NordVPN Premium
Język
PL
Liczba stanowisk
1 użytkownik, 6 urządzeń
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

NordVPN Premium

Usługa VPN zapewnia bezpieczny, zaszyfrowany tunel dla przepływu ruchu internetowego. Nikt nie może przejrzeć tunelu i zdobyć Twoich danych internetowych. Jeśli chcesz czuć się spokojnie podczas korzystania z publicznego Wi-Fi, wybierz NordVPN – najlepszą sieć VPN.

NordVPN zabezpiecza do 6 urządzeń i jest kompatybilny z Windows, macOS, Linux, Android, iOS, a nawet z routerem Wi-Fi.

Bezpieczny dostęp do danych osobowych lub plików służbowych, szyfrowanie połączenia internetowego i przechowywanie historii przeglądania w tajemnicy. Kup VPN, aby zapewnić sobie prywatność i bezpieczeństwo w internecie.

Funkcje NordVPN Premium

Bezpieczny internet

Najszybszy VPN

Bez rejestacji danych użytkownika

Streaming bez żadnych przerw

Prywatność na urządzeniach mobilnych

5300 serwerów w 60 krajach

Jedno konto 6 urządzeń

Ukryj swój adres IP

Trzy główne powody, by wybrać NordVPN

Najszybsza planetarna usługa

Ponad 5305 ultraszybkich serwerów VPN na całym świecie. Rewolucyjny protokół NordLynx. Bez ograniczania przepustowości. Największa prędkość i największe bezpieczeństwo online dzięki NordVPN.

Bezpieczny i łatwy dostęp do treści

Filmy w jakości HD, sport na żywo, najlepsze seriale? Mamy to! Wystarczy tylko jedno kliknięcie, aby ukryć swój adres IP w domu lub w podróży i oglądać ulubione treści – prywatnie i bezpiecznie.

Polityka braku logów

Nie bylibyśmy w stanie udzielić nikomu informacji na Twój temat, nawet gdyby ktoś tego od nas zażądał. Dlaczego? Ponieważ nigdy nie rejestrujemy tego, co robisz online. Niczego nie przechowujemy i niczego nie udostępniamy.

Co to jest VPN?

VPN jest skrótem rozwijanym jako „Virtual Private Network”, co oznacza „wirtualną sieć prywatną”. Taka sieć VPN szyfruje Twoje działania w Internecie, ukrywa adres IP i chroni Twoją tożsamość online. Połączenie VPN oferuje bezpieczny dostęp do aplikacji, stron internetowych i platform rozrywkowych z dowolnego miejsca na świecie. Usługi VPN to zatem najprostszy sposób na prywatność w sieci.

Zalety z korzystania z sieci VPN

Prywatność

Lokalizacja, rodzaj urządzenia, adres IP, historia przeglądania – to tylko niektóre ślady, jakie zostawiasz podczas surfowania po internecie. Takie dane są niezwykle cenne, np. dla natrętnego reklamodawcy lub złośliwego przestępcy.

Sieć VPN pomaga Ci odzyskać prywatność. Szyfruje Twoje połączenie z internetem, więc nikt nie będzie w stanie zobaczyć, jakie strony odwiedzasz oraz jakie dane udostępniasz. Poza tym ukrywa Twój adres IP i lokalizację, co oznacza, że nikt nie może Cię śledzić.

Bezpieczeństwo

Internet wcale nie jest bezpieczny. Wystarczy tylko kilka kliknięć, np. w tajemniczy załącznik lub przykuwające wzrok wyskakujące okienko, żeby na Twoim urządzeniu zostało zainstalowane złośliwe oprogramowanie. Korzystasz z publicznego Wi-Fi w lokalnej kawiarni? Cyberprzestępcy potrzebują tylko kilku minut, żeby przechwycić Twoje dane logowania.

VPN szyfruje Twoje połączenie, więc nawet jeśli sieć, z którą się łączysz, jest słabo zabezpieczona, Twoje dane są chronione. Funkcja CyberSec od NordVPN blokuje złośliwe strony internetowe i reklamy, więc nawet jeśli przypadkiem zapuścisz się w podejrzane zakątki cyberświata, aplikacja nie pozwoli Ci odwiedzić niebezpiecznej witryny.

Wolność w Internecie

Podróżujesz do regionu z surowymi restrykcjami? Nie oznacza to, że musisz godzić się z tym, by ktoś ograniczał Twoją wolność. NordVPN oferuje ponad 5300 bezpiecznych serwerów w 60 krajach. Możesz połączyć się z dowolnym z nich i korzystać z ulubionych treści bez względu na to, gdzie jesteś.

Połącz się ze swoim regionem i w zaledwie kilka sekund odblokuj dostęp do ulubionych serwisów prasowych lub kont w mediach społecznościowych. Dzięki NordVPN możesz korzystać z internetu tak, jak u siebie – niezależnie od tego, jak daleko od domu się znajdujesz.

Prędkość

Wszyscy świetnie to znamy. Odpalasz dawno wyczekiwany serial na Netfliksie lub zabierasz się do pokonania swojego największego przeciwnika i wysłania go w gamingowe zaświaty. I wtedy Twoim oczom ukazuje się ikona buforowania.

Jeśli korzystasz z NordVPN – najszybszej sieci VPN na świecie – nie musisz się tego obawiać. NordVPN nie tylko zabezpiecza Twoje połączenie, gwarantując minimalną utratę prędkości. Chroni też Twoje połączenie internetowe przed ograniczaniem przepustowości, więc dostawca usług internetowych nie ma szans Cię spowolnić.

Wygoda użytkowania

Twoje poufne informacje nie są przechowywane tylko na jednym z Twoich urządzeń. Są wszędzie – w telefonie, laptopie i tablecie. W teorii możesz korzystać z oprogramowania zabezpieczającego każde urządzenie i dostosowanego do różnych gadżetów, ale w praktyce wydaje się to być co najmniej uciążliwe.

I tu do akcji wkracza NordVPN. Za pomocą jednego konta możesz zabezpieczyć swoje dane nawet na sześciu urządzeniach. Oferujemy aplikacje na każde urządzenie, jakie możesz posiadać: smartfony, komputery, routery, a nawet Amazon Fire TV Stick.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
6
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Platforma sprzętowa
iOS, Android, Windows, Linux oraz macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, 8 i 7, macOS Sierra 10.12 lub nowszy, Android w wersji 6.0 lub nowszy, iOS w wersji 11.0 lub nowszy
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł