• Obniżka

Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft

Microsoft SQL Server 2016 Standard

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
2 999,00 zł
2 599,00 zł Zniżka 400,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

SQL Server 2016 Standard Edition zapewnia lepszą dostępność i skalowanie do 24 rdzeni. Nowoczesne raporty przekształcają dane i dostarczają użytecznych informacji. Użyj zaawansowanej integracji R open source do zaawansowanej analizy. Ta wersja Microsoft SQL Server 2016 Standard jest licencjonowana na serwer / licencje CAL. Licencje Server / CAL opłaca się, jeśli potrzebujesz licencji o niskim dostępie i możesz wskazać dostęp do użytkowników lub urządzeń. Po stronie serwera wymagana jest licencja dla każdego środowiska systemu operacyjnego (wirtualnego lub fizycznego), w którym działa instancja SQL Server. Liczba zainstalowanych wystąpień programu SQL Server nie ma znaczenia. Możesz zainstalować i uruchomić wiele instancji SQL Server Standard z licencją w instancji Windows Server (odpowiednik środowiska systemu operacyjnego). Część CAL modelu licencyjnego Server / CAL działa w taki sam sposób jak Exchange, SharePoint itp. Dla różnych wymagań istnieją licencje CAL na użytkownika i urządzenie.

Technologie SQL Server:

Database Engine

Silnik bazy danych jest podstawową usługą do przechowywania, przetwarzania i tworzenia kopii zapasowych danych. Silnik bazy danych zapewnia kontrolowany dostęp i przetwarzanie transakcji. Dzięki temu możesz sprostać nawet wysokim wymaganiom aplikacji do przetwarzania danych w Twojej firmie. Silnik bazy danych zapewnia również różnorodne wsparcie dla utrzymania wysokiej dostępności.

R Usługi

Usługi Microsoft R oferują kilka sposobów integracji popularnego języka R z obiegiem pracy.

Usługi R (w bazie danych) integrują język R z SQL Server, dzięki czemu można łatwo tworzyć, przekwalifikowywać i oceniać modele, wywołując zapisane procedury Transact-SQL.

Microsoft R Server zapewnia skalowalną obsługę R w przedsiębiorstwie na wielu platformach i obsługuje źródła danych, takie jak: Hadoop i Teradata.

Usługi jakości danych

SQL Server Data Quality Services (DQS) zapewnia oparte na wiedzy rozwiązanie do oczyszczania danych. DQS pozwala tworzyć bazę wiedzy, a następnie korzystać z tej bazy wiedzy w celu korekcji danych i deduplikacji danych przy użyciu środków wspomaganych komputerowo i interaktywnie. Możesz korzystać z usług danych referencyjnych opartych na chmurze i stworzyć rozwiązanie do zarządzania danymi, które integruje DQS z SQL Server Integration Services i Master Data Services.

Usługi integracyjne

Integration Services to platforma do projektowania wydajnych rozwiązań do integracji danych, w tym pakietów hurtowni danych do wyodrębniania, przekształcania i ładowania danych (ETL).

Master Data Services

Master Data Services to rozwiązanie SQL Server do zarządzania danymi głównymi. Rozwiązanie zbudowane na Master Data Services zapewnia, że ​​raportowanie i analiza opierają się na właściwych informacjach. Dzięki Master Data Services tworzysz scentralizowane repozytorium danych podstawowych i utrzymujesz zapisywalny i zabezpieczony zapis tych danych, który zmienia się w czasie.

Usługi analityczne

Analysis Services to platforma danych analitycznych i zestawu narzędzi Business Intelligence dla osób, zespołów i organizacji. Projektanci serwerów i klientów obsługują starsze rozwiązania OLAP, nowe rozwiązania do modelowania tabel oraz funkcje samoobsługowe do analizy i współpracy ze środowiskiem Power Pivot, Excel i SharePoint Server. Usługi Analysis Services obejmują również eksplorację danych, dzięki czemu można zidentyfikować wzorce i relacje, które są ukryte w dużych ilościach danych.

Replikacja

Replikacja to zestaw technologii służących do kopiowania i dystrybucji danych i obiektów bazy danych z jednej bazy danych do drugiej, a następnie synchronizacji baz danych w celu zapewnienia spójności danych. Korzystając z replikacji, można rozpowszechniać dane do wielu witryn, użytkowników zdalnych lub użytkowników mobilnych za pośrednictwem sieci lokalnych i sieci rozległych (WAN), połączenia telefonicznego, sieci bezprzewodowej lub przez Internet.

Usługi raportowania

Usługi Reporting Services udostępniają internetowe funkcje raportowania korporacyjnego, umożliwiające tworzenie raportów, które pobierają treści z różnych źródeł danych, publikują raporty w różnych formatach oraz centralnie zarządzają subskrypcjami i bezpieczeństwem.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows
Procesor procesor x64: AMD Opteron, AMD Athlon 64, Intel Xeon z obsługą Intel EM64T, Intel Pentium IV z obsługą EM64T - minimum 1,4 GHz, 2,0 GHz lub szybsze
Pamięć RAM Minimum: 1 GB |  Zalecane: co najmniej 4 GB. Wraz ze wzrostem rozmiaru bazy danych należy również zwiększyć pamięć, aby zapewnić optymalną wydajność.
Miejsce na dysku twardym Co najmniej 6 GB dostępnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna -
Karta dźwiękowa -

Rekomendowane oprogramowanie