• Obniżka

Microsoft Word 2019

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
Kod producenta:
100523-PL
499,00 zł
399,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

Pod względem edycji tekstu podstawowy program Microsoft Word nadal zajmuje czołową pozycję, zwłaszcza, że nowa wersja Microsoft Word 2019 przejmuje sprawdzone funkcje z poprzedniej wersji i wprowadza pewne usprawnienia. Podstawą najnowszego produktu z serii Word jest nadal tworzenie i edycja tekstów. Jednak aktualna wersja programu do edycji tekstu jest oficjalnie obsługiwana wyłącznie w systemie Windows 10.

Wiele szablonów o różnej tematyce sprawia, że nawet początkujący mogą szybko tworzyć profesjonalne rachunki, listy biznesowe, dokumenty aplikacyjne lub kreatywne zaproszenia na urodziny dzieci. Różne narzędzia do rysowania i narzędzia graficzne uzupełniają to portfolio i sprawiają,       że można puścić wodze fantazji. Najważniejszą cechą wersji 2019 Microsoft Word są jednak grafiki SmartArt, za pomocą których można tworzyć wysokiej jakości i przejrzyste ilustracje do dokumentów prezentacyjnych.

Nowa wersja, nowy wygląd
W aktualnej wersji oprogramowania Word firma Microsoft wprowadza wiele nowych zmian wizualnych. Interfejs użytkownika w postaci wstążki stosowany także w Word 2016 pod względem wyglądu nadal przypomina schemat kolorów i kształty z Windows 10, jest jednak znacznie prostszy i ograniczony do najczęściej stosowanych funkcji. 

Użytkownicy, dla których te ograniczenia są zbyt drastyczne, mogą w nowej wersji oprogramowania Word przełączyć na zwykły interfejs wstążki lub skonfigurować interfejs użytkownika według własnych preferencji. Poza tym ułatwiono obsługę interfejsu za pomocą touchpada i rysika. Interesująca jest przede wszystkim nowa czułość nacisku umożliwiająca znacznie wygodniejszą i bardziej intuicyjną pracę z urządzeniami mobilnymi takimi jak Microsoft Surface.

Skuteczniejsza współpraca
Opcjonalne połączenie oprogramowania stacjonarnego z chmurą Microsoft otwiera przed użytkownikami wiele różnych możliwości dotyczących lepszej pracy zespołowej. Za pomocą bezpłatnego konta Microsoft można w kilku prostych krokach zaprosić znajomych i współpracowników do wspólnej pracy nad dokumentem. Komentarze i zmiany będą wówczas nanoszone w czasie rzeczywistym. 

Pojedyncza licencja Microsoft Word 2019 bez konieczności abonamentu
Podczas gdy w koncepcji Office 365 firma Microsoft stawia na model oparty na abonamencie, w którym pobierane są roczne opłaty za korzystanie z produktu, nowa wersja Microsoft Word 2019 jest dostępna na zasadzie jednorazowej licencji. Dzięki temu licencjobiorca może stosować oprogramowanie bez ograniczeń czasowych oraz bez ograniczeń w zakresie funkcji. W ten sposób gigant oprogramowania z USA spełnia wymagania wielu klientów prywatnych i biznesowych, którzy wolą stosować produkty Office takie jak Microsoft Office bez obowiązkowego połączenia do chmury i konieczności wykupienia abonamentu.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Miejsce na dysku twardym Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa bez wymagań