Microsoft PowerPoint 2019
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)
Architektura
32/64 bit
Aplikacje stacjonarne

Microsoft PowerPoint 2019

Program PowerPoint 2019

Jesteś nauczycielem, menadżerem, członkiem zarządu, czy po prostu aktywnym uczniem lub studentem w szkole? Jeśli należysz do którejkolwiej z wymienionej grup lub po prostu chcesz tworzyć prezentacje, które zamierzasz przedstawić innym osobom to będziesz potrzebować wspaniałego narzędzia Microsoft PowerPoint 2019.

Microsoft PowerPoint to program do tworzenia prezentacji i wyświetlania informacji w formie pokazu slajdów. Ma trzy główne funkcje, których można używać do tworzenia profesjonalnych i atrakcyjnych wizualnie prezentacji. Możesz użyć zaawansowanego edytora do formatowania tekstu, modyfikowania obrazów i wstawiania innych mediów, takich jak filmy, modele 3D i wykresy. Stosuj efekty wizualne, twórz płynne animacje do swoich elementów lub przejść pomiędzy slajdami i dostarczaj publiczności prezentacje najwyższej jakości.

Funkcje programu Microsoft PowerPoint 2019

  • Nowy widok prezentera
  • Nowe przejście o nazwie Morph
  • Usuwanie tła z obrazków
  • Eksportowanie do 4K
  • Podświetlacz tekstu
  • Modele 3D oraz narzędzie Zoom
  • Prezentacje z nowymi animacjami

Widok prezentera

Zachowaj kontrolę dzięki nowej funkcji widoku prezentera. Funkcja umożliwia wyświetlanie ważnych notatek, elementów sterujących lub okienek w których będziemy widzieć nadchodzące i poprzednie slajdy - podczas gdy jedyną rzeczą, którą widzą odbiorcy jest bieżący slajd.

Widok prezentera zapewnia pełną kontrolę w Twoich rękach, zapewniając publiczności czyste i nieprzerwane oglądanie. Zawsze wiesz, co będzie dalej, dzięki temu zachowasz płynność prezentacji bez konieczności zatrzymywania się i przypominania sobie myśli.

Nowe wykresy danych

Wizualizacje mają kluczowe znaczenie dla skutecznej analizy danych, a także tworzenia fascynujących historii. W programie PowerPoint 2019 otrzymujemy sześć nowych wykresów z zaawansowanymi opcjami formatowania, które znasz.

Przejście New Morph

W programie Powerpoint 2019 dodano nowe przejście o nazwie Morph, które umożliwia użytkownikom łatwe animowanie elementów podczas przechodzenia z jednego slajdu do drugiego. To świetne narzędzie do tworzenia szybkich animacji bez martwienia się o ich atrakcyjność.

Nowe narzędzie Zoom

Zoom to nowe narzędzie, które pozwala nadać prezentacji bardziej wyrazisty i dynamiczny charakter. Możesz utworzyć ruch, aby powiększać i pomniejszać różne elementy lub sekcje slajdu. Możesz zastosować ustawienia wstępne, takie jak powiększenie podsumowania, aby zobaczyć wszystkie fragmenty prezentacji naraz, lub powiększenie slajdu, które zapewnia płynne przejście podczas nawigacji między slajdami. Możesz układać slajdy w dowolnej kolejności, ponownie odwiedzać lub pomijać fragmenty prezentacji bez przerywania przepływu.

Dlaczego warto wybrać program PowerPoint 2019 dla systemu Windows

Samodzielna wersja tej aplikacji do tworzenia prezentacji firmy Microsoft jest idealnym wyborem dla tych z Was, którzy nie korzystają z innych aplikacji pakietu Microsoft Office lub nie chcą subskrybować usługi Office 365. Jeśli szukasz po prostu najlepszego oprogramowania do tworzenia pokazu slajdów to PowerPoint 2019 jest bez wątpienia dla Ciebie.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
079-01714
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 10, Windows 11
Procesor
Dwurdzeniowy procesor 1,6 GHz
Pamięć RAM
4 GB (wersja 64-bitowa), 2 GB (wersja 32-bitowa)
Miejsce na dysku twardym
4 GB
Karta graficzna
Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Ekran
Rozdzielczość 1024 x 768