AnyDesk Standard - 12 miesięcy
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
20 użytkowników / 1 połączenie
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Szybki i niezawodny, pełny zestaw funkcji biznesowych do pracy zdalnej.

AnyDesk Standard - 12 miesięcy

Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi pulpitami.

Zarówno dla dużych firm, jak i firm rozpoczynających działalność, wydajne oprogramowanie do zdalnego wsparcia pozwala na zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta i szybkie rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca. Zwłaszcza w przypadku dostawców oprogramowania lub twórców aplikacji, zdalne wsparcie i monitorowanie zapewnia możliwość łatwego rozwiązywania złożonych problemów z klientami i klientami z biura centralnego.

Funkcje AnyDesk Standard

 • 20 licencjonowanych użytkowników w zespole
 • Od 1 połączenia w danym czasie (możliwość zakupienia rozszerzeń)
 • Do 500 zarządzanych urządzeń (dostęp nienadzorowany)
 • Nieograniczona liczba urządzeń, z którymi można nawiązać połączenie (dostęp interaktywny)
 • Standardowe zarządzanie użytkownikami
 • Generator klientów niestandardowych
 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi w zestawie

Korzyści z AnyDesk

Zaprojektowany do obsługi zdalnych komputerów stacjonarnych

Nasz pakiet narzędzi wsparcia zdalnego został stworzony, aby pomóc klientom, klientom i współpracownikom w zapewnieniu płynnej i wydajnej obsługi pomiędzy komputerami w dowolnej lokalizacji. Jest szybki, wolny od opóźnień i zawsze bezpieczny.

Szybkie pobieranie

Nasza aplikacja jest super szybka do pobrania i prosta w instalacji – co oznacza, że można szybko i sprawnie skonfigurować zdalne zespoły wsparcia technicznego dla komputerów. Dodatkowo, lekka konstrukcja aplikacji AnyDesk oznacza, że do jej uruchomienia nie będzie potrzebna ogromna ilość miejsca na dysku.

Automatyczne rolowanie

Łączenie się z komputerami w innych lokalizacjach w celu zaoferowania zdalnej pomocy jest łatwe z AnyDesk. Użyj pakietu MSI, aby automatycznie wdrożyć AnyDesk na wielu komputerach lub skonfigurować AnyDesk ze zdalnych lokalizacji.

Intuicyjne oprogramowanie do zdalnego pulpitu dla każdego

Uzyskaj dostęp do zdalnego pulpitu w dowolnym miejscu i czasie dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zdalnego dostępu.

 • Rozwiązania zdalnego pulpitu AnyDesk umożliwiają dużym firmom, start-upom, pracującym profesjonalistom, studentom i rodzinom bezpieczne i bezproblemowe łączenie się z urządzeniami zdalnymi.
 • Niezależnie od tego, czy pracujesz w dziale wsparcia IT, pomagając klientom i wewnętrznym pracownikom na całym świecie w rozwiązywaniu problemów technicznych, czy przygotowujesz się do prezentacji podczas podróży, nasze oprogramowanie do zdalnego pulpitu może pomóc Ci pracować mądrzej.
 • Pracujący profesjonaliści i studenci mogą używać AnyDesk do zdalnego dostępu do plików i aplikacji z komputerów stacjonarnych w pracy lub szkole.
 • AnyDesk jest tak wszechstronny, że stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania niezależnie od tego, czy pomagasz członkowi rodziny z problemami technicznymi w rozwiązaniu problemu z urządzeniem, czy też uzyskujesz dostęp do komputera służbowego z domu . Niezależnie od przypadku użycia, istnieje licencja AnyDesk dla Ciebie.

Funkcje pulpitu zdalnego do rozważenia

Potężne oprogramowanie zdalnego pulpitu AnyDesk umożliwia użytkownikom bezpieczne korzystanie z ich danych i współpracę z innymi. Dzięki tej intuicyjnej technologii możesz współpracować ze współpracownikami, bezpiecznie przesyłać pliki , analizować dane sesji zdalnego dostępu, wysyłać pliki do zdalnego drukowania i nie tylko.

Bezpieczny dostęp zdalny

Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o rozwiązania zdalnego dostępu. Potrzebujesz szybkiej, wolnej od opóźnień wydajności dzięki asymetrycznemu szyfrowaniu wymiany kluczy RSA 2048 do weryfikacji wszystkich połączeń.

AnyDesk wykorzystuje standardową technologię TLS 1.2 w bankowości, aby chronić Twoje urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie spać spokojnie, wiedząc, że dane, dokumenty i aplikacje są zawsze bezpieczne podczas sesji zdalnego dostępu.

Konfigurowalne ustawienia bezpieczeństwa

AnyDesk umożliwia dostosowanie ustawień zabezpieczeń do konkretnych potrzeb, z kilkoma opcjami, w tym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, trybem prywatności, uprawnieniami, blokowaniem urządzeń i listą kontroli dostępu. Ponadto funkcja białej listy AnyDesk umożliwia zapisywanie zaufanych urządzeń w celu łatwiejszego nawiązywania połączeń w przyszłości.

Kompatybilność krzyżowa

Oprogramowanie wsparcia zdalnego AnyDesk umożliwia również bezproblemową wzajemną kompatybilność maszyn w różnych systemach operacyjnych. Zawierając obsługę systemów Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, FreeBSD, Raspberry Pi i Chrome OS, można łatwo połączyć się z użytkownikami na wielu różnych platformach.

Dodatkowo, niezależnie od wielkości zespołu i zakresu wdrożenia oprogramowania, które jest potrzebne do pracy, nasze elastyczne licencje zapewniają wszystko, co jest potrzebne do wydajnej pracy już dziś, a także opcje rozbudowy i rozwoju w miarę rozwoju firmy w przyszłości.

Wszystkie nasze aktualizacje są bezpłatne, a wszystkie wersje AnyDesk są w pełni kompatybilne ze sobą, aby zapewnić, że nigdy nie zostaniesz zablokowany, jeśli maszyny będą aktualizowane w różnym czasie.

Poznaj różnicę między licencjami AnyDesk Solo, Standard oraz Advanced

AnyDesk

Solo

AnyDesk

Standard

AnyDesk

Advanced

AnyDesk

Ultimate

Dostęp i kontrola
Obsługa urządzeń mobilnych (Android i iOS)
Liczba użytkowników
1
20
100
Jednoczesne połączenie
1
1 (możliwość dokupienia 19)
2 (możliwość dokupienia 48)
Urządzenia zarządzane (dostęp nienadzorowany)
Do 100
Do 500
Do 1000
Do 2000
Zarządzane urządzenia (możliwość zakupienia rozszerzeń)
Przełącz sesję poboczną
Transfer plików
Zdalny Restart
Drukowanie zdalne
Tunelowanie TCP
1 port dozwolony
Wake-on-LAN
Administracja i dostosowywanie
Własny Alias
Przestrzeń nazw
Klient Niestandardowy
Niestandardowe marki
REST API
Książka adresowa
1 książka adresowa, 100 wpisów
1 osobista, 5 wspólnych
1 osobista, 15 wspólnych
Nieograniczona liczba wpisów
Nagrywanie sesji
Rejestrowanie sesji
Jedynie w urządzeniu
Dostępne online dla zespołu
Dostępne online dla zespołu
Dostępne online dla zespołu
Interfejs Linii Poleceń
Ograniczona pomoc techniczna
Zasady Grup
Ograniczone
Opcje wdrażania przez pakiet MSI
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
50 licencjonowanych użytkowników w zespole
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Odnowienie subskrypcji
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows XP, 7, 8/8.1,10/11 macOS Yosemite 10.10 lub nowszy
Procesor
Dwurdzeniowy procesor
Pamięć RAM
1 GB