Corel AfterShot Pro 3 (ENG) Win/Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Corel AfterShot Pro 3 - Edytor zdjęć RAW

Corel® AfterShot™ Pro 3 jest do 4 razy szybszy niż Adobe® Lightroom® *. To edytor zdjęć, który ujawnia Twój prawdziwy potencjał twórczy i uwalnia Cię: od wysokich kosztów, niekończących się subskrypcji, od godzin spędzonych na edycji przy komputerze. Importuj, przetwarzaj i drukuj szybciej, a potem wracaj za aparat tam, gdzie Twoje miejsce dzięki AfterShot™ Pro 3.

Funkcje programu Corel AfterShot Pro 3

Dodawanie znaków wodnych

Edycja prześwietlonych zdjęć

Usuwanie skaz

Bibloteka ustawień obrazu

Narzędzia HDR

Bezpłatne wtyczki

Profile RAW

Lokalny kontrast

Dlaczego warto
kupić?

  • Sortuj, organizuj i przeglądaj wszystkie swoje zdjęcia w jednym miejscu, szybko i łatwo dzięki elastycznym opcjom zarządzania plikami — bez konieczności importowania.
  • Ciesz się znacznie szybszym ładowaniem, zaznaczaniem, edycją i drukowaniem dzięki najszybszemu na świecie oprogramowaniu do konwersji plików RAW, oferującemu wydajność do 4 razy wyższą niż Adobe Lightroom.
  • Edytuj i udoskonalaj jedno lub tysiące zdjęć dzięki potężnym kontrolkom przetwarzania wsadowego i ustawieniom wstępnym, które pozwalają szybko wydobyć to, co najlepsze z każdego obrazu.

Poznaj możliwości AfterShot Pro 3

Potężne korekty

Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia w formacie RAW, czy JPEG, możesz modyfikować swoje zdjęcia za pomocą szerokiej gamy narzędzi do dostosowywania, w tym przycinania, prostowania, przywracania podświetlenia, usuwania szumów, koloru, temperatury, ekspozycji, świateł, wypełnienia światłem i innych.

Edycja wielu wersji

Z łatwością dostosowuj wiele wersji zdjęcia głównego bez zmiany oryginalnego pliku. Twórz nieograniczoną liczbę wersji jednego obrazu, korzystając z szerokiej gamy poprawek i konfigurowalnych ustawień wstępnych, w tym czarno-białych, Cross Processing i innych.

Precyzyjna kontrola dzięki edycji selektywnej

Zastosuj dopasowania dokładnie tam, gdzie chcesz, dzięki unikalnym funkcjom Warstw i Regionów, które izolują precyzyjne obszary zdjęcia do dostosowania.

Lokalny kontrast

Odtwórz wygląd wysokiej klasy obiektywu aparatu i spraw, aby obiekty na obrazie „wyskoczyły”, wydobywając teksturę i wymiar na zdjęciach.

Narzędzia High Dynamic Range (HDR)

Twórz imponujące zdjęcia o intensywnym kontraście wizualnym za pomocą narzędzi High Dynamic Range (HDR). Połącz wiele ekspozycji, aby stworzyć jedno, wspaniałe zdjęcie HDR. W module AfterShot HDR zastosuj Smart Photo Fix, balans bieli, jasność/kontrast, wypełnienie światła/klarowność, lokalne mapowanie tonów, wyostrzanie górnoprzepustowe i usuwanie szumów cyfrowych.

Redukcja hałasu przez Athentech

Zoptymalizuj swoje obrazy dzięki funkcji usuwania szumów z obrazowania Athentech. Ta wielokrotnie nagradzana technologia automatycznie dostosowuje oświetlenie dla każdego piksela w ujęciu, zachowując jednocześnie prawdziwe kolory i brak przycinania.

Nowości Corel AfterShot Pro 3

AfterShot Pro dobrze integruje się z Photoshopem. Dzięki AfterShot Pro jako wsadowemu procesorowi zdjęć i menedżerowi obrazów możesz szybko przetwarzać swoje zdjęcia RAW. Następnie, gdy będziesz gotowy do bardziej szczegółowej edycji, po prostu kliknij przycisk „Edytuj w edytorze zewnętrznym”, aby wyeksportować w formacie TIF bezpośrednio do programu PhotoShop.

Kompleksowe znaki wodne

Chroń i promuj swoją pracę dzięki wszechstronnym funkcjom znaków wodnych. Zapobiegaj nieautoryzowanemu kopiowaniu, oznacz swoje zdjęcia swoim logo lub danymi kontaktowymi lub dodaj tekst i grafikę. Stosuj znaki wodne do pojedynczych zdjęć lub partii i łatwo dostosowuj rozmiar, obrót, położenie, przezroczystość i nie tylko.

Odzyskiwanie podświetlenia

Odzyskaj więcej szczegółów i odcieni z prześwietlonych zdjęć dzięki ulepszonemu odzyskiwaniu podświetlenia. Ta funkcja, oparta na nowym algorytmie, umożliwia dostęp do większej ilości danych w plikach RAW, zapewniając doskonałą jakość obrazu.

Biblioteka ustawień wstępnych obrazu

Teraz łatwiej jest wykorzystać moc ustawień wstępnych, aby zautomatyzować więcej powtarzalnych zadań przetwarzania lub szybko odtworzyć wygląd, którego replikacja w innym przypadku byłaby żmudna. Nowa biblioteka ustawień wstępnych obrazów^ umożliwia przeglądanie, podgląd i pobieranie bezpłatnych i dostępnych do kupienia ustawień wstępnych.

Zestaw rozwojowy do korekcji obiektywu

Twórz i udostępniaj własne korekty obiektywów — idealne dla fotografów pracujących z rzadkim, wyjątkowym lub lśniącym nowym szkłem. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami , zapisz poprawkę, a następnie załaduj ją do programu AfterShot Pro 3 lub udostępnij online.

Kompletny menedżer zdjęć

Przejmij kontrolę nad swoimi zdjęciami dzięki rozbudowanej obsłudze zarządzania zdjęciami, która umożliwia szybkie porządkowanie istniejących zdjęć i łatwe dodawanie nowych lub katalogów w dowolnym momencie. Zaawansowane narzędzia wyszukiwania, oceny gwiazdkowe i inne narzędzia do zarządzania umożliwiają szybkie znajdowanie zdjęć nawet w bardzo dużych kolekcjach.

64-bitowa moc obliczeniowa

Uzyskaj większą moc obliczeniową, usuń ograniczenia pamięci i pracuj z dużo większymi obrazami, w tym plikami o rozmiarze do 250 megapikseli i plikami w formacie TIFF większymi niż 30 MB dzięki 64-bitowej architekturze AfterShot Pro. Uzyskaj dostęp do większej ilości pamięci i uzyskaj większą stabilność i szybkość reakcji w całej aplikacji. Bazując na znanej na całym świecie wydajności wielordzeniowej, program AfterShot Pro jest do 4 razy szybszy niż Lightroom * — zapewniając wyniki szybciej i oszczędzając jeszcze więcej czasu. .

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Android
Windows
Kod producenta:
ESDASP3MLPC
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja