Microsoft Project 2019 Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Project 2019 Professional

Program Project PRO 2019

Microsoft Project Professional 2019 to oprogramowanie do zarządzania zadaniami. Jego pierwsze wydanie miało miejsce w 1984 roku, co oznacza, że ​​oprogramowanie przeszło wiele zmian i przeszło zmiany marki, odkąd zostało po raz pierwszy zaprezentowane opinii publicznej. Projekt był trzecią aplikacją Microsoftu stworzoną głównie dla systemu Windows. Nie minęło dużo czasu, zanim poszybował w górę i zajął ważne miejsce, jeśli chodzi o zarządzanie projektami na komputerach PC. Jego najbardziej znane zastosowania obejmują łatwe zarządzanie projektami podczas konstruowania planów, dystrybucji i przypisywania różnych zasobów do projektów, tworzenia planów finansowych i zarządzania obciążeniami.

Funkcje programu Microsoft Project 2019 Professional

 • Profesjonalne zarządzanie projektami
 • Zintegrowane szablony
 • Zarządzanie portfelem
 • Niezawodna analiza zasobów
 • Generowanie raportów w czasie rzeczywistym
 • Zintegrowane rozwiązanie do współpracy takie jak Skype dla firm
 • Intuicyjne możliwości wyszukiwania
 • Piękne nowoczesne wykresy
 • Inteligentna funkcja automatycznego wypełniania
 • Wiele osi czasu
 • Nowe pole: Nazwa podsumowania zadania
 • Wspólne obszary robocze
 • Zarządzanie zasobami
 • Synchronizacja z usługą Project Online i programem Project Server
 • Przesyłaj grafiki, aby rejestrować informacje dotyczące czasu projektowego i innego niż projektowy poświęconego na przetwarzanie płac, fakturowanie i inne cele biznesowe

Odkryj zalety programu Project 2019

Microsoft Office Project 2019 ma wiele ulepszonych funkcji w porównaniu do poprzednich wersji. Zapewnia to użytkownikom bezproblemowe korzystanie z tego oprogramowania do zarządzania projektami, zasobami i portfelem. Na przykład pasek wyszukiwania Tell Me jest zoptymalizowany, dzięki temu znalezienie wszystkiego czego potrzebujesz jest jeszcze łatwiejsze. Możesz też skorzystać z tej funkcji, aby dowiedzieć się więcej o różnych możliwościach, jakie oferuje Project 2019.

Oprogramowanie projektowe dla profesjonalistów

Wiele gotowych do użycia wykresów jest natychmiast dostępnych po zakupie licencji Microsoft Project 2019. Dzięki tym nowym i ulepszonym wykresom możesz jeszcze lepiej prezentować informacje, korzystając z metody Wykres w ramach programu Project 2019 lub użyj najnowszej funkcji Smart auto-wypełnianie. Ta funkcja pomaga zidentyfikować wydajne zadania i ustalenia dotyczące zasobów.

Niesamowitym ulepszeniem jest wprowadzenie wielu osi czasu. Dzięki oszałamiającemu projektowi zawsze masz doskonały przegląd każdej osi czasu projektu. Dzięki temu łatwiej jest ukończyć każdy projekt, jednocześnie rozumiejąc każdy jego aspekt. Project 2019 Professional może nawet zasugerować możliwe rozwiązania potencjalnych problemów.

Pracujcie razem nad różnymi projektami

Microsoft Project 2019 Professional sprawi, że praca zespołowa będzie przebiegała jeszcze sprawniej. Wspólna praca nad projektem nigdy nie była łatwiejsza. Możesz teraz zintegrować Skype dla firm z tym narzędziem. To sprawia, że ​​komunikacja za pomocą wideo, czatu lub czatu głosowego podczas pracy nad projektami będzie jeszcze prostsza. Wspólny obszar roboczy pozwala na informowanie członków o stanie i postępie każdego projektu.

Wszystkie te ulepszenia sprawiają, że podejmowanie decyzji będzie o wiele prostsze. Nie zapomnij także o wbudowanych narzędziach do podejmowania decyzji, które zostały dodane w programie Project 2019. Natychmiastowe raporty, spalanie i przegląd zasobów pomagają menedżerom uzyskać wgląd, który stanowi podstawę do podjęcia doskonałej decyzji lub użyj tych raportów, aby przedstawić dane odpowiednim interesariuszom.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
H30-05830
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
1.6 (GHz) lub szybszy, 2-rdzeniowy
Pamięć RAM
2 GB (32-bit), 4 GB RAM (64-bit)
Miejsce na dysku twardym
4 GB
Karta graficzna
Wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu przyspieszonego przez GPU
Ekran
1280 x 768
Dodatkowe informacje
Połączenie internetowe może być wymagane do funkcji online