Microsoft Exchange Server 2019 Std 1 User CAL
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (elektroniczna)

Kup licencję Microsoft Exchange Server 2019 User CAL i błyskawicznie optymalizuj

Dla najnowszej wersji Microsoft Exchange Server 2019 producent oprogramowania z Redmond oferuje dwa rodzaje licencji. Firmy mają do wyboru licencje dostępowe (Client Access License) przypisane do użytkowników, czyli User CAL, lub do urządzeń - Device CAL. Dzięki takiemu sposobowi licencjonowania małe i duże firmy mogą stworzyć wydajne i dostosowane do potrzeb środowisko do współpracy swoich pracowników, działów i oddziałów. Również istniejące systemy można elastycznie i wydajnie pod względem kosztowym rozszerzać o dodatkowym użytkowników. Dzięki temu również nowi pracownicy szybko zaczną korzystać z nowych funkcji Microsoft Exchange Server 2019 i produktywnie ich używać. 


Na czym polega różnica między licencjami dostępowymi typu User, a licencjami typu Device?
Licencja User CAL dla Windows Exchange Server 2019 to licencja przypisana do użytkownika. Z kolei licencja Device CAL jest przypisana do urządzenia. Licencje User CAL można zakupić dla poszczególnych użytkowników, którzy otrzymują wraz z nimi swoje własne dane dostępu. Ponieważ te licencje nie są przypisane do określonego urządzenia, użytkownicy posiadający licencję mogą korzystać z Microsoft Exchange Server niezależnie od tego, gdzie się znajdują, i za pomocą dowolnej liczby urządzeń. W przypadku licencji Device CAL jedno urządzenie może być używane przez dowolną liczbę pracowników. 


Elastyczne wykorzystywanie licencji dla użytkowników w codziennej działalności firmy
Licencje dla użytkowników to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom elastyczne warunki pracy. Dzięki przypisaniu licencji do osoby pracownicy mogą korzystać z oprogramowania Exchange Server nie tylko na komputerze stacjonarnym w biurze, lecz także pracując z domu lub używając laptopa podczas podróży. Dzięki licencjom Microsoft Exchange Server 2019 User CAL można w bardzo prosty sposób włączyć nowych lub zewnętrznych pracowników do istniejącego systemu. Każdy użytkownik ma przy tym dostęp wyłącznie do funkcji, do których administrator przyznał mu uprawnienia. Microsoft umożliwia oprócz tego dowolne łączenie licencji dla użytkowników z licencjami dla urządzeń, a także zakup pojedynczych licencji bądź też pakietów zawierających pięć, dziesięć lub więcej licencji. 


Korzystaj z nowości z licencją Microsoft Exchange Server 2019 User CAL
Microsoft Exchange Server 2019 znacznie ułatwia współpracę na poziomie przedsiębiorstwa dzięki wielu nowym i udoskonalonym funkcjom. Przejście na ten system jest więc szczególnie atrakcyjne dla firm, które chcą w pełni wykorzystywać swój potencjał.

  • Zmodyfikowany kalendarz: Microsoft Exchange Server 2019 wykorzystuje koncepcję Office 365, dlatego teraz ma również zmodyfikowany kalendarz łącznie z funkcją udostępniania kalendarza. Dodatkowo administratorzy mają do dyspozycji rozszerzone i całkowicie nowe funkcje, takie jak „Add-MailboxFolderPermission” do przypisywania uprawnień do delegowania.
  • Wyszukiwarka Bing: W najnowszej wersji Exchange Server stara wyszukiwarka FAST odchodzi do lamusa i zostaje zastąpiona przez nowoczesną wyszukiwarkę Bing, dzięki czemu indeksy wyszukiwania i bazy danych wyszukiwania będą teraz częścią bazy danych skrzynek pocztowych.
  • Większa wydajność: Wydajne systemy serwerowe to podstawa każdego przedsiębiorstwa. Dlatego Exchange Server 2019 wspiera teraz do 48 procesorów, do 256 GB pamięci RAM oraz dyski SSD jako pamięć podręczną do optymalizacji wydajności.
  • Wyższy poziom bezpieczeństwa: Exchange Server 2019 zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo między innymi dzięki kompleksowej Ochronie przed utratą danych (DLP), bezpiecznemu uwierzytelnianiu na podstawie certyfikatów oraz możliwości podłączenia oprogramowania antywirusowego zewnętrznych dostawców przez interfejs API programów antywirusowych.
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Kod producenta:
381-04492
Przeznaczenie:
Licencje dostępowe (CAL)
Licencjonowanie:
Na użytkownika
Platforma sprzętowa
Microsoft
System operacyjny
Windows Server 2019 Standard