Microsoft PowerPoint 2021 LTSC
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft PowerPoint 2021

Program PowerPoint 2021

Microsoft PowerPoint 2021 to najnowsza wersja popularnego programu do tworzenia prezentacji multimedialnych. Program ten oferuje szereg nowych i ulepszonych funkcji, które pozwalają użytkownikom na jeszcze bardziej efektywne i kreatywne tworzenie prezentacji.

Jedną z najważniejszych nowości jest możliwość korzystania z różnorodnych szablonów, które pozwalają na szybkie i łatwe stworzenie profesjonalnej prezentacji. Microsoft PowerPoint 2021 oferuje również szereg nowych funkcji graficznych, takich jak możliwość korzystania z różnorodnych kształtów i ikon oraz narzędzia do tworzenia interaktywnych diagramów i wykresów.

Program ten oferuje także wiele nowych efektów wizualnych, takich jak animacje i przejścia, które pozwalają na dynamiczne i atrakcyjne przedstawianie treści. Dodatkowo, Microsoft PowerPoint 2021 umożliwia również tworzenie prezentacji w wersji online, co pozwala na łatwe udostępnianie prezentacji innym użytkownikom.

Funkcje i nowości programu Microsoft PowerPoint 2021

Mowością w programie PowerPoint 2021 jest możliwość korzystania z rozszerzonej rzeczywistości (AR) i wirtualnej rzeczywistości (VR) do prezentowania treści. Dzięki temu użytkownicy mogą tworzyć jeszcze bardziej interaktywne i atrakcyjne prezentacje.

    • Dla 1 komputera PC
  • Tworzenie, udostępnianie i przedstawianie innym swoich pomysłów
  • Funkcja Projektant w programie PowerPoint umożliwia projektowanie atrakcyjnych slajdów
  • Możesz łatwo wstawiać obiekty 3D i osadzone animacje bezpośrednio w prezentacjach PowerPoint
  • Program oferuje wiele nowych funkcji graficznych, takich jak kształty, ikony, interaktywne diagramy i wykresy, które pozwalają użytkownikom na bardziej efektywne przedstawianie treści.
  • Nowe narzędzia, które ułatwiają pracę grupową nad prezentacjami, co pozwala na szybsze i efektywniejsze tworzenie prezentacji.
  • Microsoft PowerPoint 2021 pozwala na łatwe importowanie i eksportowanie danych z innych aplikacji, co pozwala na bardziej efektywne korzystanie z różnych narzędzi podczas tworzenia prezentacji.

Widok prezentera

Zachowaj kontrolę dzięki nowej funkcji widoku prezentera. Funkcja umożliwia wyświetlanie ważnych notatek, elementów sterujących lub okienek w których będziemy widzieć nadchodzące i poprzednie slajdy - podczas gdy jedyną rzeczą, którą widzą odbiorcy jest bieżący slajd.

Widok prezentera zapewnia pełną kontrolę w Twoich rękach, zapewniając publiczności czyste i nieprzerwane oglądanie. Zawsze wiesz, co będzie dalej, dzięki temu zachowasz płynność prezentacji bez konieczności zatrzymywania się i przypominania sobie myśli.

Dlaczego warto wybrać program PowerPoint 2021 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do tworzenia prezentacji firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Microsoft 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do tworzenia pokazu slajdów to PowerPoint 2021 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
DG7GMGF0D7FR:0002
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows11 lub Windows 10 dla komputerów PC
Procesor
Z dwurdzeniowym procesorem 1,6 GHz albo najnowszy macOS
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa) pamięci RAM w przypadku komputerów PC
Miejsce na dysku twardym
4 GB dostępnego miejsca na dysku w przypadku komputerów PC
Karta graficzna
Funkcja przyspieszenia sprzętowego grafiki w przypadku komputerów PC wymaga karty graficznej zgodnej z technologią DirectX 10
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768 w przypadku komputerów PC
Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł