TeamViewer 15 AddOn Channel - dodatkowy kanał/sesja
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
COM/EDU/GOV
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Dodatkowy kanał do TeamViewer Premium/Corporate..

TeTeamViewer 15 AddOn Channel

To dodatkowy kanał sesji do programu TeamViewer w wersji Premium lub Corporate zapewniający dodatkową jednoczesną zdalną sesję. Rozrzerzenie sesji jest w formie 12-miesięcznego abonamentu. Można dokupić maksymalnie 9 kanałów sesji.

Licencja Premium standardowo posiada jeden kanał sesji . Tylko 1 użytkownik spośród 15 licencjonowanych może rozpocząć sesję w tym samym czasie.

Licencja Corporate posiada trzy kanały sesji. Oznacza to, że 3 jednoczesnych użytkowników spośród 30 użytkowników licencjonowanych może rozpocząć sesje w tym samym czasie.

Łączenie się z TeamViewer

Krok 1

Pobierz i zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, za pomocą którego chcesz nawiązać połączenie, np. na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu przenośnym.

Krok 2

Zainstaluj program TeamViewer na urządzeniu, do którego chcesz uzyskać dostęp. Może to być inny komputer stacjonarny lub urządzenie przenośne, a nawet system POS, kiosk lub urządzenie IoT.

Krok 3

Wprowadź identyfikator i hasło partnera połączenia na urządzeniu wyjściowym, połącz się w czasie rzeczywistym i obsługuj urządzenie docelowe jak zazwyczaj.

Dlaczego właśnie TeamViewer?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo zintegrowane z TeamViewer

TeamViewer jest zabezpieczony za pomocą pełnego, 256-bitowego szyfrowania AES, dwuskładnikowego uwierzytelniania i innych branżowych zabezpieczeń. Program ma certyfikaty SOC2, HIPAA/HITECH, ISO/IEC 27001 oraz ISO 9001:2015, a ponadto zapewnia zgodność z postanowieniami RODO.

Wsparcie wielu platform

Najszerszy zakres obsługiwanych urządzeń i platform

Oprogramowanie TeamViewer, z zakresem obsługiwanych urządzeń obejmującym 127 producentów urządzeń przenośnych, systemów operacyjnych i urządzeń IoT, bezsprzecznie deklasuje konkurencję.

Najlepsza wydajność

Najlepsza w swojej klasie użyteczność, jakość obrazu i szybkość transferu plików

W przypadku TeamViewer skorzystano z usług Qualitest – wiodącej w skali światowej, niezależnej firmy zajmującej się zapewnianiem jakości – w celu określenia wydajności technicznej programu i porównania jej z rozwiązaniami konkurencji. Sprawdź oszałamiające wyniki!

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Firmowy
Rządowy
Typ licencji:
Edukacyjna
Komercyjna
Rządowa
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
Chrome OS
Linux
MacOS
Raspberry Pi
Windows
iOS
Kod producenta:
TVAD001
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Dodatek