Microsoft Word 2016
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Word 2016

Program Word 2019

Jeśli kiedykolwiek musiałeś napisać list, wydrukować pracę domową lub złożyć propozycję klientowi, prawdopodobnie korzystałeś z programu Word. Ta niezwykła aplikacja zwiększająca produktywność jest częścią „wielkiej trójki” firmy Microsoft, wraz z programami Excel i PowerPoint. Dzisiaj często mówi się o „dokumentach Worda” zamiast o „dokumentach tekstowych” - to świadectwo liczącej sto milionów użytkowników tej popularnej nazwy w oprogramowaniu do edycji tekstu.

Microsoft Word 2016 dla Windows jest jedną z najnowszych wersji i jest wyposażony w nowe funkcje i ulepszenia, które pomogą Ci we wszystkich potrzebach związanych z edycją i oferują rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałeś. Pozostań z nami, ponieważ przedstawiamy przegląd nowości w tej potęgi przetwarzania tekstu, a także dlaczego warto ją posiadać.

Funkcje programu Microsoft Word 2019

  • Intuicyjny nowy układ
  • Większa ilość różnorodnych narzędzi do edycji tekstu
  • Aplikacje wieloplatformowe
  • 4000 narzędzi i funkcji
  • Ulepszenia ułatwień dostępu

Każda aplikacja zwiększająca produktywność wymaga od czasu do czasu kilku aktualizacji, aby nadążać za duchem czasu - nawet molochami, takimi jak Word. Wersja 2016 oferuje najlepsze oprogramowanie do edycji tekstu z nowym układem, większą dostępnością i różnorodnymi pomocnymi narzędziami interaktywnymi, które zmienią Twoją pracę w radosne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Nowe sposoby znajdowania potrzebnych informacji

Microsoft Word ma ponad 4000 narzędzi i funkcji. Jest to zrozumiałe, jeśli czasami masz problemy ze znalezieniem tego, czego potrzebujesz, pomimo znacznych ulepszeń, takich jak Wstążka. W wersji 2016 programu Word nawigacja do wybranej akcji jest łatwa i bezproblemowa dzięki nowej funkcji Tell me. Po prostu wpisz polecenie lub pytanie, które masz w polu wyszukiwania, z żarówką obok niego, a program Word Ci pomoże. Jeśli tak się nie stanie, wyświetli listę źródeł, w których na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Inteligentne wyszukiwanie. Wyobraź sobie, że masz narzędzie, które zapewnia natychmiastowy kontekst czegoś, czego nie znasz zbyt dobrze w swoim dokumencie. Cóż, otrzymujesz to w programie Word 2016.

Dlaczego warto pobrać program Word 2016 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do edycji tekstu firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych treści pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do edycji tekstu, Word 2016 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Specyfikacja produktu

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
059-09075
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Ekran
1280 x 800
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł