Microsoft PowerPoint 2016
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft PowerPoint 2016

Program PowerPoint 2016

Twórz, współpracuj i efektywnie prezentuj swoje pomysły w atrakcyjnych wizualnie prezentacjach przy użyciu niestandardowych kształtów, animacji i inteligentnych przewodników. W widoku prezentera będziesz mógł zobaczyć notatki towarzyszące Twoim slajdom i wyświetlić podgląd nadchodzących slajdów na drugim ekranie. Z łatwością przeglądaj lub edytuj prezentacje ze współpracownikami, jednocześnie łatwo zarządzając historią wersji.

Istotą programu PowerPoint zawsze był nacisk na tradycję i łatwość użycia, ale z ciągłym rozwojem innowacyjnych narzędzi prezentacji. Wersja PowierPoint 2016 wspiera ten cel we wszystkich aspektach, czyniąc ją najlepszym oprogramowaniem do prezentacji i niezbędną dla prezentera, który poszukuje jakości i praktyczności.

Funkcje programu Microsoft PowerPoint 2016

  • Ulepszony widok prezentera
  • Wspólne tworzenie prezentacji
  • Sugestii inteligentnego projektu
  • Okienko Komentarze
  • Funkcja Zoom oraz animacja Morph

Wyróżnij się

Prezentuj lepiej i mądrzej dzięki Microsoft PowerPoint 2016 dla Windows. Wersja programu PowerPoint 2016 zawiera doskonałe nowe narzędzia, które są idealne dla profesorów, kierowników projektów i innych osób, które regularnie prezentują. Wyjątkowa nowa opcja widoku prezentera pozwala prezenterowi zobaczyć najważniejsze notatki, elementy sterujące, poprzednie slajdy i nadchodzące slajdy, podczas gdy odbiorcy widzą tylko bieżący slajd, dając użytkownikowi pełną kontrolę.

Nowe diagramy danych

Wizualizacje mają kluczowe znaczenie dla skutecznej analizy danych, a także tworzenia fascynujących historii. W programie PowerPoint 2016 możemy odnaleźć kilka nowych wykresów - z tymi samymi zaawansowanymi opcjami formatowania, które już znasz.

Współpraca podczas prezentacji

Teraz, gdy współpracujesz z innymi osobami nad prezentacją i występują konflikty między wprowadzonymi zmianami, możesz w łatwy sposób zobaczyć równoległe porównanie slajdów ze starą zawartością, dzięki czemu możesz łatwo wybrać najlepszą wersję prezentacji.

Dlaczego warto wybrać program PowerPoint 2016 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do tworzenia prezentacji firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do tworzenia pokazu slajdów to PowerPoint 2016 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
079-06643
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10, Windows 11
Procesor
1 (GHz) lub szybszy
Pamięć RAM
1 GB dla 32-bit lub 2 GB dla 64-bit
Miejsce na dysku twardym
3 GB
Karta graficzna
Dla optymalnej pracy wymagana jest karta graficzna DirectX 10
Ekran
1280 x 800