AVG Antivirus PRO Mobilation for Android (1 stanowisko, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
12 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

AVG Antivirus PRO Mobilation for Android

Zabezpiecz swoje urządzenie Android kompleksowym rozwiązaniem, które zapewnia ochronę przed wirusami, zwiększa bezpieczeństwo i prywatność, oraz poprawia wydajność.

AVG AntiVirus dla systemu Android, zabezpieczy Twój telefon przed wirusami, oprogramowaniem szpiegującym i innymi rodzajami złośliwego oprogramowania.

AVG AntiVirus dla systemu Android oferuje kompleksowe wsparcie w trzech kluczowych obszarach Twojego cyfrowego życia - bezpieczeństwa, prywatności i wydajności. Wystarczy jedno pobranie aplikacji, aby skorzystać z tego wsparcia.

Funkcje AVG Internet Security

Antywirus

Zapewnij sobie niezbędną ochronę przed wirusami oraz innymi zagrożeniami bezpieczeństwa online.

Anti-Theft

Zabezpiecz swoje prywatne dane na urządzeniu na wypadek utraty lub kradzieży telefonu i skorzystaj z pomocy w odnalezieniu Twojego urządzenia.

Inteligentne skanowanie

Uruchom zaawansowane skanowanie i wyszukaj zagrażające bezpieczeństwu elementy ukryte w mniej oczywistych lokalizacjach na telefonie.

Dezinstalator złośliwego oprogramowania

Rozwiązanie pozwala szybko i łatwo pozbyć się z urządzenia trudnego do usunięcia i odinstalowania złośliwego oprogramowania.

Ochrona przed oszustwami

Otrzymuj alerty w przypadku próby ataku przez oszusta stosującego phishing za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail bądź aplikacji do rozmów na czacie i chroń swoje prywatne dane.

VPN

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo online, ukryj swój adres IP i zapewnij sobie dostęp do swoich ulubionych treści z dowolnej lokalizacji.

Osłona WWW

Unikaj ataków w Internecie oraz pobierania niebezpiecznych plików, automatycznie blokując złośliwe strony internetowe.

Skanowanie sieci Wi-Fi

Przeskanuj sieć Wi-Fi, z którą chcesz się połączyć, aby szybko zidentyfikować ewentualne luki w zabezpieczeniach.

Magazyn zdjęć

Uniemożliwiaj szpiegom dostęp do Twoich zdjęć i upewnij się, że Twoje najlepsze wspomnienia nigdy nie wyciekną do Internetu oraz że nigdy ich nie utracisz.

Alerty dotyczące włamań

Otrzymuj ostrzeżenie w przypadku, gdy zabezpieczenia dowolnego z Twoich kont e-mail zostaną złamane w związku z atakiem lub wyciekiem.

Blokada aplikacji

Chroń najbardziej wrażliwe aplikacje przed wzrokiem szpiegów, zabezpieczając je kodem PIN, wzorem lub odciskiem palca.

Ochrona antywirusowa z AVG Mobile Security

AVG dla Androida codziennie chroni urządzenia mobilne przed wirusami. Skutecznie zabezpiecza prywatne dane użytkownika przechowywane w telefonach i tabletach przed osobami postronnymi.

Stała ochrona Twojego telefonu z systemem Android

Zabezpiecz swój telefon przed wirusami, ransomware'em i innymi szkodliwymi oprogramowaniami. Dodatkowo, możesz chronić swoje dane w przypadku kradzieży telefonu.

Bezpieczeństwo w sieci

Bezpiecznie dokonuj zakupów i korzystaj z bankowości online, nawet w publicznych sieciach Wi-Fi, unikając potencjalnych zagrożeń. Zabezpiecz się przed fałszywymi stronami internetowymi, oszustwami phishingowymi i chron swoje informacje finansowe.

Więcej warstw ochrony prywatności

Zadbaj o swoje osobiste bezpieczeństwo, ukrywając zdjęcia w bezpiecznym magazynie z hasłem, blokując aplikacje za pomocą kodu PIN oraz otrzymując alerty w przypadku wykrycia wycieku lub naruszenia zabezpieczeń Twojego hasła do poczty e-mail.

Oczyść swój telefon i zadbaj o jego płynne działanie

Usuń zbędne i ukryte pliki, zwolnij miejsce w pamięci, przeanalizuj użycie aplikacji oraz przyspiesz działanie swojego telefonu, przywracając mu pierwotną wydajność. Po tych krokach będzie działał jak nowy.

  • Usuwanie zbędnych danych - w kilka sekund przeszukaj i usuń niepotrzebne pliki, które zajmują miejsce na telefonie.
  • Ram Booster - aby zwiększyć wydajność telefonu i przedłużyć czas użytkowania między kolejnymi ładowaniami, zatrzymaj działanie aplikacji obciążających urządzenie.
  • Przegląd aplikacji - otrzymuj szybki podgląd dotyczący uprawnień i wykorzystania danych przez aplikacje oraz otrzymuj alerty dotyczące korzystania z danych.
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Android
System operacyjny
Android 5.0 (Lollipop, API 21) lub nowszy