Microsoft Project 2019

Zapytaj ekspertów Skorzystaj z naszej wiedzy

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Obszar zastosowań:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne
Microsoft Project 2019 Professional

Microsoft Project 2019 Professional

(2)
5/5.00
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 2 099,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Aplikacje stacjonarne
  Microsoft Project 2019 Standard

  Microsoft Project 2019 Standard

  (1)
  5/5.00
  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Aplikacje stacjonarne
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 1 899,00 zł
 • Program Microsoft Project jest od wielu lat niezwykle popularnym narzędziem, które umożliwia łatwe zarządzanie zasobami. Narzędzia, które umożliwiają skuteczne zarządzanie projektami, zostały zgromadzone w jednym miejscu i zoptymalizowane w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć wydajność pracy menedżerów projektów, a także innych użytkowników, którym może przydać się to narzędzie. Najnowsza wersja programu MS Project 2019, różni się od poprzednich wariantów dodatkowymi funkcjami, które w jeszcze prostszy sposób doprowadzą do uzyskania zamierzonych wyników. Aplikacja Microsoft Project 2019 umożliwia koordynację pracy nad skomplikowanymi projektami, dzięki szeregowi możliwości, które pomogą w zorganizowaniu pracy i dostosowaniu ich do indywidualnych potrzeb zespołu.

  MS Project 2019 to narzędzie do zarządzania projektami na najwyższym poziomie

  Microsoft Project Professional 2019 jest zaktualizowaną wersją poprzednich wersji programu, dzięki czemu możesz korzystać ze znanych sobie narzędzi, a dzięki nowym rozwiązaniom, zarządzanie projektami może stać się jeszcze prostsze i jeszcze bardziej wydajne. Nowe funkcje, które znalazły się w Microsoft Project 2019, dzięki uproszczonej obsłudze zadań, umożliwiają utrzymanie dobrej organizacji projektów i prowadzą do maksymalnego wykorzystania zasobów.

  Program Microsoft Project 2019 Professional umożliwia:

  • wydaje planowanie pracy oraz zadań dla całego zespołu, a także poszczególnych podzespołów - menadżer może tworzyć lepsze harmonogramy idealnie dostosowane do realizowanego projektu, zgłaszać zapotrzebowanie na zasoby;

  • tworzenie harmonogramów dostępnych dla wszystkich użytkowników projektu, niezależnie od tego, w jakiej części świata się znajdują;

  • stałą kontrolę postępu realizacji zadania;

  • tworzenie, kontrolę modyfikację budżetów w zależności od potrzeb.

  Główną zaletą programu jest możliwość korzystania z niego, przez wszystkie osoby zaangażowane w projekt, niezależnie od tego, czy przebywają one na tym samym kontynencie - aplikacja aktualizuje zadania na bieżąco, co umożliwia wydajną pracę. Najnowsza wersja programu MS Project jest doskonałym narzędziem, które wspomoże menadżerów w łatwym realizowaniu projektów. Wersja z 2019 roku zawiera znajome zautomatyzowane narzędzia, wbudowane szablony, a także możliwość uzyskania dostępu do danych dotyczących projektów na dowolnym urządzeniu, przez menadżerów i członków zespołu, niezależnie od tego, w jakim miejscu przebywają.

  Microsoft Project Professional 2019 - nowe możliwości programu

  Dzięki gotowym szablonom programu Project Professional 2019 pl możliwa jest skuteczna praca nad poszczególnymi etapami realizacji projektu, a także zapewnia menedżerom wgląd i ułatwia wydajne planowanie. Nie musisz już także pamiętać identyfikatora zadania, dzięki opcji łączenia zadań przy użyciu menu rozwijanego. Niezwykle przydatną funkcją jest portfel projektów, który umożliwia ustalenie priorytetu inicjatyw, co w efekcie zapewni terminowe wykonywanie przez cały zespół. Oczywiście wedle indywidualnych potrzeb, zoptymalizuj swój portfel projektów, w taki sposób, by działać jeszcze sprawniej. Jeżeli szukasz programu, który pomoże Ci podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące pracy całego zespołu, z pewnością nie zawiedziesz się na MS Project 2019. Cena programu jest bez wątpienia tego warta. Dostępne ulepszenia ułatwień dostępu, wbudowane raporty oraz duża ilość zintegrowanych narzędzi sprawia, że jest to program idealny do pracy związanej z zarządzaniem projektami.

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Microsoft Project 2019

   Jaka jest różnica między Microsoft Project 2019 Standard a Professional?

   Project 2019 Standard zapewnia podstawowe funkcje potrzebne do zarządzania projektami, ale nie obejmuje kilku zaawansowanych funkcji i nie łączy się z usługą Project Online ani Project Server. Project 2019 Professional łączy się z zarządzaniem projektami Project Server lub Project Online dla przedsiębiorstw.


   Microsoft Project 2019. Którą wersję wybrać?

   Microsoft Project 2019 Standard jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pracują samodzielnie nad projektem lub w małym zespole i nie będą wykorzystywać funkcji serwerowych.

   Microsoft Project 2019 Professional jest przeznaczona dla większych zespołów, które będą wykorzystywać zaawansowane funkcje niedostępne w wersji Standard oraz mają potrzebę zintegrowania Microsoft Project z innymi usługami i programami.


   Ile kosztuje Microsoft Project 2019?

   Cena Microsoft Project 2019 jest uzależniona od wyboru wersji i zastosowania, a także wymaganych funkcjonalności, które są niezbędne dla konkretnego użytkownika. Koszt zakupu licencji Microsoft Project 2019 w naszym sklepie zaczyna się od 1 899 zł.