CorelDRAW Graphics Suite 2023 Win/Mac ESD
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelDraw Graphics Suite 2023

„Najbardziej wszechstronne narzędzie do projektowania cyfrowego"

CorelDRAW® Graphics Suite to wszechstronny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania, który pozwala na tworzenie imponujących ilustracji wektorowych, układów stron oraz edycję zdjęć i typografii z niezwykłą skutecznością. Korzystna cenowo wersja CorelDraw Graphics Suite 2023 zapewnia niesamowitą wartość dzięki wyjątkowym funkcjom i zasobom, najwyższej wydajności i wsparciu dla najnowszych technologii.

Funkcje programu CorelDraw Graphics Suite 2023

Rysowanie w perspektywie

Widok wielostronicowy

Eksport wielu zasobów

Współpraca w czasie rzeczywistym

Profesjonalne narzędzia do grafiki wektorowej

Narzędzia do grafik internetowych

Wysokiej jakości wydruki

Dobierzesz najlepsze barwy, wypełnienia oraz style

Dla kogo jest
przeznaczony?

  • Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2023 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie.
  • Pakiet CorelDRAW Graphics Suite cieszy się zainteresowaniem różnych branż i przedsiębiorstw na całym świecie — od produkcji i inżynierii aż po tworzenie oznakowania, materiałów marketingowych i nie tylko

Kompletny pakiet 6 aplikacji

CorelDRAW®

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Dzięki tej zaawansowanej, kompleksowej aplikacji możesz stworzyć, co zechcesz: grafiki wektorowe, układy stron oraz wiele innych materiałów i prac.

Corel PHOTO-PAINT™

Edycja zdjęć i projektowanie z dokładnością do pikseli

Ciesz się wydajnym przetwarzaniem obrazów dzięki zaawansowanemu programowi Corel PHOTO-PAINT z rozwiązaniami AI i wykorzystuj tok pracy zintegrowany z programem CorelDRAW.

CorelDRAW.app™

Projektowanie grafiki wektorowej w przeglądarce

Korzystaj z aplikacji CorelDRAW.app dla przeglądarek lub tabletów iPad, aby tworzyć projekty, gdziekolwiek jesteś, lub wygodnie zbiorowo recenzować pliki. TYLKO W SUBSKRYPCJI!

CAPTURE™

Przechwytywanie zawartości ekranu

Jednym kliknięciem przechwytuj i zapisuj obrazy z ekranu komputera (cały ekran, poszczególne okna lub listy menu).

Corel® Font Manager

Przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w prostym i intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez konieczności ich instalowania.

AfterShot™ HDR

Edytor plików RAW

Wprowadzaj profesjonalne korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG i uzyskuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) w programie AfterShot HDR. (Program jest dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej.)

Od ilustracji do kreacji, pobudź swoją kreatywność.

Rozpocznij przygodę z naszym najbardziej zaawansowanym, wszechstronnym pakietem do projektowania graficznego. Korzystaj ze wszystkich narzędzi potrzebnych do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, typografii, współpracy zespołowej i nie tylko — zaprojektowanych z myślą o sprawnej realizacji zadań na każdym urządzeniu.

Projektowanie

Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne prace na komputerze z systemem Windows lub Mac albo gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej CorelDRAW.app™.

Współpraca

Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie współpracować z zespołem i klientami, gromadząc na bieżąco opinie od jednego lub wielu recenzentów.

Gotowe

Osiągaj wyjątkowe rezultaty w krótszym czasie, korzystając z wydajnych narzędzi do opracowywania projektów do różnych celów.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite cieszy się uznaniem wielu projektantów, branż i przedsiębiorstw na całym świecie — od produkcji i inżynierii aż po tworzenie oznakowania, materiałów marketingowych i nie tylko.

Branding i marketing

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite umożliwia tworzenie wyróżniającej się identyfikacji wizualnej marki, atrakcyjnych materiałów sprzedażowych i nie tylko. To oprogramowanie idealne zarówno dla profesjonalnych projektantów zajmujących się reklamą i publikowaniem, jak i dla niewielkich firm samodzielnie tworzących materiały marketingowe.

Oznakowanie i druk wielkoformatowy

Specjaliści z branży projektowania oznakowania i drukarze używają programu CorelDRAW® do tworzenia prac na różnych mediach dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami i doskonałym narzędziom do przygotowania do druku.

Odzież i tekstylia

Niezależnie od tego, czy jako osoba z branży odzieżowej przygotowujesz projekty do sitodruku, haftu czy nadruku, pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje wszystkie potrzebne narzędzia.

Handel detaliczny i elektroniczny

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje specjalistom handlowym dedykowane narzędzia, dzięki którym mogą tworzyć dowolne materiały wizualne do druku lub publikacji w Internecie: od elementów promocyjnych dla punktów sprzedaży po grafiki poprawiające estetykę sklepu internetowego.

Plany, schematy i mapy

CorelDRAW to zaufana marka w dziedzinie inżynierii, produkcji i konstrukcji. Oferuje precyzyjne narzędzia do tworzenia ilustracji produktów i części, diagramów, schematów i innych skomplikowanych wizualizacji.

Autorzy materiałów, którzy potrzebują kompletnego pakietu dedykowanych narzędzi do tworzenia dokumentacji technicznej oraz weryfikacji i publikacji szczegółowych ilustracji, wybierają CorelDRAW® Technical Suite.

Ilustracje i prace artystyczne

Zarówno ilustratorzy, jak i artyści mogą łączyć klasyczne techniki z najnowszą technologią grafiki wektorowej CorelDRAW, aby tworzyć piękne, wyrafinowane prace.

Przełomowe narzędzia ułatwiające współpracę

Współpracuj z klientami i zespołem przy opracowywaniu projektów jak nigdy dotąd. Podziel się swoimi pomysłami z recenzentami w chmurze, zapraszając ich do oglądania i dodawania adnotacji oraz komentarzy bezpośrednio w plikach projektów CorelDRAW z poziomu aplikacji CorelDRAW.app. Wprowadzanie zmian w projektach jest prostsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości łącznego uzyskania informacji zwrotnych od jednego lub kilku współpracowników w jednym miejscu: pliku roboczym.

Nasza przewaga konkurencyjna

Czym pakiet CorelDRAW Graphics Suite wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów?

Wszechstronność projektowania i układów stron

Alternatywne modele licencjonowania

Współpraca w czasie rzeczywistym

Oszczędność na subskrypcji

Natywna obsługa systemów operacyjnych

Wersja próbna bez zobowiązań

Ilustracje i prace artystyczne

Ciesz się wyjątkowymi funkcjami przekształcania map bitowych do postaci wektorowej dzięki nowym algorytmom AI w module PowerTRACE™. Korzystaj z zaawansowanej optymalizacji obrazu, dzięki której jakość mapy bitowej jest poprawiana podczas procesu trasowania.

Profesjonalne narzędzia do projektowania w zasięgu ręki

W świecie, w którym czas to pieniądz, potrzebujesz oprogramowania dostarczającego szybko oczekiwane wyniki, aby móc skupić się na twórczej pracy. Dzięki nowym precyzyjnym funkcjom projektowania układów stron oraz innowacyjnej funkcji „Rysowanie w perspektywie” pakiet CorelDRAW Graphics Suite 2023 ułatwia realizację skomplikowanych procesów oraz uzyskiwanie niesamowitych rezultatów w rekordowo krótkim czasie.

Grafika wektorowa

Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w programie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Możesz przełączać między edycją pojedynczej strony a edycją wielostronicową, co zapewnia pełną swobodę kreatywnej pracy.

Typografia

Porządkuj elementy typograficzne, korzystając z pełnego zestawu narzędzi typograficznych. Dodawaj do tekstu efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek dzięki obsłudze czcionek zmiennych, dopasowuj tekst do ścieżek i nie tylko.

Zarządzanie czcionkami

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez ich instalowania. Przyspiesz pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci oraz korzystaj z bezpośredniego dostępu do ponad 1000 rodzin czcionek Google Fonts.

Edycja zdjęć

Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Współpraca

Tok współpracy w chmurze przyspiesza proces twórczy i zapewnia nieporównywalnie lepszą komunikację dotyczącą projektów z klientami i współpracownikami w czasie rzeczywistym. Na bieżąco gromadź komentarze i adnotacje od jednego lub wielu opiniujących w pliku projektu CorelDRAW i odpowiadaj na nie.

CorelDraw Graphics Suite 2023

- intuicyjny interfejs użytkownika

Znaczne zwiększenie wydajności

Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji pozwala zwiększyć efektywność pracy i uzyskać lepsze rezultaty. Dzięki nawet dziesięciokrotnemu zwiększeniu szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją w rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły.

Lepszy dzięki Wam

Dzięki cennym uwagom użytkowników udało nam się wprowadzić do programu CorelDRAW ulepszenia funkcji wyszukiwania i zastępowania, wyrównywania i rozmieszczania obiektów, tworzenia efektów cienia i nie tylko. Znacznie ulepszono także ulubione funkcje użytkowników programu Corel PHOTO-PAINT — od masek, efektów i soczewek po zastępowanie

Obsługa wielu formatów plików

Pakiet obsługuje ponad 100 formatów plików graficznych i publikacyjnych, dlatego pozwala bez trudu importować i eksportować różne zasoby projektowe, w zależności od potrzeb klienta lub dostarczonych przez niego plików.

Całkowicie przeprojektowany, aby zoptymalizować pracę w systemie Windows orac MacOS
Program CorelDRAW jest dostępny na wielu platformach!

Ciesz się natywną obsługą najnowszych technologii na komputerach z systemem Windows i Mac, w tym Windows 11, macOS Ventura, oraz wyjątkową wydajnością układów Apple M1 i M2. Wieloplatformowe rozwiązanie dostępne również w przeglądarkach internetowych, na iPadach i innych urządzeniach mobilnych.

Zoptymalizowany interfejs dotykowy aplikacji CorelDRAW.app pozwala z niej korzystać na urządzeniach mobilnych i tabletach, a dzięki aplikacji na iPady projektowanie poza biurem staje się jeszcze prostsze.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
ESDCDGS2023ML
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, MacOS
System operacyjny
Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami, macOS Ventura (13) lub macOS Monterey (12) z najnowszymi poprawkami
Procesor
PC: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC MAC: Procesor Apple M1 (lub nowszy) lub wielordzeniowy Intel
Pamięć RAM
8 GB pamięci RAM
Miejsce na dysku twardym
PC: 5,5 GB miejsca na dysku na pliki aplikacji i instalacyjne MAC: 4 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji (zalecany dysk SSD) systemy plików uwzględniające wielkość liter nie są obsługiwane
Karta graficzna
PC: Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM MAC: Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i co najmniej 3 GB pamięci VRAM
Ekran
Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
Karta sieciowa
Do instalacji i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz korzystania z niektórych elementów oprogramowania, funkcji i zasobów online wymagane jest połączenie z Internetem.