Microsoft Word 2016
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Word 2016

Program Word 2019

Jeśli kiedykolwiek musiałeś napisać list, wydrukować pracę domową lub złożyć propozycję klientowi, prawdopodobnie korzystałeś z programu Word. Ta niezwykła aplikacja zwiększająca produktywność jest częścią „wielkiej trójki” firmy Microsoft, wraz z programami Excel i PowerPoint. Dzisiaj często mówi się o „dokumentach Worda” zamiast o „dokumentach tekstowych” - to świadectwo liczącej sto milionów użytkowników tej popularnej nazwy w oprogramowaniu do edycji tekstu.

Microsoft Word 2016 dla Windows jest jedną z najnowszych wersji i jest wyposażony w nowe funkcje i ulepszenia, które pomogą Ci we wszystkich potrzebach związanych z edycją i oferują rzeczy, o których wcześniej nie wiedziałeś. Pozostań z nami, ponieważ przedstawiamy przegląd nowości w tej potęgi przetwarzania tekstu, a także dlaczego warto ją posiadać.

Funkcje programu Microsoft Word 2019

  • Intuicyjny nowy układ
  • Większa ilość różnorodnych narzędzi do edycji tekstu
  • Aplikacje wieloplatformowe
  • 4000 narzędzi i funkcji
  • Ulepszenia ułatwień dostępu

Każda aplikacja zwiększająca produktywność wymaga od czasu do czasu kilku aktualizacji, aby nadążać za duchem czasu - nawet molochami, takimi jak Word. Wersja 2016 oferuje najlepsze oprogramowanie do edycji tekstu z nowym układem, większą dostępnością i różnorodnymi pomocnymi narzędziami interaktywnymi, które zmienią Twoją pracę w radosne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Nowe sposoby znajdowania potrzebnych informacji

Microsoft Word ma ponad 4000 narzędzi i funkcji. Jest to zrozumiałe, jeśli czasami masz problemy ze znalezieniem tego, czego potrzebujesz, pomimo znacznych ulepszeń, takich jak Wstążka. W wersji 2016 programu Word nawigacja do wybranej akcji jest łatwa i bezproblemowa dzięki nowej funkcji Tell me. Po prostu wpisz polecenie lub pytanie, które masz w polu wyszukiwania, z żarówką obok niego, a program Word Ci pomoże. Jeśli tak się nie stanie, wyświetli listę źródeł, w których na pewno znajdziesz to, czego szukasz. Inteligentne wyszukiwanie. Wyobraź sobie, że masz narzędzie, które zapewnia natychmiastowy kontekst czegoś, czego nie znasz zbyt dobrze w swoim dokumencie. Cóż, otrzymujesz to w programie Word 2016.

Dlaczego warto pobrać program Word 2016 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do edycji tekstu firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych treści pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do edycji tekstu, Word 2016 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
059-09075
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012,Windows Server 2012 R2
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Ekran
1280 x 800