Microsoft Word 2019
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft Word 2019

Program Word 2019

Jeśli chcesz pisać najróżniejsze treści to Word 2019 jest po prostu idealnym rozwiązaniem. Studenci, nauczyciele, pisarze, ludzie biznesu i wszyscy inni mogą skorzystać z możliwości programu Word 2019. Jest tak wszechstronny, kreatywny i łatwy w użyciu. Nawet jeśli po raz pierwszy pracujesz przed komputerem, możesz w ciągu kilku minut poznać sposób działania programu Word. Po opanowaniu podstaw reszta funkcji to sama przyjemność.

Funkcje programu Microsoft Word 2019

  • Narzędzia do łatwiejszego czytania,
  • Pokaż zmiany innych w czasie rzeczywistym
  • Rysowanie i pisanie przy użyciu pióra cyfrowego
  • Większa atrakcyjność wizualna
  • Ulepszenia ułatwień dostępu

Jedną z najważniejszych zalet korzystania z najnowszej wersji programu Word jest możliwość edycji i współtworzenia w czasie rzeczywistym. Jest to idealna rozwiązanie dla zespołu pracującego nad projektem lub studentów współpracujących przy badaniach. Użytkownicy mogą sugerować lub wprowadzać zmiany w zależności od ich uprawnień, dodawać pomysły lub usuwać niepotrzebne materiały obok Ciebie, a wszystko to w tym samym dokumencie.

Word 2019 zawiera również wiele funkcji ułatwień dostępu, które ułatwiają życie, gdy tego potrzebujesz. Dzięki narzędziu do sprawdzania ułatwień dostępu możesz wprowadzać zmiany w dokumentach, aby były czytelniejsze i zrozumiałe dla wszystkich na całym świecie. Sugestie można przeglądać i wdrażać w dokumencie jednym prostym kliknięciem.

Word 2019 działa również dobrze bez względu na specyfikacje twojego komputera. Nawet na urządzeniu z niższej półki możesz łatwo uruchomić aplikację i z łatwością rozpocząć pracę nad swoimi projektami. Zoptymalizowane funkcje działają szybko, aby zapewnić przyjemność wszystkim, w przeciwieństwie do powolnego i często frustrującego tempa starszych aplikacji Word.

Dlaczego warto pobrać program Word 2019 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do edycji tekstu firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do edycji tekstu to Word 2019 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
059-09181
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
Dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa)
Miejsce na dysku twardym
4 GB
Karta graficzna
DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768