Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Kategorie
Cena
Obszar zastosowań:
Systemy operacyjne:
Segment rynku:
Filtruj

Skylum - legalne oprogramowanie w sklepie Soft360

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Skylum Luminar Neo

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 849,00 zł
 • Poszukujesz narzędzia do kreatywnej edycji fotografii? Czegoś, co tchnie zupełnie nowe życie w Twoją twórczość? Dlaczego by więc nie skorzystać z najnowszej nowinki technologicznej, jaką jest wciąż rozwijająca się sztuczna inteligencja. Produkty firmy Skylum Software, będącej międzynarodowym zespołem ludzi z doświadczeniem z różnych gatunków fotografii, dają Ci taką możliwość.

  Jak działa program Luminar Neo?

  Czym są programy Skylum? To aplikacje, dzięki którym przy pomocy prostego oraz niezwykle intuicyjnego interfejsu możesz edytować fotografie, korzystając z pomocy sztucznej inteligencji. Możesz w łatwy sposób edytować swoje zdjęcia, pracując nad kolorami czy ostrością, czy też jednym poleceniem usuwać wszelki szum z obrazu, bez utraty jakichkolwiek detali.

  Nic nie stoi też na przeszkodzie, by przeprowadzić bardziej spektakularny retusz, zmieniając całkowicie krajobraz czy obiekty w tle. Twoje możliwości działania są w zasadzie nieograniczone: wszystko to dzięki zaawansowanej sztucznej inteligencji, która potrafi przewidzieć, czego potrzebujesz w danym momencie i dostosować swoją pracę do Twojej twórczości.

  Kompatybilność z najważniejszymi formatami

  Wcielanie własnych pomysłów w życie dzięki Skylum Luminar jest proste nie tylko ze względu na znakomity, intuicyjny interfejs, dzięki któremu już na początku będziesz mógł sprawnie edytować zdjęcia, ale i też współpracę z formatami RAW oraz znakomitymi programami do obróbki zdjęć oraz grafiki od Adobe, czyli Lightroom czy Photoshop.

  W przypadku aplikacji od Adobe, Skylum funkcjonuje jako lekka, wygodna w obsłudze wtyczka działająca wewnątrz tych programów. Z niesamowitych możliwości programu możesz korzystać zarówno na systemie Windows jak i macOs, więc masz swobodę doboru sprzętu, na którym będziesz pracować. Co więcej, dzięki przeprowadzanym od czasu do czasu aktualizacjom możesz liczyć na coraz szerszy zakres doskonałych funkcji podczas obróbki fotografii.

  Interesuje cię taka forma obróbki zdjęć? Nasz sklep z oprogramowaniem oferuje klucze aktywacyjne produktu, dzięki którym możesz całkowicie legalnie wyposażyć się w najnowszą wersję oprogramowania od Skylum. Warto mieć na uwadze, że cena, którą oferujemy jest bardzo konkurencyjna - możesz więc nabyć znakomity program do obróbki zdjęć bez obawy o wydrenowanie Twojego portfela. Serdecznie zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą na programy Skylum, a także do sprawdzenia, jak atrakcyjne ceny oferujemy na inne oprogramowanie z różnych kategorii w sklepie Soft360.