Microsoft Project 2021

Filtruj według

Producenci
więcej... mniej
Cena
Obszar zastosowań:
Okres licencji:
Systemy operacyjne:
Filtruj

Cechy produktu

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Microsoft Project 2021 Professional

Microsoft Project 2021 Professional

Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Dostępność: Dostępny na zamówienie
Cena 3 749,00 zł
 • Cechy produktu

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Microsoft Project 2021 Standard

  Microsoft Project 2021 Standard

  Język
  PL
  Liczba stanowisk
  1
  Obszar zastosowań
  Domowy/Firmowy
  Okres licencji
  Wieczysta
  Rodzaj licencji
  ESD (Elektroniczna)
  Architektura
  32/64 bit
  Dostępność: Dostępny na zamówienie
  Cena 2 739,00 zł
 • Chociaż w dziedzinie programów do zarządzania projektami nie brakuje rozwiązań do zarządzania zasobami czy tworzenia złożonych harmonogramów przygotowanych przez różne firmy, produkt firmy Microsoft w dalszym ciągu jest najczęściej wybieraną opcją przez zespoły projektowe. Za pomocą wbudowanych funkcji przydatnych przy pracy projektowej, użytkownicy mogą w najbardziej efektywny sposób koordynować działania wszystkich uczestników, zmniejszając czas pracy, wypełniając przy tym wszystkie założenia projektu. Sprawdźmy, jakie funkcje i cechy Microsoft Project sprawiają, że jest to tak atrakcyjne rozwiązanie, gdy jesteś kierownikiem projektów mierzącym się na co dzień z różnymi wyzwaniami z tej dziedziny. Pamiętaj przy okazji, że cena Microsoft Project 2021 w ofercie Soft 360 jest niezwykle konkurencyjna!

  Klucz Microsoft Project 2021: najbardziej efektywny sposób zarządzania projektami

  Nabywając klucz aktywacyjny Microsoft Project 2021, uzyskujesz dostęp do narzędzi, które są niezwykle przydatne nie tylko podczas trwającego już projektu, ale i także we wstępnej fazie planowania. Jakie więc funkcje programu Project pomagają osiągać lepsze wyniki przy realizacji projektów i sprawiają, że licencja MS Project 2021 to zakup godny rozważenia?

  Planowanie i harmonogram: program Microsoft Project 2021 to znakomity sposób na dokładne zorganizowanie działań wszystkich członków zespołu. Korzystając z funkcji prioryteryzacji możesz jasno określić, które działania są najważniejsze. Dostępne są też narzędzia przydzielania ścieżek zadań, które pozwalają dokładnie przydzielić zadania pracownikom i w ten sposób w pełni wykorzystać ich obecność online. Dzięki nim zgodna z projektowymi założeniami synchronizacja jest znacznie prostsza. Dodatkowym atutem jest kalendarz zespołowy informujący wszystkich o nadciągających spotkaniach czy "kamieniach milowych" do wypełnienia. Microsoft Project 2021 sprawia, że porównywanie rzeczywistych postępów z pierwotnym planem projektu nie zabiera wiele czasu. Warto dodać, że jak na możliwości, cena MS Project 2021 przedstawia się bardzo atrakcyjnie.

  Prezentacja projektu: Microsoft Project 2021 zawiera również funkcję tzw. linii czasu, dzięki której można łatwo śledzić przebieg projektu. Korzystając gotowych szablonów dostępnych w programie, możesz stworzyć atrakcyjnie prezentującą się linie czasu, której poszczególne fragmenty zapewniają informacje interesariuszom. Znacznie łatwiej przecież rozpoczynać rozmowy o współpracy, gdy jej przyszłość rozpisana jest w atrakcyjny i przejrzysty sposób. Pamiętaj, że klucz MS Project 2021 znajdziesz w naszej ofercie!

  Współpraca: dobry program do zarządzania projektem nie może obyć się bez rozwiązań ułatwiających współpracę. Oferowany przez nasz sklep Microsoft Project 2021 to między innymi szybkie dzielenie plików, liczne opcje graficznego przedstawienia postępów zespołu w postaci wykresów czy prezentacji danych dla całego zespołu oraz funkcje dzielenia się danymi klientów. Te rozwiązania pozwalają nie tylko zaoszczędzić ilość wolnego miejsca w związku, z tym że wszystkie dane są przechowywane w jednej lokalizacji, ale i też przyczynić się do skrócenia czasu szkoleń (jeśli do tego celu jest akurat Microsoft Project wykorzystywany).

  Microsoft Project 2021, czyli wydajne zarządzanie zasobami

  Jakie jeszcze rozwiązanie oferuje MS Project 2021 dostępny w ofercie naszego sklepu? To między innymi opcje pozwalające lepiej przyjrzeć się doborowi zasobów: do każdego z elementów czy członków zespołu można przydzielić określony limit środków, a następnie monitorować jak sprawdzają się w planie projektu. Pozwala to łatwo zobaczyć, czy dany limit środków sprawdza się, czy też powinien zostać zwiększony bądź zmniejszony. Funkcja ta znacznie upraszcza zarządzanie projektem zgodnie z decyzjami podjętymi przy planowaniu budżetów, ułatwia potrzeby naliczania wynagrodzeń (można np. rejestrować czas spędzony przy projekcie) oraz może być przydatna podczas wystawiania faktur. Co istotne, Microsoft Project 2021 to także znakomity sposób na to, by zarządzać nie tylko jednym, a kilkoma projektami naraz. Dzięki funkcjom programu Project możesz zarówno zarządzać nimi osobno, jak i połączyć je w jeden duży plan działania. Licencja Microsoft Project 2021 jest więc szczególnie ceniona przez aktywne, dynamiczne firmy, prowadzące wiele różnych działań naraz.

  MS Project 2021 klucz licencyjny: dodatkowe wymagania

  Zwiększ wydajność planowania, efektywnie zarządzaj zasobami oraz prowadź szkolenia dzięki zautomatyzowanym narzędziom nabywając kod aktywacyjny MS Project 2021 oferowany przez nasz sklep. Zadbaliśmy też o to, by w przypadku MS Project 2021 cena należała do konkurencyjnych. Wyposaż się więc w najbardziej odpowiadający Ci typ licencji, wykorzystuj gotowe szablony w celu tworzenia harmonogramów, przyspiesz w efektywny sposób daty rozpoczęcia wszystkich projektów oraz ogranicz czas potrzebny na ich ukończenie. Do uruchomienia programu niezbędne jest przede wszystkim konto Microsoft, natomiast po pełną listę wymagań systemowych zapraszamy na opis poszczególnych produktów, które znajdziesz w naszej ofercie. Wśród nich znajduje się między innymi konieczność posiadania karty graficznej obsługującej technologię DirectX 10, by mogła zostać wykorzystana funkcja przyspieszenia sprzętowego. Postaw na Microsoft Project 2021 - cena w naszym sklepie jest bezkonkurencyjna!

  Najczęściej zadawane pytania w kategorii Microsoft Project 2021

   Ile kosztuje Microsoft Project 2021?

   Cena Microsoft Project 2021 jest uzależniona od wyboru wersji i zastosowania, a także wymaganych funkcjonalności, które są niezbędne dla konkretnego użytkownika. Koszt zakupu licencji Microsoft Project 2021 w naszym sklepie zaczyna się od 2 319 zł.


   Jaka jest różnica między Microsoft Project 2021 Standard a Professional?

   Project 2021 Standard zapewnia podstawowe funkcje potrzebne do zarządzania projektami, ale nie obejmuje kilku zaawansowanych funkcji i nie łączy się z usługą Project Online ani Project Server. Project 2021 Professional łączy się z zarządzaniem projektami Project Server lub Project Online dla przedsiębiorstw.