TeamViewer Remote Access (Zdalny Pracownik)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba użytkowników
1
Liczba stanowisk
3
Obszar zastosowań
COM/EDU/GOV
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Natychmiastowy i skuteczny dostęp zdalny

TeamViewer Remote Access (Zdalny Pracownik)

Umieść dowolne urządzenie w zasięgu ręki. Zapewniamy bezpieczny i stabilny zdalny dostęp do zdalnych komputerów, smartfonów, serwerów, terminali płatniczych i wielu innych urządzeń – zawsze i wszędzie. TeamViewer obsługuje dowolny system operacyjny i urządzenie. A dzięki w pełni funkcjonalnemu klientowi internetowemu TeamViewer Remote możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich urządzeń z dowolnej przeglądarki.

TeamViewer Remote Access to właściwy wybór, jeśli chcesz uzyskać dostęp do maksymalnie 3 komputerów. Jeśli chcesz także zapewnić wsparcie i dostęp do nieograniczonej liczby urządzeń, licencja Business będzie idealnym rozwiązaniem.

Łączenie się z TeamViewer

Krok 1

Pobierz i zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, za pomocą którego chcesz nawiązać połączenie, np. na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.

Krok 2

Zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp. Może to być inny komputer stacjonarny lub urządzenie przenośne, a nawet system POS, kiosk lub urządzenie IoT.

Krok 3

Wprowadź identyfikator i hasło partnera połączenia na urządzeniu wyjściowym, połącz się w czasie rzeczywistym i obsługuj urządzenie docelowe jak zazwyczaj.

Oprogramowanie do zdalnego dostępu

Niezależnie od tego, czy musisz rozwiązać problem z urządzeniem wdrożonym w terenie, uzyskać dostęp do pliku roboczego z domu, rekonfigurować serwer czy rozwiązać zapytanie klienta, TeamViewer Remote to jedyne rozwiązanie do zdalnego dostępu, którego potrzebujesz. Uzyskaj dostęp, jakiego potrzebujesz, aby wykonać swoją pracę — w dowolnym miejscu i czasie.

Dostęp bez nadzoru

TeamViewer Remote obsługuje dostęp bez nadzoru ; tj. umożliwienie zdalnego dostępu do urządzenia, nawet jeśli to urządzenie nie jest używane, i bez konieczności podejmowania jakichkolwiek działań ze strony zdalnego użytkownika punktu końcowego.

Umożliwiając tworzenie bezpiecznych białych list, TeamViewer Remote zapewnia pełną elastyczność w definiowaniu, kto może inicjować sesje oprogramowania zdalnego dostępu na każdym urządzeniu, umożliwiając jednocześnie centralne rejestrowanie połączeń przychodzących i wychodzących. Od laptopów po terminale w punktach sprzedaży i cyfrowe pulpity nawigacyjne po systemy kioskowe — ustalasz zasady ułatwiające zdalny dostęp do całej infrastruktury IT.

Wsparcie informatyczne

Dostarczaj szybkie i skuteczne rozwiązania problemów z usługami IT bez konieczności odchodzenia od biurka.

Dzięki TeamViewer Remote po otrzymaniu zgłoszenia serwisowego personel działu obsługi IT może natychmiast połączyć się z urządzeniem docelowym, sprawdzić problem, zdalnie ponownie skonfigurować urządzenie lub aplikację, jeśli to możliwe, lub w razie potrzeby eskalować żądanie w górę łańcucha.

Rozpocznij dynamiczne zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi, zwiększ czas realizacji, liczbę obsłużonych kontaktów i zadowolenie użytkowników, zapewniając jednocześnie najlepsze możliwe wykorzystanie zasobów wewnętrznych.

Konserwacja

TeamViewer Remote oferuje prosty i ekonomiczny sposób monitorowania , konserwacji, aktualizacji i optymalizacji zdelokalizowanych komputerów, urządzeń i aplikacji .

TeamViewer Remote umożliwia dostęp i kontrolę rozproszonych serwerów i innych urządzeń bezgłowych, a także wszelkiego rodzaju urządzeń bez nadzoru, takich jak czujniki przemysłowe, terminale w punktach sprzedaży, kioski i cyfrowe punkty wyświetlające. Pełna, międzyplatformowa kompatybilność i elastyczność pozwala opracować i dostosować zasady zdalnej konserwacji, które najlepiej sprawdzają się w przypadku Twojej firmy. Może również pomóc w obniżeniu kosztów i poleganiu na zewnętrznych usługach konserwacyjnych.

Bezpieczna aktywność

Wszystkie połączenia TeamViewer Remote są szyfrowane od końca do końca, co skutecznie ogranicza ryzyko przechwycenia komunikacji między urządzeniami przez nieupoważnione osoby. Ułatwia to również szybkie i bezpieczne przesyłanie plików między urządzeniami – w tym poufnych informacji.

Dlaczego właśnie TeamViewer?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zintegrowane z TeamViewer

  • Wiodące w branży zabezpieczenia. Pionier bezpieczeństwa BitSight Security Ratings plasuje TeamViewer na 1% najlepszych w branży technologicznej. Ochrona Twoich danych i prywatności jest naszym najwyższym priorytetem.
  • Kompleksowe szyfrowanie wszystkich połączeń TeamViewer. Nikt, kto nie powinien mieć dostępu do Twoich połączeń, danych lub transferów plików – nawet my.
  • Bezpieczne sesje zdalne. Nowy sposób łączenia. Twórz indywidualne sesje zdalnego wsparcia bez konieczności wymiany haseł przez telefon, czat lub inny kanał.
  • Wykrywanie pochodzenia połączenia. Sprawdź, skąd przychodzą połączenia przychodzące, zanim rozpoczniesz sesję zdalną, i zabezpiecz się przed złośliwymi atakami.
Uniwersalne rozwiązanie zdalnego dostępu
  • Uzyskaj dostęp do wszystkich obszarów. Zdalny dostęp do dowolnego komputera, niezależnie od systemu operacyjnego. Obejmuje to szeroką gamę niszowych aplikacji biznesowych, takich jak Digital Signage i punkty sprzedaży, działających na różnych wersjach Androida.
  • Łatwe sterowanie serwerem. Oprogramowanie TeamViewer do zdalnego dostępu ułatwia dostęp do serwerów i innych urządzeń bezgłowych, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.
  • Skuteczne wsparcie dla Twoich projektów IoT. Zapewnij zdalny, bezpieczny dostęp do zautomatyzowanego wyposażenia linii produkcyjnej, czujników, monitorów i innych urządzeń terenowych w celu skutecznej kontroli, konserwacji i analizy dużych zbiorów danych.
Najlepsza wydajność
  • Szybkie i łatwe wdrożenie. Prosty proces konfiguracji oznacza, że ​​TeamViewer Remote można wdrożyć na wielu urządzeniach jednocześnie.
  • Gładkie i stabilne. Wysoka prędkość transmisji i jakość obrazu zapewniają wysoką jakość obsługi. Nawet w środowiskach o niskiej przepustowości Internetu TeamViewer Remote zapewnia stabilne połączenia i najlepszą możliwą jakość transmisji.
  • Szybki transfer plików. Nasze możliwości kompresji zapewniają bezpieczny i szybki transfer plików, nawet w przypadku dużych plików.
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Firmowy
Rządowy
Użytkownicy:
1
Liczba stanowisk:
3
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
Chrome OS
Linux
MacOS
Raspberry Pi
Windows
iOS
Kod producenta:
TVRA0001
Segment rynku:
Edukacyjny
Komercyjny
Rządowy