• Obniżka

Microsoft Project 2019 Professional

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
2 299,00 zł
2 099,00 zł Zniżka 200,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Zarządzanie projektami i zasobami w firmach za pomocą Microsoft Project Professional 2019

Projekty, zasoby i portfolio: wszystko w zasięgu ręki dzięki Microsoft Project Professional 2019

Project Professional w wersji 2019 jest narzędziem do całego zakresu zadań w ramach zarządzania projektem: menedżerzy projektu zarządzają w programie zasobami i współpracownikami, harmonogramami i budżetem oraz mają dostęp do wszystkich danych, nawet jeśli jednocześnie prowadzonych jest wiele projektów. Poza tym projekty mogą mieć niemal nieograniczony rozmiar: od małych zadań do spraw, które ciągną się przez kilka lat i tym samym mają szczególne znaczenie. Współpraca nad projektami tego typu możliwa jest lokalnie przez sieć lub za pomocą chmury, dzięki czemu małe i duże przedsiębiorstwa mogą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz zawsze mieć aktualne informacje o określonych projektach.

Aby monitorować pracę także w przypadku wielu różnych projektów, Microsoft Project Professional 2019 oferuje usprawnione zarządzanie portfolio. Dzięki temu elementowi programu osoby podejmujące decyzje od razu rozpoznają, które projekty aktualnie przebiegają zgodnie z planem, a przy których konieczne jest wprowadzenie usprawnień. Harmonogramy są wyraźnie widoczne, zarządzanie budżetem zapewnia wgląd w środki pieniężne,   a zarządzanie zasobami ludzkimi staje się jeszcze łatwiejsze dzięki tej funkcji. Przypisywanie priorytetów sprawia, że można dowiedzieć się, czy najważniejsze projekty przebiegają zgodnie z planem i czy zachodzi konieczności podjęcia działań przez menedżera projektu. W zarządzaniu portfolio dostępna jest także pierwsza pomoc w postaci funkcji analitycznych i odpowiednich instrukcji.


Aby zarządzać funkcjami tego typu także w większych przedsiębiorstwach i za pomocą chmury, możliwa jest synchronizacja z Project Online i Project Server. Członkowie zespołu mogą dzięki temu synchronizować nowe dane wprowadzone do projektu z innymi współpracownikami i nie muszą wykonywać manualnych aktualizacji. Poza tym użytkownicy Microsoft Project Professional 2019 mogą bezpośrednio wbudować w program aplikację Skype for Business. Dzięki temu bezpośrednio z programu można prowadzić czaty tekstowe lub rozmowy wideo lub sprawdzać obecność pracowników, co znacznie ułatwia współpracę nad projektami. Skype for Business nie jest stałym elementem oprogramowania i należy zakupić go osobno.

Działy finansowe w firmach mogą bezpośrednio w programie obliczać pensje dla członków zespołu uczestniczących w danym zadaniu w ramach projektu oraz zapisywać wszystkie inne wydatki. Poza tym pracownicy mogą wystawiać prawidłowe faktury w Microsoft Project Professional 2019, oraz podsumowywać wykonane zadania w tabelach czasu dostępnych w szablonach. Dzięki temu Project Professional 2019 nie jest jedynie narzędziem do zarządzania projektami. Oprogramowanie w razie potrzeby można wykorzystać także do tworzenia budżetu i finansowania zadań. Proces ten staje się prostszy dzięki integracji oprogramowania Business Intelligence.

Użytkownicy, którzy wcześniej nie korzystali jeszcze z Microsoft Project Professional od razu poznają kompleksowe funkcje programu – za pomocą szablonów dołączonych do oprogramowania, które umożliwiają tworzenie nawet złożonych projektów w ciągu kilku minut. Szablony te można zapisać do późniejszego stosowania i edycji w innych projektach, dzięki czemu np. podczas tworzenia raportów biznesowych w najbliższych latach nie trzeba zaczynać wszystkiego od początku, lecz wystarczy po prostu zmienić datę. Większość funkcji, oraz znane narzędzia z poprzednich wersji zostały zachowane w wersji 2019, co sprawia, że doświadczeni użytkownicy mogą szybko rozpocząć korzystanie z nowej edycji.

Firma Microsoft oferuje tę edycję Project Professional wyłącznie dla użytkowników z Windows 10. Inne systemy operacyjne nie są obsługiwane. Jest to pełnowartościowa licencja bez kosztów abonamentu. Z programu można więc korzystać także offline przez cały rok. Przez przynajmniej pięć lat Microsoft zapewnia wprowadzanie do Project Professional 2019 wszystkich aktualizacji, które ukażą się w tym czasie. Obejmują one aktualizacje bezpieczeństwa i funkcji.

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor 1-GHz-procesor lub szybszy z 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64)
Pamięć RAM 2 GB RAM
Miejsce na dysku twardym minimum 3 GB dostępnego miejsca na dysku
Karta graficzna Wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszonego przez GPU
Ekran przynajmniej 1 280 * 800 pikseli rozdzielczości