G DATA VPN
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
10
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

G DATA VPN

Virtual Private Network, czyli wirtualna sieć prywatna. To usługa, która umożliwia maskowanie adresu IP urządzenia, omijanie ograniczeń związanych z dostępem do stron internetowych oraz cenzurę. Twoje prywatne dane są bezpieczne, ponieważ dzięki VPN jesteś praktycznie niewidzialny dla hakerów.

Zachowaj anonimowość w internecie i chroń swoją aktywność online przed hakerami.

Nie ma nic cenniejszego, niż Twoje prywatne dane. Jednak cyberprzestępcy nie są jedynymi, którzy interesują się Twoją aktywnością w sieci. Im bardziej nasze życie staje się cyfrowe, tym bardziej wartościowa jest wiedza na temat zachowania w internecie, zarówno dla korporacji, jak i instytucji rządowych. Sieci publiczne, dzięki którym cyberprzestępcy mają łatwy dostęp do niezaszyfrowanych danych nie są już jedynym zagrożeniem dla użytkownika.

G DATA, dzięki swoim rozwiązaniom, od lat dostarcza gwarancję najlepszej ochrony. Rządowe narzędzia do inwigilacji traktowane są jako zwykłe, złośliwe oprogramowanie, które jest skutecznie blokowane. Aby zapewnić Ci pełną anonimowość idziemy o krok dalej - teraz G DATA VPN daje Ci możliwość ochrony Twojej aktywności przed dostępem osób nieupoważnionych. Nasza aplikacja wykorzystuje szyfrowane połączenie VPN, aby zamaskować Twój adres IP i chronić wszystkie przychodzące i wychodzące dane przed ciekawskim spojrzeniem obcych

Funkcje programu G DATA VPN

Uzyskaj nieskrępowany dostęp do treści multimedialnych i witryn internetowych

Powstrzymaj ciekawskie spojrzenia i szpiegowanie w publicznych i prywatnych sieciach Wi-Fi

Korzystaj anonimowo z ponad 2 000 serwerów VPN w 75 lokalizacjach na całym świecie

Powstrzymaj swojego dostawcę internetu przed spowolnieniem działania sieci

Czym jest VPN?

VPN to skrót od Virtual Private Network, czyli wirtualna sieć prywatna. Ta usługa umożliwia maskowanie adresu IP urządzenia, z którego korzystamy i nawiązanie szyfrowanego połączenia z internetem. Po aktywacji Klienta VPN, cała Twoja aktywność online pozostaje anonimowa. Dzięki temu pozostajesz praktycznie niewidzialny dla hakerów, firm zbierających dane użytkowników oraz agencji rządowych. Ponadto VPN daje możliwość omijania fałszywych treści, ograniczenia dostępu do stron internetowych i cenzurę. Wystarczy jedno kliknięcie, aby przenieść swój adres IP do kraju, którego dane ograniczenia nie dotyczą.

Kogo interesują Twoje dane?

Hakerzy

Jeśli cyberprzestępcy uzyskają dostęp do Twoich danych osobowych, możesz ponieść straty osobiste i finansowe. Włamywacze mogą zająć Twoje konto bankowe, pocztę elektroniczną, czy konta w mediach społecznościowych, co spowoduje kradzież pieniędzy, osobistych danych i tożsamości.

Cyfrowi giganci

Reklamodawcy mają interes w tym, aby dowiedzieć się jak najwięcej o zachowaniu użytkowników w sieci. Duże korporacje digitalowe wykorzystują ten fakt i zarabiają mnóstwo pieniędzy sprzedając dane, które użytkownicy dobrowolnie ujawniają przebywając w sieci, np. poprzez korzystanie z określonej przeglądarki internetowej.

Organy państwowe

Instytucje państwowe i agencje wywiadowcze są bardzo zainteresowane monitorowaniem nawet zwykłych ludzi. Jeśli zbytnio naruszą prywatność użytkownika, jego dane mogą zostać wykorzystane w sposób, na który nie ma on wpływu.

Twoje licencje w jednym miejscu

Kontroluj posiadane licencje na client.gdata.pl

Stwórz bezpłatne konto na client.gdata.pl i zyskaj dostęp m.in. do informacji nt. wszystkich posiadanych programów GDATA oraz liczbie chronionych urządzeń.

Dlaczego powinieneś korzystać z G DATA VPN?

Chroń swoją prywatność szybko i niezawodnie dzięki połączeniu VPN. Nasza aplikacja oferuje Ci nieograniczony szyfrowany ruch na Twoich urządzeniach (Windows, Android, iOS**). Ogromny wybór szybkich serwerów VPN w ponad 75 lokalizacjach na całym świecie zapewnia całkowitą anonimowość i bezpieczeństwo podczas przesyłania strumieniowego lub pobierania danych. Sztuczne ściany, które ograniczają Twoją aktywność w Internecie, zostają zburzone. Kluczowe znaczenie dla Twojej prywatności ma fakt, że ruch danych nie jest w żadnym momencie rejestrowany, dlatego żadne dane nie zostaną udostępnione, nawet jeśli ktoś o to poprosi.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
10
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
Windows
iOS
Kod producenta:
V2001ESD1200
Najnowsza wersja:
2024
Platforma sprzętowa
Windows, Android, iOS
System operacyjny
Windows 11 / 10 / 8.1 Android 5.1 lub nowszy iOS 13 lub nowszy
Procesor
Procesor z architekturą x86 lub x64
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) 2 GB RAM (64-Bit)