EaseUS Todo PCTrans Professional
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja/Wieczysta
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Przenieś wszystkie dane na nowy komputer z systemem Windows 11 lub 10

Todo PCTrans Professional

Przenoś programy, ustawienia i dane na nowy komputer, tworząc jednocześnie pełną kopię zapasową i odzyskując dane z uszkodzonych lub martwych komputerów. Uruchom EaseUS Todo PCTrans na swoim starym i nowym komputerze i przenieś sprawnie swoje wszystkie ważne dane.

Odzyskiwanie danych – odzyskaj swoje dane i dostęp do konta z nieczynnego komputera.

Czasami, kiedy na komputerze znajduje się ogromna ilość cennych danych, może się zdarzyć, że nie można go uruchomić. EaseUS Todo PCTrans Pro oferuje pełne wsparcie w procesie odzyskiwania plików i programów z nieaktywnego komputera. Dzięki temu narzędziu można przenieść dane z starego dysku twardego na nowy komputer, przywracając w ten sposób dostęp do nich.

Bezpiecznie i sprawnie przenieś wszystko na nowy komputer

Przenieś wszystkie swoje pliki i aplikacje na nowy komputer

EaseUS Todo PCTrans Pro pomaga automatycznie przenosić programy, ustawienia oprogramowania, dokumenty, muzykę, zdjęcia, filmy, ulubione, e-maile itp. z jednego komputera na drugi bez utraty danych. Obsługiwane są wszystkie najpopularniejsze aplikacje/programy, w tym MS Office (Word, Excel, Outlook itp.).

Przeprowadź migrację kont użytkowników i ustawień na nowy komputer lub system

EaseUS Todo PCTrans Pro migruje wszystko na nowy komputer i sprawia, że ​​wygląda on jak stary. Obejmuje wszystko, co masz. Nie tylko pliki i programy — Twoje konta, hasła, profile, personalizacja i ustawienia są kopiowane w celu przeniesienia.

Następnie możesz od razu rozpocząć pracę na nowym komputerze, bez konieczności spędzania dni na ręcznym konfigurowaniu wszystkiego. Działa z każdym systemem Windows (w tym Windows 11) i każdym komputerem.

Bezpieczny i szybki transfer dużych plików

EaseUS Todo PCTrans Pro to oparte na oprogramowaniu rozwiązanie do przesyłania dużych plików, zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb szybkiego przesyłania dużych danych z wysokim bezpieczeństwem niezależnie od rozmiaru pliku, odległości lub warunków sieciowych, zapewniające szybkie, bezpieczne, stabilne i niedrogie wydajne i wygodne usługi przesyłania dużych plików.

Utwórz kopię zapasową całego komputera w celu ochrony

EaseUS Todo PCTrans Pro może utworzyć kopię całego komputera, w tym dokumentów, muzyki, zdjęć, ulubionych, programów, ustawień oprogramowania, kont, e-maili itp., chroniąc Cię przed atakami wirusów Ransomware i innymi nieoczekiwanymi katastrofami.

Plik kopii zapasowej można zapisać w dowolnym dogodnym dla Ciebie miejscu, na przykład na komputerze, na zewnętrznym dysku USB lub dysku sieciowym, a nawet w chmurze, takiej jak Dropbox lub OneDrive, i jest od razu dostępny do odzyskania.

Uzyskaj czystszy, szybszy i płynniej działający komputer

EaseUS Todo PCTrans to szybki i prosty sposób na usunięcie niechcianych plików i zauważalny wzrost wydajności komputera.

Bezpiecznie wyczyść niepotrzebne pliki systemowe

Odzyskaj cenne miejsce na dysku twardym, usuwając pliki systemowe, które nie są już potrzebne do funkcjonowania systemu operacyjnego – stare pliki instalacyjne, pozostałości usługi Windows Update, nieaktualne sterowniki urządzeń i inne.

Szybko usuwaj duże, niepotrzebne pliki

Wyszukaj i usuń pliki ukryte w głębi dysku, których nie potrzebujesz, ale zajmują dużo miejsca. Mogą to być pliki dziennika, pliki tymczasowe lub aplikacje instalacyjne dla programów, które już zainstalowałeś.

Łatwo pozbądź się dysku C. Jest to pełny problem

Kiedy na dysku C panuje bałagan i spowalnia on komputer, możesz użyć EaseUS Todo PCTrans, aby wyczyścić pliki tymczasowe i inne stare, niepotrzebne pliki lub przenieść zainstalowane programy z dysku C na dysk D, aby odzyskać miejsce i ponownie przyspieszyć działanie.

Poznaj różnicę między wersjami EaseUS Todo PCTrans Professional oraz Technician

EaseUS Todo PCTrans

Professional

EaseUS Todo PCTrans

Technician

Rodzaj licencji
1 licencja na 2 komputery
1 licencja na wiele komputerów/serwerów
Przesyłaj nieograniczoną liczbę danych/programów
Przenieś konta użytkowników
Przenieś programy z jednego komputera na drugi
Przesyłaj programy między dyskami lokalnymi
Skanuj i eksportuj klucze programów
Ratowanie danych – odzyskaj dane z martwego komputera
Obsługa systemu Windows 11/10/8/7/XP
Obsługa systemu Windows Server 2022/2019/2016/2012/2008/2003
Instalacja wsadowa
Przenieś konta domenowe
Zezwalaj na nieograniczone korzystanie w ramach jednej firmy
Świadczenie usług dla wielu klientów
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
1 miesiąc
12 miesięcy
Bezterminowa
Systemy operacyjne:
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11, 10, 8, 8.1, 7, Vista, XP