Filtruj według

Kategorie
Cena
Obszar zastosowań:
Systemy operacyjne:
Filtruj

IObit - legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1-3
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
iobit Driver Booster PRO 10

iobit Driver Booster PRO 10

(1)
5/5.00
Język
PL
Liczba stanowisk
1-3
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: 7 Dostępny
Cena 109,00 zł
 • IObit - wydajność i bezpieczeństwo Twojego komputera

  IObit to marka, która od blisko dwudziestu lat dostarcza swoim klientom niezawodnego oprogramowania pozwalającego na poprawę wydajności oraz skuteczne zabezpieczenie komputera. Innowacyjne rozwiązania systemowe wykorzystujące nowoczesną technologię sprawiły, że marka IObit w krótkim czasie dołączyła do grona liderów w swojej kategorii. Aktualnie z produktów marki korzysta ponad ćwierć miliarda klientów z 220 krajów na całym świecie, jest to niewątpliwy dowód na to, że oprogramowanie IObit cieszy się ogromną popularnością.

  Narzędzia systemowe marki IObit to skuteczność i efektywność, a do tego stosunkowo łatwa obsługa, nie wymagająca zaawansowanej wiedzy informatycznej. Rozwiązania proponowane przez markę wpływają na poprawę wydajności oraz bezpieczeństwo komputera. Wciąż doskonalona technologia sprawia, że oprogramowanie marki trafia do coraz szerszego grona klientów. Można znaleźć tu programy, które pomogą zabezpieczyć sprzęt przed atakami wirusów, programy pozwalające usunąć złośliwe oprogramowanie oraz boostery, które zoptymalizują prędkość działania komputera.

  Co znajdziesz w ofercie IObit?

  Prędkość, funkcjonalność i bezpieczeństwo, wymienione aspekty należą do tych, które znalazły się w głównym obszarze za zainteresowań twórców marki IObit. Oferta prezentowanej marki skupia się na dostarczaniu rozwiązań systemowych pozwalających przyspieszyć działanie komputera, uaktualnić działające sterowniki oraz skutecznie chronić przed atakami wirusów, programów szpiegujących etc.

  IObit to doskonałe narzędzia systemowe, które pozwolą na bieżąco monitorować stan zainstalowanych sterowników. Aktualizacja i usuwanie sterowników odbywa się za pomocą jednego kliknięcia. To ogromne, wciąż uzupełniane bazy zawierające miliony sterowników, a także katalogi wirusów, programów szpiegujących, malware, ransomware. Dzięki temu programy IObit pozwalają w sposób inteligentny chronić i udoskonalać system, tak aby korzystanie z komputera było łatwe i komfortowe.