• Obniżka

Microsoft PowerPoint 2019

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Microsoft
499,00 zł
399,00 zł Zniżka 100,00 zł
Cena zawiera podatek VAT
Ilość

Dostępność: Wysyłka w 15 minut!

Po zakupie otrzymasz:
  • Klucz produktu
  • Plik instalacyjny do pobrania
  • Instrukcja instalacji i konfiguracji
  • Potwierdzenie zakupu (faktura VAT)

PowerPoint 2019 to najbardziej aktualna wersja powszechnie stosowanego programu do tworzenia prezentacji PowerPoint, który jest niezastąpiony w szkołach, na uniwersytetach i w firmach. Nowy schowek, który nie jest już obsługiwany przez Microsoft w starszych systemach operacyjnych Windows takich jak Windows7 i Windows 8.1, umożliwia tworzenie profesjonalnych prezentacji do celów prywatnych i biznesowych. Dzięki obszernej bibliotece szablonów i animacji oprogramowanie umożliwia projektowanie atrakcyjnych slajdów, które podkreślają prezentowane wypowiedzi i zapadają w pamięć publiczności.


Profesjonalne prezentacje z nowymi animacjami
Jedną z największych nowości, którą Microsoft wprowadził do najnowszej wersji programu PowerPoint, jest funkcja przejścia typu „Płynna zmiana”. Nowe, kompleksowe przejścia umożliwiają umiejętne rozluźnienie atmosfery prezentacji i łatwe przedstawienie nawet najbardziej skomplikowanych treści. Oprócz funkcji przybliżania slajdów w prezentacji dodano także nowe symbole wraz z modelami 3D i SVG, których wstawianie i zarządzanie jest teraz jeszcze łatwiejsze. 

Prosta i intuicyjna obsługa
Intuicyjna obsługa zawsze była jedną z najważniejszych zalet Microsoft PowerPoint. Także w obecnej wersji raz jeszcze zmodyfikowano nawigację poprzedniej edycji, PowerPoint 2016, i ulepszono ją pod kilkoma względami. Przede wszystkim został uproszczony interfejs użytkownika, który od wersji Microsoft Office 2007 ma postać wstążki. W PowerPoint 2019 firma Microsoft ograniczała funkcje wyświetlane w interfejsie do dokładnie tych narzędzi, które są najczęściej stosowane, co sprawia, że obsługa jest szybsza i bardziej przejrzysta.

Jednak w wersji 2019 użytkownicy Microsoft PowerPoint mogą także włączyć interfejs z poprzedniej wersji lub ustawić go według własnych preferencji. Ale to jeszcze nie koniec nowości. Wiele zmienia się w PowerPoint także pod względem obsługi rysika. Konkretnie chodzi tu o integrację czułości nacisku rysików, co ułatwia obsługę na urządzeniach mobilnych takich jak Microsoft Surface.

Brak konieczności wykupienia abonamentu w Microsoft PowerPoint 2019 
Wraz z publikacją wersji PowerPoint 2019 producent oprogramowania z Redmond spełnia wymagania wielu klientów biznesowych, którzy obsługują oprogramowanie do tworzenia prezentacji oraz inne aplikacje biurowe na lokalnych komputerach, bez konieczności korzystania z chmury. Dlatego w obecnej wersji PowerPoint wystarczy wykupić jednorazową licencję na jedno stanowisko pracy, która nie ma ograniczeń czasowych ani ograniczeń w zakresie funkcji. Microsoft PowerPoint staje się więc idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych, freelancerów oraz pracowników małych firm, którzy nie mogą korzystać z koncepcji Office 365.

Oferowany produkt pochodzi z rynku wtórnego. Więcej informacji znajduje się na podstronie Gwarancja legalności

Dostawa elektroniczna Koszt wysyłki:
 
produkt dostarczany mailem 0 zł

Platforma sprzętowa Windows
System operacyjny Windows 10
Procesor Procesor przynajmniej z 1 GHz, (32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
Pamięć RAM Przynajmniej 2 GB RAM 32-bitowa / 64-bitowa), zalecane 4 GB RAM (32-bitowa / 64-bitowa
Miejsce na dysku twardym Przynajmniej 16 GB miejsca na dysku twardym (32-bitowy), 20 GB miejsca na dysku twardym (64-bitowy)
Karta graficzna Karta graficzna DirectX 9 (minimalnie) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optymalnie)
Karta dźwiękowa bez wymagań