem programowania (API) własnej wyszukiwarki firmy Microsoft, Bing. Dzięki temu w programie Excel 2019 można wzbogacać określone serie dodatkowymi danymi. Za pomocą szczegółowych poleceń można wykonywać jeszcze bardziej skomplikowane obliczenia niż dotąd, co będzie przydatne zwłaszcza dla profesjonalnych użytkowników.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Miejsce na dysku twardym Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa bez wymagań