• Obniżka

Microsoft Word 2016

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna (można stosować w firmie)
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
T5D-03183
349,00 zł
249,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 24 godziny!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Microsoft Word 2016 - Opis produktu

Najdoskonalsze narzędzie do edytowania tekstów firmy Microsoft. Znany powszechnie klasyk został teraz poszerzony o kolejne, dodatkowe funkcje. Obsługa programu nadal pozostała bardzo prosta i intuicyjna. Wszystkie potrzebne funkcje odnajdziecie Państwo bardzo szybko, obojętnie, czy piszecie teksty, listy seryjne, czy chcecie wydrukować zaproszenia. Dzięki doskonałej funkcjonalności, w programie Word 2016 zawsze można odnaleźć odpowiednie aplikacje, by wcielić swoje pomysły w czyn. Duża ilość szablonów ułatwi Państwu zdecydowanie pracę a jeśli nie znajdą Państwo odpowiedniego wzoru, zawsze możecie skorzystać z internetowego archiwum.

Nowości w Microsoft Word 2016

Zintegrowany asystent: w polu „co chcesz zrobić” można wpisać kluczowe słowa i hasła, uzyskując w ten sposób odpowiednią pomoc. W ten sposób znajdziecie Państwo odpowiednie programy, bez potrzeby wielokrotnego klikania w menu aby znaleźć odpowiednią funkcję.

Polepszona praca zespołowa: zaproście swoich przyjaciół i współpracowników do wspólnego edytowania dokumentów. Wystarczy do tego darmowe konto na Microsoft. Plik można wygodnie  edytować za pomocą „Word Web App”. Otwarcie takiego dokumentu następuje natychmiast w nowym oknie i można go edytować oraz podglądać w czasie rzeczywistym.

Inteligentne wyszukiwanie: program Word 2016 umożliwia wyszukiwanie informacji w internecie, bezpośrednio z dokumentu, bez konieczności korzystania z przeglądarki. Możecie Państwo na przykład zamieścić w dokumencie informacje bezpośrednio z Wikipedii.

Nowy wygląd interfejsu:

W Microsoft Word 2016 wprowadzono nowe kolory a nowy design zorientowany jest na Windows 10. Formy można teraz rysować również na ekranie dotykowym. Word 2016 rozpozna to automatycznie i zastosuje w dokumencie. Dostosowanie do urządzeń dotykowych oraz do pracy w chmurze, sprawia że możecie Państwo być niezwykle elastyczni w swojej pracy. Zabierzcie swój projekt, dokądkolwiek się udajecie i pozwólcie rozwinąć się Waszej kreatywności!

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 7 albo wyżej
Windows 10 Server
Windows Server 2012 R2
Windows Server 2008 R2
Windows Server 2012
Procesor 86- lub x64-bitowy prozesor z 1 gigaherc (GHz) lub szybszy oraz SSE2
Pamięć RAM  1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym 3 GB wolnej pamiąci na dysku
Karta graficzna  Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Karta dźwiękowa bez wymagań