Microsoft Windows 10 Home
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Microsoft Windows 10 Home

Technologia stała się podstawą wszystkiego, co robimy. Używamy jej, aby pozostać w kontakcie z pracą, domem, szkołą i wszystkim pomiędzy. Niezależnie od tego, czy piszemy raport do pracy, prowadzimy badania do szkoły, śledzimy nasze konta w mediach społecznościowych, czy po prostu spędzamy czas w Internecie, chcemy mieć dostęp do wszystkich naszych informacji z jednego miejsca. Firma Microsoft ciężko pracowała, aby nadążyć za stale zmieniającym się światem technologii i wzajemnych połączeniach z systemem Windows 10.

Windows 10 Home screen

Bogate połączenie najlepszych cech Windows 7 oraz Windows 8

Microsoft stworzył dwie wersje systemu, Home i Pro. Wersja Pro Edition została stworzona z myślą o użytkownikach korporacyjnych i biznesowych, ponieważ ma dodatkowe funkcje, które koncentrują się na zwiększeniu bezpieczeństwa i kompatybilności. Doskonały dla wielu komputerów w jednej sieci. Ale dla zwykłego użytkownika system Windows 10 Home Edition jest więcej niż wystarczający, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby bez zbędnych dodatków.

Funkcje Windows 10 Home

Cortana: osobista asystentka sterowana głosem do intuicyjnej obsługi systemu.

Microsoft Edge: nowa przeglądarka internetowa, zastępująca poprzedni Internet Explorer.

Rozpoznawanie twarzy i odcisków palców dla zwiększenia bezpieczeństwa– musi być dostępny odpowiedni sprzęt.

Continuum: przełączanie na tryb tabletowy, aby lepiej wykorzystać urządzenia dotykowe.

Kontrola rodzicielska

Program antywirusowy Windows Defender

Uproszczone aktualizacje

Większa produktywność

Windows 10 Home

Zapewnia Twojej organizacji zaawansowane zabezpieczenia, metody wdrażania, narzędzia do zapewniania zgodności i funkcje zwiększające produktywność.

Pulpit Windows 10 Home

Rozwinięte menu Start

Znane menu Start powraca, zapewniając szybki, jednym kliknięciem dostęp do najczęściej używanych funkcji i plików, a także nową przestrzeń do personalizacji za pomocą ulubionych aplikacji, programów, osób i witryn internetowych.

Windows Store Windows 10

Aplikacje działające w systemie Windows

Aplikacje ze Sklepu Windows otwierają się teraz w tym samym formacie, co programy komputerowe. Można zmieniać ich rozmiar i przesuwać, a u góry mają paski tytułu, dzięki czemu użytkownicy mogą maksymalizować, minimalizować i zamykać jednym kliknięciem.

Widok zadań Windows 10 Home

Nowy przycisk widoku zadań

Nowy przycisk widoku zadań na pasku zadań umożliwia jeden widok dla wszystkich otwartych aplikacji i plików, umożliwiając szybkie przełączanie i dostęp jednym dotknięciem do dowolnych pulpitów utworzonych przez użytkownika.

Cortana panel Windows 10 Home

Cortana to Twój osobisty asystent cyfrowy

Cortana może dostarczać powiadomienia o spotkaniach i terminach, sugerować dokumenty, które mogą być potrzebne na nadchodzące spotkanie, i synchronizować kalendarz grupy. Z łatwością twórz, modyfikuj i otwieraj listy, używając tylko swojego głosu. Cortana bezproblemowo integruje się z innymi aplikacjami Windows, takimi jak Sticky Notes, przypomnienia odręczne i zdarzenia Microsoft To-Do.

Zdjęcie rodziny

Kontrola rodzicielska

Upewnij się, że dzieci mają dostęp tylko do treści dostosowanych do ich wieku i monitoruj ich aktywność online, korzystając z filtrów zawartości, ograniczeń czasu spędzanego przed ekranem, raportów tygodniowych, śledzenia geograficznego i innych funkcji.

Upgrade Windows 11

Uaktualnij bezpłatnie

Bezpłata aktualizacja do Windows 11 już dostępna! Posiadając odpowiednie parametry komputera oraz system Windows 10 w wersji Home lub Professional otrzymasz bezpłatną aktualizację.

Microsoft Windows 10 Home

Co jeszcze w nim znajdziemy?

Twój komputer i telefon, razem

Teraz możesz uzyskiwać dostęp do swoich aplikacji i powiadomień na komputerze ze swojego telefonu z systemem Android8, aby już nigdy nie przegapić żadnej wiadomości.

Continuum systemu Windows 10

Dzięki Windows Continuum nie musisz wybierać między urządzeniami mobilnymi, dotykowymi lub stacjonarnymi. Continuum umożliwia urządzeniom z systemem Windows 10 przełączanie się między tabletem i dodawanie klawiatury i myszy w trybie pulpitu.

Windows Hello

Zaloguj się do swoich urządzeń z systemem Windows za pomocą funkcji Windows Hello w mniej niż 2 sekundy - 3 razy szybciej niż hasło. Rozpoznawanie twarzy lub odcisków palców zapewnia natychmiastowy dostęp i zawsze masz możliwość zachowania kodu PIN jako kopii zapasowej.

Zoptymalizuj swoją przestrzeń roboczą

Ułóż ekran w dowolny sposób, z łatwością zarządzaj wieloma aplikacjami i dokumentami pakietu Office na jednym ekranie oraz bez wysiłku przyciągaj do 4 z nich, aby zoptymalizować przestrzeń roboczą.

Blokuj złośliwe oprogramowanie

Aby zablokować złośliwe oprogramowanie po zakończeniu procesu rozruchu, system Windows 10 zawiera dwie funkcje sygnatur, które będą nowością w każdej organizacji przeprowadzającej migrację bezpośrednio z systemu Windows 7: Windows Defender i Windows SmartScreen

Kontrola rodzicielska / ochrona

Połącz konta Microsoft należące do członków rodziny, aby zarządzać czasem spędzanym przed ekranem, ograniczyć dostęp do zawartości dla dorosłych i kontrolować zakupy online. Możesz też sprawdzać, czy urządzenia należące do rodziny są bezpieczne i aktualne.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
KW9-00129
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Architektura:
32 bit
64 bit
Platforma sprzętowa
Windows
Procesor
1 GHz lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB RAM (32-Bit) lub 2 GB RAM (64-Bit)
Miejsce na dysku twardym
Wolne miejsce 16 GB dla wersji 32-bitowej i 32 GB dla wersji 64-bitowej
Karta graficzna
DirectX 9 ze sterownikiem WDDM 1.0 lub nowszym

Najczęściej zadawane pytania

    Czy mogę używać Windows 10 Home w firmie?

    Windows 10 Home można używać w firmie.