Parallels Desktop 19 Business Edition MULTI Mac – Subskrypcja dla instytucji EDU
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Edukacyjny (EDU)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Parallels Desktop 19 for Mac Business Edition - subskrypcja dla instytucji edukacyjnych 

Parallels® Desktop 19 to prosta w obsłudze oraz wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac z procesorem Intel lub Apple M1 i M2 — wszystko bez ponownego uruchamiania. Bezproblemowo przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje Windows z Mac Dock oraz używaj gestów Maca w aplikacjach Windows. Zachowaj wygląd i styl systemu macOS, uruchamiając aplikacje systemu Windows razem z aplikacjami systemu macOS lub korzystaj ze znanej estetyki pulpitu systemu Windows.

Wysoka wydajność napędza najbardziej wymagające aplikacje, takie jak Visual Studio, AutoCAD czy Adobe Photoshop, a także popularne aplikacje Windows, takie jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio.
Parallels Desktop 19 działa na najnowszych wydaniach macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Otrzymaj cenione i ulubione funkcje w najnowszej wersji Standardowej Parallels Desktop 19.

Funkcje programu Parallels Desktop 19 For Mac Business Edition

Uruchamiaj aplikacje Windows na komputerze Mac z serii Intel lub Apple M

Bezproblemowo kopiuj i wklejaj tekst lub przeciągnij i upuść pliki między komputerami Mac i Windows.

Zoptymalizowany pod kątem najnowszego systemu Windows 11 i macOS Sonoma

Twórz i testuj w wielu systemach operacyjnych na maszynie wirtualnej dla komputerów Mac

Zawiera Parallels Toolbox – ponad 40 narzędzi uruchamianych jednym dotknięciem dla komputerów Mac i PC

Dostępne tylko w subskrypcji

Uruchamiaj tysiące programów Windows na swoim Macu

Przejście z komputera PC na Mac jest łatwiejsze niż kiedykolwiek

Bonus związany z wersją subskrypcyjną Parallels Desktop 19

W skład kompleksowej subskrypcji Parallels Desktop wchodzą także narzędzia Parallels® Toolbox oraz Parallels ® Access

Zestaw narzędzi Parallels

BONUS

Ponad 40 narzędzi zwiększających produktywność obsługiwanych jednym dotknięciem — wyczyść dysk, rób zrzuty ekranu, pobieraj wideo i nie tylko — a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

Dostęp równoległy

BONUS

Zdalny dostęp do komputera Mac z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Android lub przeglądarki dzięki Parallels Access.

Dlaczego warto uaktualnić swoją wersję Parallels?

Parallels Desktop Standard jest zoptymalizowany pod kątem systemów Windows 11 i macOS Sonoma z ulepszonymi poprawkami bezpieczeństwa i poprawioną wydajnością. Jedyne rozwiązanie autoryzowane przez Microsoft do bezproblemowego działania systemu Windows na komputerach Mac z układami Intel i Apple: z większą mocą obliczeniową, pamięcią i możliwościami graficznymi do uruchamiania najbardziej wymagających aplikacji.

Bądź na bieżąco

Użytkownicy subskrypcji otrzymują najnowsze funkcje, ulepszenia i dodatki. Aktualizacje obejmują kompatybilność z nowymi wersjami systemu macOS i Windows w celu zwiększenia wygody użytkownika i rozszerzenia funkcjonalności.

Logowanie TouchID

Użytkownicy mogą teraz logować się do systemu Windows za pomocą swojego TouchID, dodając kolejną warstwę zabezpieczeń do maszyn wirtualnych. .

Zoptymalizowany dla macOS Sonoma

Przeprojektowane opcje drukowania współdzielonego, które poprawiają jakość drukowania w systemie Windows, a także zapewniają bogatsze wrażenia z maszyn wirtualnych macOS na komputerach Mac z układem Apple.

Rób więcej

Subskrypcja obejmuje Parallels Toolbox (ponad 50 potężnych narzędzi na wyciągnięcie ręki) i Parallels Access (pozwala użytkownikom pracować z dowolnego urządzenia/lokalizacji). Ulepszona obsługa OPenGL 41 odblokowuje profesjonalne oprogramowanie CAD na Macu.

Dostępne włacznie w subksrypcji

Uruchom system Windows na komputerze Mac - szybko, łatwo i bez zakłóceń

Uruchamiaj tysiące aplikacji Windows, takich jak Microsoft Office, Internet Explorer, Access, Quicken, QuickBooks, Visual Studio, a nawet gry wymagające dużej ilości grafiki i programy CAD bez uszczerbku dla wydajności lub ponownego uruchamiania.

Wybierz swój widok

Uczyń system Windows niewidocznym, nadal używając jego aplikacji w trybie koherencji, a jeśli dopiero zaczynasz korzystać z komputerów Mac, możesz ustawić system Windows na pełny ekran.

Przeciągnij i upuść pliki i obrazy między aplikacjami Windows i Mac

Przesyłaj pliki pomiędzy systemami operacyjnymi bez konieczności stosowania urządzeń zewnętrznych i wykonywania skomplikowanych czynności, co zwiększa produktywność i ułatwia pracę z obydwoma systemami operacyjnymi.

Otwórz pliki w Finderze w systemie Windows

Bezpośredni dostęp i otwieranie plików przechowywanych na komputerze Mac w środowisku Windows zapewnia płynną integrację obu platform i pozwala na wykorzystanie możliwości aplikacji Windows przy jednoczesnym wygodnym dostępie do plików i manipulowaniu nimi za pomocą Findera komputera Mac.

Graj w gry dostępne wyłącznie w systemie Windows na komputerze Mac

SGraj w wiele klasycznych gier dostępnych wyłącznie dla systemu Windows na komputerze Mac, w tym Roblox, League of Legends, Minecraft, Half-Life 2, serię Age of Empires, Fortnite, Fall Guys, Rocket League i wiele innych.

Doświadcz tego, co najlepsze w systemie macOS i Windows

Zanurz się w najlepszych elementach systemów macOS i Windows jednocześnie, korzystając z Parallels Desktop na komputerach Mac. To narzędzie pozwoli Ci czerpać pełnię potencjału obu systemów, zapewniając doskonałą wydajność i płynną interakcję.

Zoptymalizowany i gotowy

Program Parallels Desktop 19 jest zoptymalizowany pod kątem systemu macOS Sonoma i oferuje ulepszone opcje drukowania za pośrednictwem protokołu drukowania internetowego (IPP).Ta optymalizacja zapewnia bardziej wciągające wrażenia podczas uruchamiania maszyn wirtualnych z systemem macOS na komputerach Mac wyposażonych w krzem Apple, w tym ulepszone drukowanie współdzielone na tych urządzeniach.

Pobierz i skonfiguruj Windows 11 w dwóch kliknięciach

Parallels Desktop umożliwia łatwą konfigurację systemu Windows bez konieczności pozyskiwania obrazu systemu ani trudności związanych z instalacją i konfiguracją. To przykład doskonałej prostoty obsługi.

Poczuj idealną synegrię pomiędzy macOS i Windows

Korzystaj z kamery, mikrofonu, gładzika, dźwięku, wyświetlacza, klawiatury i myszy Maca w systemie Windows.Włącz urządzenia USB działające wyłącznie w systemie Windows, takie jak drukarki i skanery;podłącz swój telefon z Androidem i wiele innych urządzeń.

Produktywność dzięki płynnej integracji

Bezproblemowo przenoś i udostępniaj treści pomiędzy komputerami Mac i Windows dzięki płynnej integracji.Używaj aplikacji systemu Windows obok aplikacji na komputerze Mac z ukrytym pulpitem systemu Windows.Łatwy dostęp do plików Mac w systemie Windows, aby uniknąć duplikatów i zoptymalizować wykorzystanie miejsca na dysku.

Wszystko czego potrzebujesz

Dopracowany i intuicyjny interfejs użytkownika.Poprawiona optymalizacja i wydajność.Subskrypcje obejmują Parallels® Toolbox i wsparcie 24/7.

Zapewnij sobie płynne uruchamianie systemu Windows na komputerze Mac

Jednocześnie wykorzystuj możliwości komputerów Mac i Windows na jednym komputerze, oszczędzając koszty i zasoby komputera, usprawniając przepływ pracy i zmniejszając obciążenie działu IT wsparciem technicznym.

Uwierzytelnianie SSO/SAML dla pracowników korzystających z programu Parallels Desktop

Zaloguj się za pomocą konta firmowego. Pozwól swoim pracownikom zalogować się i aktywować Parallels Desktop za pomocą konta firmowego.

Możliwości administratora

Użyj pakietu wdrożeniowego, aby skonfigurować, wdrożyć i dostroić ustawienia programu Parallels Desktop. Dodaj aplikacje Windows do Docka i włącz tryb pojedynczej aplikacji za pomocą Jamf, InTune, Kandji, Mosyle, Munki i innych narzędzi do zarządzania komputerami Mac.

 • Integracja z Office 365
  Umożliwia otwieranie dokumentów Word, Excel lub PowerPoint w Safari w ich natywnej aplikacji Windows Office.
 • Współpracuje z Boot Camp
  Wykorzystaj ponownie istniejącą instalację Boot Camp. Konwersja maszyny wirtualnej z Boot Camp jest łatwa, po prostu postępuj zgodnie z naszym asystentem instalacji podczas uruchamiania.
 • Obsługa wyświetlaczy Retina
  Inteligentna zmiana rozmiaru i niezależne rozdzielczości ekranu dla oddzielnych wyświetlaczy.
 • Natychmiastowy dostęp
  Uruchamiaj i uzyskuj dostęp do aplikacji Windows bezpośrednio z Mac Dock.
 • Oszczędzaj miejsce na dysku
  Wykorzystaj w pełni swój komputer Mac dzięki automatycznej optymalizacji miejsca na dysku.
 • Klucz licencji zbiorczej
  Ujednolicony klucz licencji zbiorczej, scentralizowane zarządzanie licencjami i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa są dostępne w Parallels Desktop Business Edition.
 • Tryb podróży
  Wydłuż żywotność baterii z dala od źródła zasilania.
 • Parallels Toolbox(Bonus z subskrypcją!)
  Ponad 40 narzędzi uruchamianych jednym dotknięciem — czyść dysk, rób zrzuty ekranu, pobieraj wideo i nie tylko — wszystko za pomocą jednego kliknięcia.
 • Dostęp zdalny(Bonus z subskrypcją!)
  Zdalny dostęp do komputera Mac z dowolnego urządzenia z systemem iOS, Android lub przeglądarki za pomocą Parallels Access ®
 • Wsparcie 24/7
  Wsparcie premium 24/7 - telefon, e-mail i wsparcie społecznościowe po aktywacji.

Więcej narzędzi dla programistów, aby wykonać zadanie

Visual Studio Code

Skorzystaj z bezpłatnego rozszerzenia Visual Studio Code i kontroluj swoje maszyny wirtualne bez opuszczania IDE. Możesz tworzyć niestandardowe maszyny wirtualne ze swoimi dodatkami lub po prostu kontrolować stan istniejących, na przykład uruchamiać, zatrzymywać, zawieszać i wstrzymywać.

Konsola

Użyj (prlctl, prlsrvctl), aby kontrolować Parallels Desktop for Mac i maszyny wirtualne, ich ustawienia i konfigurację. Autouzupełnianie dla poleceń prlctl i prlsrvctl w bash. * Zezwalaj na przekazywanie argumentów do aplikacji VM. * Uzupełnianie bash powinno być zainstalowane na Macu.

Jenkins

Uruchamiaj kompilacje na maszynach wirtualnych, inicjując i zarządzając za pomocą Jenkins. Twórz aplikacje dla OS X i iOS z Jenkins i ciągłą integracją (CI). Dzięki wtyczce Jenkins maszyny wirtualne Parallels Desktop są uruchamiane dynamicznie, ilekroć są potrzebne do tworzenia zadań, a następnie zawieszane w czasie bezczynności w celu intensywnego wykorzystania zasobów.

Zagnieżdżona obsługa Hyper-V*

Parallels Desktop zapewnia obsługę wirtualizacji zagnieżdżonej (technologia VT-X), która umożliwia uruchamianie Hyper-V oraz innych typów maszyn wirtualnych i emulatorów.

Packer/Vagrant

Pobierz gotowe do użycia maszyny wirtualne Parallels za pomocą dostawcy Vagrant Parallels Provider lub twórz własne pudełka i udostępniaj je współpracownikom za pomocą narzędzia Parallels Builder for Packer, ponownie wykorzystując szablony Packera dostarczone przez Parallels i upraszczając wdrażanie.

Kubernetes via Minikube

Zamień swojego Maca w lokalny klaster Kubernetes za pomocą sterownika Minikube dla Parallels.

Co nowego w Parallels Desktop 19?

Wzmocniona wydajność systemu Windows na komputerach Mac. Teraz możesz swobodnie eksplorować nowe możliwości swoich ulubionych aplikacji, zwiększyć swoją produktywność i odnieść rewolucyjne doświadczenia podczas korzystania z systemu Windows.

Standard

Innowacje są kontynuowane w Parallels Desktop 19 dla komputerów Mac, oferującym najnowocześniejszy i niezawodny komputer wirtualny wewnątrz komputera Mac, wraz z odświeżonym projektem. Skorzystaj ze zwiększonej kompatybilności z systemem macOS Sonoma 14 i bogatszej funkcjonalności maszyny wirtualnej na krzemowych komputerach Mac firmy Apple. Przeprojektowane opcje współdzielonego drukowania wykorzystują teraz protokół Internet Printing Protocol (IPP), zapewniając jeszcze więcej możliwości drukowania i płynniejszą interakcję na komputerach Mac z układem Apple.

Profesjonalny

Doświadcz optymalnej wydajności na komputerach Mac z Apple Silicon i nie tylko. Najnowsza wersja wprowadza nową opcję dla maszyny wirtualnej z systemem Linux na krzemie firmy Apple, aby używać Rosetty do uruchamiania plików binarnych x86-64, obsługuje Docker do uruchamiania kontenerów x86-64 w maszynie wirtualnej opartej na systemie Linux i oferuje zgodność z narzędziem Packer do automatyzacji CI/CD przepływy pracy. Zawiera również CentOS 9 Stream i zaktualizowany zestaw dystrybucji Linuksa, w tym Ubuntu 22.04.2, Fedora 38 i Debian 12.

Biznes

Wzmocnij swoją firmę dzięki autoryzowanemu przez Microsoft rozwiązaniu do uruchamiania systemu Windows 11 Enterprise na komputerach Mac z układem Apple, poprawiając obsługę rejestracji systemu Windows 11 w usłudze Microsoft Intune w celu scentralizowanego zarządzania systemem Windows w organizacji.

CityEngine

Uruchamiaj bardziej profesjonalne oprogramowanie Windows na komputerze Mac z rozszerzoną obsługą OpenGL do wersji 4.1, w tym ArcGIS CityEngine 2023, Vectorworks Vision 2023, VariCAD, Deswik.CAD i nie tylko.

CentOS 9

Uruchom CentOS 9 Stream na krzemowych komputerach Mac firmy Apple z nową wersją programu Parallels Desktop, a także zaktualizowanym zestawem gotowych dystrybucji Linuksa, w tym Ubuntu 22.04.2, Fedora 38, Debian 12 i nie tylko.

Vagrant

Zautomatyzuj przepływ pracy podczas testowania oprogramowania za pomocą maszyny wirtualnej macOS na krzemie Apple, korzystając z nowej integracji z Packerem i Vagrant.

Tylko w wersji PRO

Roszerzenie Visual Studio Code

Użyj rozszerzenia Visual Studio Code, aby szybko uruchamiać, grupować i organizować maszyny wirtualne. Bądź pierszą osobą, która wypróbuje podgląd i podziel się opiniami, aby dostosować go do swoich potrzeb.

Tylko w wersji PRO

Łatwiej. Bardziej zintegrowany.

Skorzystaj z funkcji Touch ID swojego Maca do logowania się w systemie Windows. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

Wsparcie Microsoft Intune

Parallels Desktop for Mac posiada autoryzację firmy Microsoft do uruchamiania systemu Windows 11 Enterprise na komputerach Mac wyposażonych w układy Apple.To uaktualnienie produktu zapewnia obsługę rejestracji systemu Windows 11 w usłudze Intune po wdrożeniu lub udostępnieniu go na firmowych komputerach Mac przy użyciu profili konfiguracji mojego konta Parallels lub magazynu współdzielonego.

Tylko w wersji Biznes
Zainstaluj macOS Sonoma

Poznaj ulepszoną maszynę wirtualną macOS na krzemie Apple dzięki aktualizacji macOS Sonoma.Do przewijania i powiększania użyj dynamicznej rozdzielczości, skrótów klawiaturowych i gestów gładzika.

Parallels Desktop 19 Pro Edition - zaprojektowany dla zaawansowanych użytkowników i programistów

Projektuj, twórz i testuj na komputerze Mac bez potrzeby posiadania osobnej maszyny programistycznej.

Uzyskaj dostęp do menu programistycznego

 • Rozpocznij sesję SSH
  Szybko rozpocznij sesję SSH z maszyną wirtualną. To polecenie wymaga serwera SSH działającego na Twojej maszynie wirtualnej; wywołuje polecenie „ssh <vm_ip>” w Terminalu.
 • Otwórz w
  Test przeglądarki i otwórz swoją witrynę jednym kliknięciem.
 • Rozpocznij sesję debugowania
  Rozpocznij sesję debugowania bezpośrednio z programu Parallels Desktop.
 • Generuj zrzut pamięci
  Generuj zrzut pamięci maszyny wirtualnej.

Zaprojektowany dla Twoich potrzeb

Uzyskaj dostęp do menu programowania, wybierając „Rozwój oprogramowania” jako profil maszyny wirtualnej lub włączając opcję „Pokaż narzędzia programistyczne” w konfiguracji maszyny wirtualnej.

Dla programistów

Twórz, testuj i debuguj oprogramowanie w wielu systemach operacyjnych jednocześnie. Twórz programy w Visual Studio lub Visual Studio Code i testuj aplikacje w systemach Windows, Linux i wirtualnym systemie macOS bez potrzeby posiadania wielu maszyn lub konfiguracji z podwójnym rozruchem.

Dla twórców

Korzystaj z wiodącego w branży oprogramowania do projektowania architektury (CAD), projektowania i modelowania 3D. Uruchamiaj wiodące w branży oprogramowanie Autodesk na komputerze Mac — programy AutoCAD, Revit, Inventor i 3ds Max działają bezpośrednio na komputerze Mac.

Dla zaawansowanych użytkowników

Uruchamiaj inne obciążające zasoby aplikacje Windows z maksymalną wydajnością i kompatybilnością. Bez problemu uruchamiaj tysiące innego specjalistycznego oprogramowania Windows, takiego jak Lutron Quantum, JW Library, Trados Studio, Loxone Config i wiele innych.

Dla firm i organizacji

Zapewnij użytkownikom komputerów Mac dostęp do aplikacji Windows bez inwestowania w zarządzanie infrastrukturą lub chmurę. Wykorzystaj możliwości komputera Mac, aby uruchamiać aplikacje Windows bezpośrednio na urządzeniu, lub umożliwij zespołom programistów tworzenie i testowanie wszystkich systemów operacyjnych przy użyciu tylko jednego urządzenia.

Dla zespołów IT

Centralnie zarządzaj licencjami. Monitoruj i planuj, dezaktywuj nieużywane kopie i twórz sublicencje dla osób fizycznych, wykonawców, zespołów lub działów. Zaproś innych administratorów. Wybierz pomiędzy łatwym w uruchomieniu licencjonowaniem na urządzenie a zintegrowanym licencjonowaniem na użytkownika idP, które upraszcza aktywację i automatyzuje zarządzanie licencjami.

Dla menedżerów

Pozwól swojemu zespołowi uruchamiać aplikacje Windows lub programować na wielu platformach na komputerach Mac. Wybierz produkt, który cieszy się dużym uznaniem użytkownika. Udostępnij przygotowaną maszynę wirtualną nowym pracownikom, aby mogli od razu rozpocząć pracę ze wszystkimi właściwymi ustawieniami i aplikacjami.

Poznaj różnicę między wersjami Parallels Desktop 19 Standard, Pro Edition oraz Business Edition

Parallels

Standard Edition

Parallels

Pro Edition

Parallels

Business Edition

Wybrane różnice
Obejmuje główne aktualizacje obsługujące nowe wersje systemów macOS, Windows, Linux i nowe modele komputerów Mac
Tylko abonament
Wirtualna pamięć RAM dla każdej maszyny wirtualnej
8 GB pamięci vRAM
128 GB vRAM
128 GB vRAM
Wirtualne procesory dla każdej maszyny wirtualnej 1
4 procesory wirtualne
32 procesory wirtualne
32 procesory wirtualne
Korzystaj z systemu Windows tak, jakby był zaprojektowany dla komputerów Mac: korzystaj z plików Mac, klawiatury, gładzika, kamery i mikrofonu, dźwięku, grafiki, Touch ID i wielu innych
Uruchamiaj tysiące aplikacji Windows, takich jak Microsoft Office 365, oprogramowanie księgowe, oprogramowanie handlowe, SAP, Matlab i inne
Uruchamiaj profesjonalne aplikacje Windows intensywnie korzystające z grafiki i wiele maszyn wirtualnych
Twórz, automatyzuj, testuj i debuguj oprogramowanie w wielu systemach operacyjnych jednocześnie
System Windows na Macu w całej organizacji, dla uruchamiania aplikacje o znaczeniu krytycznym dla biznesu i uwalniać programistów od kłopotów związanych z używaniem wielu komputerów. Bezpieczne i bez klucza dzięki opcji integracji SSO/SAML
Wsparcie premium przez telefon i e-mail 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
Tylko abonament
Integracje z VS Code , Vagrant , Packer , Docker , Minikube i nie tylko
Zaawansowane narzędzia do tworzenia sieci wirtualnych, debugowania i automatyzacji
Automatyzuj przepływy pracy CI/CD za pomocą interfejsu wiersza poleceń (prlctl, prlsrvctl)
Umożliwiaj pracownikom pobieranie wstępnie skonfigurowanej instalacji systemu Windows na ich komputery Mac
Opcja licencjonowania na użytkownika dla firm, które są gotowe do korzystania z integracji SSO/SAML/SCIM
Scentralizowana administracja i zarządzanie oraz ujednolicone licencjonowanie zbiorowe do masowego wdrażania

1. Do 22 procesorów na komputerze Mac z procesorem Apple (M2 Ultra)

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
PDFM-AENTSUB-1Y-ML
Segment rynku:
Edukacyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS Sonoma 14.0 lub nowszy, Ventura 13.2 lub nowszy, Monterey 12.6 lub nowszy, Big Sur 11.7 lub nowszy, Catalina 10.15.7 lub nowszy, Mojave 10.14.6 lub nowszy
Procesor
Dowolny układ Apple z procesorem Intel Core i5, i7, i9, Intel Core M lub Xeon
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
600 MB na instalację (minimum 16 GB dla systemu operacyjnego Windows)
Karta graficzna
Apple M2, M2 Pro, M2 Max, M2 Ultra, M1, M1 Pro, M1 Max i M1 Ultra Karty graficzne Intel, AMD Radeon lub NVIDIA