Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)

Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL jest idealny do wyposażenia indywidualnych komputerów biurowych firm. Licencja ta uprawnia komputery firmowe do dostępu do oprogramowania do zarządzania pocztą elektroniczną serwera Exchange. W szczególności jest to dodatek Enterprise CAL do wersji 2019. Każdy komputer wymaga dodatkowego CAL dla standardowej wersji serwera Exchange. Ponadto serwer firmowy musi posiadać licencję na serwer dla wersji Enterprise Edition. Gdy wszystkie te wymagania są spełnione, praca z serwerem Exchange zwiększa ogólną produktywność w biurach firmy poprzez uproszczenie kanałów komunikacji.

Więcej niż tylko zarządzanie pocztą elektroniczną

Kupując Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL, aktywnie pomagasz ułatwić pracownikom firmy zarządzanie informacjami. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wielu skrzynek pocztowych z jednego komputera z aktywną licencją dostępu przez przeglądarkę internetową lub Outlook. Wszystkie wiadomości są zawsze synchronizowane i sortowane zgodnie z ustawieniami. Ponadto, daty kalendarzowe, terminy spotkań i kontakty w firmie są łatwe do podzielenia. Można tworzyć różne role i grupy użytkowników w celu przypisania uprawnień. 

W edycji Enterprise dzienniki mogą być uporządkowane według użytkownika lub listy dystrybucyjnej zamiast według bazy danych. Możliwe jest również odszyfrowanie Dziennika. Zasady przechowywania mogą być zdefiniowane przez użytkownika. Funkcje Archiwum In-Situ i Retencja In-Situ mogą być używane, pod warunkiem, że zainstalowana jest odpowiednia wersja Outlooka. Możesz również zaufać zaletom Microsoft Information Protection and Control (IPC) na urządzeniach, na których jest zainstalowany i licencjonowany serwer Exchange. Zasady ochrony transportu, zasady ochrony Outlook'u i zarządzania prawami do informacji (IRM) sprawiają, że ochrona danych jest jeszcze łatwiejsza. 

Kup Microsoft Exchange Server 2019 Enterprise 1 Device CAL

Exchange Server to sprawdzony system oprogramowania, którego wersja 2019 oferuje liczne innowacje. Wielu pracowników doceni moc inteligentnego filtra komunikatów (IMF) i filtra SmartScreen. Aby centralne przechowywanie poczty elektronicznej spełniało dzisiejsze wymogi bezpieczeństwa, producenci serwerów Exchange poprawili niektóre szczegóły w porównaniu z poprzednią wersją. Oprócz nowego filtra antyspamowego, dyski SSD mogą być teraz używane jako pamięci podręczne bez komplikacji. Uwierzytelnianie jest teraz wykonywane przy użyciu bezpiecznych certyfikatów. Oprogramowanie antywirusowe już istniejące w sieci firmowej można łatwo podłączyć do serwera Exchange. Czarno-białe listy z globalnej książki adresowej są bardzo praktyczne dla pracowników dużej firmy. W przypadku wystąpienia uszkodzenia, zintegrowane zapobieganie utracie danych zapobiega utracie danych przez firmę. 

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
PGI-00252
Przeznaczenie:
Licencje dostępowe (CAL)
Licencjonowanie:
Na urządzenie
Platforma sprzętowa
Microsoft
System operacyjny
Windows Server 2019 Standard