Microsoft Word 2021 LTSC
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Word 2021

Program Word 2021

Word 2021 to najnowsza wersja popularnego programu do edycji tekstu firmy Microsoft. Jest to część pakietu biurowego Microsoft Office 2021, który umożliwia tworzenie i edycję dokumentów tekstowych, a także formatowanie, drukowanie i udostępnianie ich.

Word 2021 oferuje wiele funkcjonalności, które ułatwiają pracę z tekstem, takie jak automatyczne korygowanie pisowni i gramatyki, inteligentne sugestie słów podczas pisania, narzędzia do formatowania tekstu i wstawiania obrazów oraz grafik, a także zaawansowane opcje do tworzenia spisów treści, indeksów i bibliografii.

Jeśli uaktualniasz do Word 2021 dla Windows z Word 2019 dla Windows nadal będziesz mieć wszystkie funkcje, które już znasz i zauważysz też kilka nowych.

Funkcje programu Microsoft Word 2021

Nowością w Word 2021 jest między innymi tryb ciemny, który zmniejsza natężenie światła emitowanego przez ekran, dzięki czemu praca z programem jest bardziej komfortowa dla oczu. Program umożliwia również łatwe przechodzenie między różnymi widokami dokumentu, takimi jak tryb edycji, czy tryb czytania.

  • Dla 1 komputera,
  • Udostępnianie i współpraca w czasie rzeczywistym (OneDrive)
  • Program Word dla sieci web
  • Podstawowe funkcje sprawdzania pisowni i gramatyki
  • Podstawowe szablony, czcionki, ikony i naklejki
  • Dyktowanie i polecenia głosowe

Ty i Twoi współpracownicy możecie otwierać ten sam dokument i pracować nad nimi. Jest to nazywane współtworzeniem. Gdy współtworzysz, możesz szybko zobaczyć zmiany wprowadzone przez siebie nawzajem — w ciągu kilku sekund.

Word 2021 zawiera również wiele funkcji ułatwień dostępu, które ułatwiają życie, gdy tego potrzebujesz. Dzięki narzędziu do sprawdzania ułatwień dostępu możesz wprowadzać zmiany w dokumentach, aby były czytelniejsze i zrozumiałe dla wszystkich na całym świecie. Sugestie można przeglądać i wdrażać w dokumencie jednym prostym kliknięciem.

Word 2021 działa również dobrze bez względu na specyfikacje twojego komputera. Nawet na urządzeniu z niższej półki możesz łatwo uruchomić aplikację i z łatwością rozpocząć pracę nad swoimi projektami. Zoptymalizowane funkcje działają szybko, aby zapewnić przyjemność wszystkim, w przeciwieństwie do powolnego i często frustrującego tempa starszych aplikacji Word.

Dlaczego warto pobrać program Word 2021 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do edycji tekstu firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Microsoft 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do edycji tekstu to Word 2021 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
DG7GMGF0D7D3:0002
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows11 lub Windows 10 dla komputerów PC
Procesor
Z dwurdzeniowym procesorem 1,6 GHz albo najnowszy macOS
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa) pamięci RAM w przypadku komputerów PC
Miejsce na dysku twardym
4 GB dostępnego miejsca na dysku w przypadku komputerów PC
Karta graficzna
Funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki w przypadku komputerów PC wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX 10
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768 w przypadku komputerów PC