Corel VideoStudio Pro 2023 ENG Win
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Corel VideoStudio Pro 2023

anurz się w zabawnym i łatwym oprogramowaniu do edycji wideo z NOWYM Corel VideoStudio Pro 2023! Poznaj kreatywność polegającą na przeciąganiu i upuszczaniu dzięki setkom efektów, tytułów i przejść — w tym nowym animowanym naklejkom AR, efektom twarzy i przejściom ruchu aparatu. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi, szablonów projektów błyskawicznych, kreatora GIF i konwertera mowy na tekst, aby tworzyć i edytować filmy w locie, łatwo udostępniać i angażować odbiorców!

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

VideoStudio® Pro 2023, VideoStudio® MyDVD®, Corel FastFlick ™, MultiCam Capture ™ Lite

Funkcje programu Corel VideoStudio Pro

Intuicyjna edycja wideo HD, 4K i 360 °

Podstawowe narzędzia i natychmiastowe poprawki

Szablony, tytuły, grafika i nakładki

Korekcja kolorów, kreatywne filtry i gradacja kolorów

Nagrywanie ekranu i edycja wielu kamer

Stabilizacja wideo

Śledzenie ruchu i efekty prędkości

Sterowanie przesuwaniem i powiększaniem

Efekty twarzy

Konwerter mowy na tekst

Animowane naklejki AR

Kreator GIF

Co możemy zrobić w VideoStudio Pro?

Twórz oszałamiające filmy za pomocą łatwego do nauczenia, zabawnego oprogramowania do edycji wideo, wyposażonego w zaawansowane narzędzia i wyjątkowe efekty.

Nagrywanie

Importuj własne klipy, nagrywaj ekran lub nagrywaj filmy z wielu kamer za pomocą wbudowanych narzędzi, aby tworzyć najbardziej wciągające produkcje!

Edytowanie

Uzyskaj dostęp do szerokiej gamy podstawowych narzędzi, wprowadzaj szybkie poprawki, dodawaj kreatywne filtry i odkrywaj zaawansowane funkcje, które są łatwe do nauczenia i używania.

Udostępnianie

Eksportuj swoje projekty do popularnych formatów, aby udostępniać je online i wyświetlać na różnych urządzeniach, przesyłać bezpośrednio na YouTube lub nagrywać na płytę z niestandardowym menu.

Dla kogo jest przeznaczony?

Intuicyjna oś czasu VideoStudio, usprawniony przepływ pracy i różnorodne zasoby edukacyjne umożliwiają użytkownikom na każdym poziomie doświadczenia tworzenie imponujących filmów.

  • Początkujący edytorzy wideo
  • Hobbyści zajmujący się montażem wideo
  • Zaawansowane edytory wideo
  • Filmowcy
  • Zespoły ds. Marketingu i sprzedaży
  • Nauczyciele i uczniowie

Wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia świetnie wyglądających filmów

VideoStudio rozszerzyło swoją niezwykłą kombinację przyjaznych dla początkujących narzędzi, samouczków i interfejsu użytkownika z przełomową kreatywnością, aby edycja wideo była naprawdę przyjemna!

Zacznij od podstaw

Skorzystaj z podstawowych narzędzi, aby z łatwością edytować swoje filmy i zachować tylko najlepsze części, aby uzyskać przyciągający wzrok i angażujący efekt.

Przeciągnij i upuść

Łatwo edytuj filmy na osi czasu, przeciągając i upuszczając materiał filmowy oraz dodając kreatywną grafikę, nakładki, animowane tytuły i przejścia.

Popraw niedoskonałości

opraw kolory, zastosuj korekty balansu bieli i obiektywu oraz usuń wady, aby przekształcić materiał w dopracowaną produkcję.

Zastosuj efekty

Zastosuj kreatywne efekty, filtry i animowane nakładki, aby Twój film był ciekawszy i zabawniejszy!

Poznaj zaawansowane narzędzia

Pokaż więcej perspektyw, łącząc klipy nagrane pod różnymi kątami za pomocą narzędzi do przechwytywania i edycji z wielu kamer, ulepszaj widoki panoramiczne dzięki edycji 360, dodawaj animacje i efekty szybkości, aby uzyskać dynamiczny efekt końcowy i wiele więcej.

Co nowego w programie VideoStudio 2022?

Efekty twarzy

Spraw, aby wszyscy w swoim filmie wyglądali jak najlepiej dzięki nowym efektom twarzy! Łatwo rozjaśnij lub wygładzaj skórę za pomocą prostych elementów sterujących, dostosuj szerokość twarzy, a nawet rozmiar oczu, aby dostosować rysy twarzy. Baw się tymi super popularnymi narzędziami do edycji i ręcznie dostosuj poziomy w zależności od tego, jak duży efekt chcesz osiągnąć. Z łatwością szlifuj filmy lifestylowe, twórz glamowe klipy na Instagramie i TikTok, a nawet głupie klipy do udostępniania znajomym!

Konwerter mowy na teksty

Oszczędź czas, tworząc napisy, łatwo konwertując mowę w filmie na tekst za pomocą nowego narzędzia zaprojektowanego do łatwego tworzenia napisów. Dzięki nowemu VideoStudio możesz nawet edytować przechwycone napisy, eksportować je, a następnie importować do YouTube, TikTok lub innej platformy. Używaj automatycznych napisów, aby utrzymać zaangażowanie widzów, gdy mowa w Twoim filmie zawiera określoną terminologię, nazwy produktów lub gdy oryginalna narracja nie jest idealna pod względem jakości.

Kreator GIF

Przeglądaj GIF Creator, aby przechwycić fragment swojego filmu i przekonwertować go na krótki, zapętlony klip w formacie GIF, aby wyrazić emocje i łatwo udostępniać najciekawsze momenty, najlepsze momenty, a nawet godne uwagi treści — na wszystkich platformach internetowych. GIF-y to najlepszy sposób na błyskawiczne prezentowanie najbardziej unikalnych ramek!

Szablony projektów błyskawicznych

Oszczędzaj czas i energię, odtwarzając popularne style wideo w kilka minut! Odtwarzaj popularne klipy wirusowe lub łatwo edytuj przyciągające wzrok posty w mediach społecznościowych za pomocą nowych szablonów błyskawicznych i dodawaj wstępy do motywów, zmieniaj filmy portretowe w poziomy, replikuj szablony promocji marketingowych i nie tylko. Uwolnij swoją kreatywność, łącząc gotowe szablony i efekty z unikalnymi dostosowaniami i osiągaj niesamowite rezultaty!

Naklejki AR

Dodaj natychmiastową zabawę i styl do swojego następnego projektu dzięki nowym naklejkom AR, aby wzmocnić emocje i wprowadzić zabawne momenty do swoich filmów. Te naklejki do śledzenia twarzy to doskonały sposób na podkreślenie reakcji i dodanie osobowości do filmów z gier, filmów z reakcjami i samouczków!

Ulepszone narzędzia i funkcje
  • Edycja fali dźwiękowej
  • Profile LUT
  • Biblioteka multimediów
Zwiększyć wydajność

Ciesz się szybszym i płynniejszym procesem edycji z dużą poprawą wydajności w całym produkcie. Program VideoStudio Pro 2023 jest zoptymalizowany pod kątem najnowszych technologii akceleracji sprzętowej wideo firm Intel, AMD i nVidia, co znacznie poprawia podgląd i przyspiesza renderowanie do popularnych formatów plików. Niezawodna wydajność, ulepszone renderowanie i jak dotąd najszybsze reakcje interfejsu sprawiają, że VideoStudio 2022 jest naszym najlepszym edytorem.

Po co edytować w VideoStudio?

Ciesz się edycją tak samo, jak lubisz utrwalać swoje ulubione chwile!

Łatwość

Ciesz się edytorem przyjaznym dla początkujących, idealnym dla wszystkich poziomów umiejętności i wspieranym niesamowitymi i naprawdę pomocnymi materiałami edukacyjnymi.

Zabawa

Przeglądaj popularne szablony stylów wideo i modne naklejki AR, baw się kolorami i automatycznie twórz pokazy slajdów i inteligentne filmy.

Twórczość

Wybieraj spośród ponad 1500 filtrów i efektów, baw się ruchem, tytułami i przejściami, ciesz się edycją wielokamerową, animacją i nie tylko!

Poznaj różnicę między wersjami Corel VideoStudio Pro, a Corel VideoStudio Ultimate

Corel

VideoStudio Pro

Corel

VideoStudio Ultimate

Wybrane funkcje
Łatwe w użyciu narzędzia do edycji wideo
Przeciągnij i upuść nakładki, tytuły, grafiki i przejścia
Szablony projektów błyskawicznych

Nowe

Nowe

Naklejki AR do śledzenia twarzy

Nowe

Nowe

Kreatywne filtry i efekty

ULEPSZONE
z ekskluzywnymi efektami premium od NewBlueFX i proDAD

Dostosuj ruch

Ulepszone
z automatycznym rozmyciem ruchu

Ulepszone
z automatycznym rozmyciem ruchu

Nagrywarka ekranu

Ulepszone
z naklejkami AR

Ulepszone
z naklejkami AR

Edycja wielu kamer

4 kamery

6 kamer

Stabilizacja wideo

Podstawowa

Ulepszone
z Mercalli V5

Maskowanie wideo

Ulepszone
z nowymi kontrolkami klatek kluczowych

Tworzenie płyt DVD i tworzenie menu (MyDVD)

50+ szablonów

Ponad 100 szablonów

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
ESDVS2023PRML
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8 tylko 64-bitowy
Procesor
Intel Core i3 lub AMD A4 dla standardowych filmów, Intel Core i7 lub AMD Athlon A10 do filmów HD i UHD
Pamięć RAM
4 GB lub więcej
Miejsce na dysku twardym
10 GB
Ekran
1366 x 768
Karta sieciowa
Do instalacji, rejestracji i aktualizacji wymagane jest połączenie internetowe