AnyDesk Advanced
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
100 użytkowników / 2 połączenia
Obszar zastosowań
Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Szybki i niezawodny, pełny zestaw funkcji biznesowych do pracy zdalnej.

AnyDesk Advanced

Zdalne połączenie z komputerem znajdującym się na drugim końcu biura lub świata. Program AnyDesk zapewnia profesjonalistom z dziedziny IT i osobom w podróży bezpieczne i niezawodne połączenie ze zdalnymi pulpitami.

Zarówno dla dużych firm, jak i firm rozpoczynających działalność, wydajne oprogramowanie do zdalnego wsparcia pozwala na zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta i szybkie rozwiązywanie problemów z dowolnego miejsca. Zwłaszcza w przypadku dostawców oprogramowania lub twórców aplikacji, zdalne wsparcie i monitorowanie zapewnia możliwość łatwego rozwiązywania złożonych problemów z klientami i klientami z biura centralnego.

Funkcje AnyDesk

 • 100 licencjonowanych użytkowników w zespole
 • Od 2 jednoczesnych połączeń (możliwość zakupienia rozszerzeń)
 • Do 1000 zarządzanych urządzeń (dostęp nienadzorowany)
 • Możliwość połączenia się z nieograniczoną liczbą urządzeń (dostęp interaktywny)
 • Zaawansowane zarządzanie użytkownikami
 • Generator klientów niestandardowych
 • Interfejs linii komend
 • Mass Deployment (MSI)
 • Zasady grupy
 • Pomoc telefoniczna
 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi w zestawie

Korzyści z AnyDesk

Zaprojektowany do obsługi zdalnych komputerów stacjonarnych

Nasz pakiet narzędzi wsparcia zdalnego został stworzony, aby pomóc klientom, klientom i współpracownikom w zapewnieniu płynnej i wydajnej obsługi pomiędzy komputerami w dowolnej lokalizacji. Jest szybki, wolny od opóźnień i zawsze bezpieczny.

Szybkie pobieranie

Nasza aplikacja jest super szybka do pobrania i prosta w instalacji – co oznacza, że można szybko i sprawnie skonfigurować zdalne zespoły wsparcia technicznego dla komputerów. Dodatkowo, lekka konstrukcja aplikacji AnyDesk oznacza, że do jej uruchomienia nie będzie potrzebna ogromna ilość miejsca na dysku.

Automatyczne rolowanie

Łączenie się z komputerami w innych lokalizacjach w celu zaoferowania zdalnej pomocy jest łatwe z AnyDesk. Użyj pakietu MSI, aby automatycznie wdrożyć AnyDesk na wielu komputerach lub skonfigurować AnyDesk ze zdalnych lokalizacji.

Intuicyjne oprogramowanie do zdalnego pulpitu dla każdego

Uzyskaj dostęp do zdalnego pulpitu w dowolnym miejscu i czasie dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zdalnego dostępu.

 • Rozwiązania zdalnego pulpitu AnyDesk umożliwiają dużym firmom, start-upom, pracującym profesjonalistom, studentom i rodzinom bezpieczne i bezproblemowe łączenie się z urządzeniami zdalnymi.
 • Niezależnie od tego, czy pracujesz w dziale wsparcia IT, pomagając klientom i wewnętrznym pracownikom na całym świecie w rozwiązywaniu problemów technicznych, czy przygotowujesz się do prezentacji podczas podróży, nasze oprogramowanie do zdalnego pulpitu może pomóc Ci pracować mądrzej.
 • Pracujący profesjonaliści i studenci mogą używać AnyDesk do zdalnego dostępu do plików i aplikacji z komputerów stacjonarnych w pracy lub szkole.
 • AnyDesk jest tak wszechstronny, że stanowi doskonałe narzędzie do wykorzystania niezależnie od tego, czy pomagasz członkowi rodziny z problemami technicznymi w rozwiązaniu problemu z urządzeniem, czy też uzyskujesz dostęp do komputera służbowego z domu . Niezależnie od przypadku użycia, istnieje licencja AnyDesk dla Ciebie.

Funkcje pulpitu zdalnego do rozważenia

Potężne oprogramowanie zdalnego pulpitu AnyDesk umożliwia użytkownikom bezpieczne korzystanie z ich danych i współpracę z innymi. Dzięki tej intuicyjnej technologii możesz współpracować ze współpracownikami, bezpiecznie przesyłać pliki , analizować dane sesji zdalnego dostępu, wysyłać pliki do zdalnego drukowania i nie tylko.

Bezpieczny dostęp zdalny

Bezpieczeństwo ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o rozwiązania zdalnego dostępu. Potrzebujesz szybkiej, wolnej od opóźnień wydajności dzięki asymetrycznemu szyfrowaniu wymiany kluczy RSA 2048 do weryfikacji wszystkich połączeń.

AnyDesk wykorzystuje standardową technologię TLS 1.2 w bankowości, aby chronić Twoje urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoi klienci możecie spać spokojnie, wiedząc, że dane, dokumenty i aplikacje są zawsze bezpieczne podczas sesji zdalnego dostępu.

Konfigurowalne ustawienia bezpieczeństwa

AnyDesk umożliwia dostosowanie ustawień zabezpieczeń do konkretnych potrzeb, z kilkoma opcjami, w tym uwierzytelnianiem dwuskładnikowym, trybem prywatności, uprawnieniami, blokowaniem urządzeń i listą kontroli dostępu. Ponadto funkcja białej listy AnyDesk umożliwia zapisywanie zaufanych urządzeń w celu łatwiejszego nawiązywania połączeń w przyszłości.

Kompatybilność krzyżowa

Oprogramowanie wsparcia zdalnego AnyDesk umożliwia również bezproblemową wzajemną kompatybilność maszyn w różnych systemach operacyjnych. Zawierając obsługę systemów Windows, MacOS, Android, iOS, Linux, FreeBSD, Raspberry Pi i Chrome OS, można łatwo połączyć się z użytkownikami na wielu różnych platformach.

Dodatkowo, niezależnie od wielkości zespołu i zakresu wdrożenia oprogramowania, które jest potrzebne do pracy, nasze elastyczne licencje zapewniają wszystko, co jest potrzebne do wydajnej pracy już dziś, a także opcje rozbudowy i rozwoju w miarę rozwoju firmy w przyszłości.

Wszystkie nasze aktualizacje są bezpłatne, a wszystkie wersje AnyDesk są w pełni kompatybilne ze sobą, aby zapewnić, że nigdy nie zostaniesz zablokowany, jeśli maszyny będą aktualizowane w różnym czasie.

Poznaj różnicę między licencjami AnyDesk Solo, Standard oraz Advanced

AnyDesk

Solo

AnyDesk

Standard

AnyDesk

Advanced

AnyDesk

Ultimate

Dostęp i kontrola
Obsługa urządzeń mobilnych (Android i iOS)
Urządzenia zarządzane (dostęp nienadzorowany)
Do 100
Do 500
Do 1000
Do 2000
Zarządzane urządzenia (możliwość zakupienia rozszerzeń)
Przełącz sesję poboczną
Transfer plików
Zdalny Restart
Drukowanie zdalne
Tunelowanie TCP
1 port dozwolony
Wake-on-LAN
Administracja i dostosowywanie
Własny Alias
Przestrzeń nazw
Klient Niestandardowy
Niestandardowe marki
REST API
Książka adresowa
1 książka adresowa, 100 wpisów
1 osobista, 5 wspólnych
1 osobista, 15 wspólnych
Nieograniczona liczba wpisów
Nagrywanie sesji
Rejestrowanie sesji
Jedynie w urządzeniu
Dostępne online dla zespołu
Dostępne online dla zespołu
Dostępne online dla zespołu
Interfejs Linii Poleceń
Ograniczona pomoc techniczna
Zasady Grup
Ograniczone
Opcje wdrażania przez pakiet MSI
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
100 licencjonowanych użytkowników w zespole
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
MacOS
Windows
iOS
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Android, iOS
System operacyjny
Windows XP, 7, 8/8.1,10,11 macOS Yosemite 10.10 lub nowszy
Procesor
Dwurdzeniowy procesor
Pamięć RAM
1 GB