JetBrains AI Pro - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności

Doładuj swoje narzędzia. Ciesz się nową wolnością.

JetBrains AI

Dzięki JetBrains AI Twoje ulubione narzędzia zyskują nowe możliwości, a Ty masz więcej informacji na wyciągnięcie ręki. Uwolnij się od powtarzalnych zadań i pozostań w ciągłym ruchu jak nigdy dotąd.

Długo oczekiwanego Asystenta AI jest zasilany przez usługę JetBrains AI, która pozwala przekazywać podpowiedzi generowane przez IDE do różnych dużych modeli językowych w bezpieczny i przejrzysty sposób.

Co jest zawarte w JetBrains AI?

 • Czat AI
 • Uzupełnianie kodu wielowierszowego w oparciu o sztuczną inteligencję
 • Kontekstowe funkcje AI (odpowiedni kod uwzględniany przez model AI)
 • Pisz dokumentację i zatwierdzaj komunikaty
 • Wygeneruj kod na podstawie opisu w edytorze
 • Generuj testy dla różnych elementów kodu
 • Wyjaśnij kod, w tym RegExp, SQL i cron
 • Wyjaśnij i zasugeruj poprawki błędów
 • Zaproponuj refaktoryzację
 • Proponuj nazwy klas, funkcji i zmiennych
 • Utwórz i zarządzaj biblioteką niestandardowych podpowiedzi
 • Konwertuj kod na inny język
 • Pokaż, które pliki zostały dodane do kontekstu używanego przez funkcje AI
 • Przejrzystość wysyłania, zapisywania i udostępniania danych
 • Integracja AI z narzędziami zespołowymi JetBrains (wkrótce)

Włącz funkcje oparte na sztucznej inteligencji w wielu produktach JetBrains

Usługa JetBrains AI wykorzystuje różne modele dużych języków (LLM) i w przejrzysty sposób sprawia, że ​​działają one dla Ciebie jako użytkownika produktu. Jest obsługiwany przez OpenAI jako pierwszy zewnętrzny dostawca i szereg zastrzeżonych modeli JetBrains.

Bezpieczne

Poważne podchodzimy do bezpieczeństwa danych i kodu! Produkty JetBrains nie wysyłają do LLM więcej danych, niż jest to konieczne. Nikt nie wykorzystuje Twoich danych ani kodu do szkolenia jakichkolwiek modeli generatywnych.

Wypróbowane i przetestowane

Testujemy różne modele i scenariusze, abyś Ty nie musiał tego robić. Każdy dostawca usług LLM stojący za usługą JetBrains AI jest najlepszy do zadań, do których jest używany.

Ekonomiczne

Dzięki głębokiej integracji AI Assistant z wieloma produktami JetBrains możesz czerpać korzyści z pomocy opartej na sztucznej inteligencji bezpośrednio w zaciszu swojego IDE i narzędzi zespołowych, bez konieczności ponoszenia dodatkowych inwestycji. Zoptymalizuj codzienne przepływy prac programistycznych i zwiększ produktywność, nie pogarszając przy tym jakości kodu.

Elastyczny

Ponieważ sztuczna inteligencja rozwija się w zawrotnym tempie, nie chcesz przegapić żadnych najnowszych osiągnięć. Dzięki naszej usłudze AI będziesz mieć dostęp do najnowocześniejszych LLM nie tylko dziś, ale także w przyszłości, bez konieczności przeprowadzania badań lub zmiany dostawców.

Obsługiwane środowiska programistyczne

Dzięki subskrypcji usługi JetBrains AI AI Assistant jest dostępny w IntelliJ IDEA , PyCharm , PhpStorm , ReSharper i innych JetBrains IDE , a także we Fleet jako funkcja dodatkowa.

IntelliJ IDEA

PyCharm

PhpStorm

ReSharpers

Fleet

GoLand

Rider

CLion

WebStorm

RubyMine

DataSpell

AI Assistant w IDE JetBrains

Kto poza Tobą zna Twój projekt najlepiej? Twoje IDE! I dlatego AI Assistant może być tak kontekstowy i pomocny.

Rozmawiaj z JetBrains AI bez opuszczania IDE

Wystarczy zadać pytanie na czacie, a AI Assistant automatycznie uzupełni Twoje zapytanie o niezbędne szczegóły z kontekstu Twojego projektu. Nie ma potrzeby kopiowania i wklejania fragmentów kodu – po prostu zlecaj JetBrains AI zadania takie jak „Wyjaśnij kod w otwartym pliku” lub „Przepisz moją klasę jako klasę abstrakcyjną”.

Wywołuj w edytorze akcje takie jak „Refaktoryzuj” lub „Wyjaśnij to”, uzyskaj pomoc na czacie i z łatwością wstaw fragmenty kodu z powrotem do edytora

Koduj szybciej, kiedy tego potrzebujesz

Przenieś mniej kreatywne zadania, takie jak pisanie testów, do AI Assistant. Alternatywnie, jeśli chcesz szybciej kodować lub skupić się na logice biznesowej, poproś AI Assistant o zasugerowanie opcji kodu na podstawie podpowiedzi w języku naturalnym – bezpośrednio w edytorze.

Delegat podsumowujący informacje

AI Assistant bardzo skutecznie przyspiesza działania takie jak dokumentowanie kodu lub pisanie komunikatu zatwierdzenia VCS w przypadku szeregu zmian.

Znajdź rozwiązania, pozostając w kontekście

Chcesz zbadać błąd lub znaleźć sposób na wdrożenie algorytmu? Możesz to teraz zrobić bez opuszczania IDE! AI Assistant wyjaśni, co oznacza błąd, zasugeruje rozwiązanie w konkretnym przypadku lub zaproponuje sposób refaktoryzacji kodu.

Zachowaj koncentrację i zmniejsz obciążenie poznawcze

Nadawanie klasom, funkcjom i zmiennym znaczących nazw jest ważne, ale czasami może to wytrącić Cię z rytmu kodowania. Zostaw to AI Assistant, aby zajął się nazewnictwem podczas pisania nowego kodu, lub poproś go o pomoc w refaktoryzacji istniejącego kodu.

Okres licencji:
12 miesięcy
Kod producenta:
P-S.AIP-Y