Ares Commander (with Trinity) - licencja chmurowa (Flex) - 36 miesięcy
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
36 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Ares Commander (with Trinity) - licencja chmurowa (Flex) - 36 miesięcy - profesjonalny program CAD DWG na Windows, macOs oraz Linux

Wykorzystaj potencjał ARES Commander, zestawu precyzyjnie wyselekcjonowanych narzędzi do kreowania i modyfikowania projektów 2D i 3D. Nasze rozwiązanie jest kompatybilne zarówno z komputerami stacjonarnymi, jak i przenośnymi. Odkryj, jak zaawansowane technologie wpływają na usprawnienie pracy, ułatwiając projektowanie w formacie DWG, redukując czas realizacji projektów oraz obniżając koszty. ARES Commander to nie tylko zestaw narzędzi, ale i pakiet innowacyjnych funkcji opartych na oryginalnej koncepcji Trinity of CAD. Ta koncepcja pozwala na efektywną pracę z różnorodnymi urządzeniami i platformami projektowymi, ułatwia wymianę danych i wspiera komunikację w zespole projektowym, czyniąc cały proces bardziej wydajnym i zintegrowanym.

Informacja na temat licencji produktu

Licencja siecowa chmurowa - pakiet programów ARES Commander, ARES Touch oraz ARES Kudo na okres jednego roku, udostępnianych grupie użytkowników za pomocą internetu. Każda taka grupa osób musi posiadać przypisaną minimalną pulę 3 licencji. Pakiet zawiera funkcjonalność Trinity udostępnianą przez okres trzech lat, zapewnia dostęp do aktualizacji oraz wsparcia technicznego przez e-mail.

Całkowita liczba licencji w puli określa maksymalną ilość osób korzystających równocześnie z posiadanego systemu (min. 3 stanowiska w każdej grupie użytkowników).

Ares Commander licencja chmurowa (Flex) z pakietem Trinity

 • Pełna funkcjonalność wersji samodzielnej
 • Funkcjonalność ARES Trinity do pracy zespołowej w ARES Commander
 • Pakiet licencji pływających współdzielony przez nieograniczoną liczbę użytkowników (przez internert)
 • Dostęp do licencji dla użytkowników w domu lub poza biurem
 • Funkcjonalność ARES Trinity do pracy zespołowej w ARES Commander
 • Bezpłatne przeglądanie i komentowanie dla osób bez licencji (linki do odczytu)
 • ARES Kudo + ARES Touch

Stworzony z myślą o wydajności oraz elastyczności użytkowania

Dowolny system operacyjny

Pracuj w środowisku Windows, macOS, oraz kilku rodzajach platformy Linux.

Praca w trybie offline

Wszystkie pliki wykonawcze programu ARES Commander zostają zainstalowane na lokalnym dysku komputera stacjonarnego lub przenośnego, dzięki czemu można z niego korzystać w taki sam sposób, jak do tej pory.

1 licencja umożliwia pracę z dowolnego komputera

Użytkownik może wykorzystywać równocześnie ARES Commander na dwóch różnych komputerach, a po wylogowaniu z programu na tych urządzeniach, może kontynuować pracę na kolejnych komputerach. Jedna licencja może być użytkowana na komputerach z różnymi systemami operacyjnymi.

CAD dostępny wszędzie

Przy zakupie licencji ARES Commander, otrzymywana jest również roczna subskrypcja pozwalającą na używanie mobilnej aplikacji ARES Touch (Android oraz iOS), oraz zapewniającą dostęp do programu ARES Kudo, będącego wersją chmurową.

Subskrypcja zawarta w pakiecie

W cenie zakupu licencji programu dodatkowo zawarta jest roczna subskrypcja obejmująca bezpłatną aktualizację oprogramowania oraz wsparcie techniczne udzielane za pośrednictwem email. Po upływie pierwszego roku, użytkownik może podjąć decyzję o zakupie odnowienia subskrypcji na kolejny rok.

Automatyczne rysunki CAD podnoszą inteligencję projektów BIM

ARES Commander umożliwia nie tylko importowanie i przeglądanie plików Revit oraz IFC, ale przede wszystkim pozwala na szybkie tworzenie rysunków 2D na bazie wczytanych modeli, odczytywanie informacji BIM oraz umieszczanie danych w tabelach, jak również opracowywanie szczegółowych rysunków detali na bazie geometrii odczytanej z projektów BIM.

 • Importowanie danych BIM: Wczytywanie modeli BIM zapisanych w plikach .RVT oraz .IFC
 • Filtrowanie modelu BIM Wyszukiwanie potrzebnych informacji zawartych w projekcie BIM
 • Odczytywanie i pobieranie danych: Umieszczanie danych BIM w tabelach lub plikach .CSV
 • Inteligentna dokumentacja BIM:Tworzenie automatycznych rysunków na bazie modelu BIM
 • Mniej powtarzalnej pracy edycyjnej:Aktualizacja rysunków CAD po zmianach w modelu BIM

ARES: N°1 wśród alternatywnych platform CAD dla programistów

Na całym globie, systemy CAD bazujące na ARES Commander są narzędziem pracy dla wielu milionów specjalistów z różnorodnych dziedzin. Z kolei deweloperzy oraz producenci aplikacji specjalistycznych korzystają z zaawansowanego środowiska programistycznego, które oferuje bogaty zestaw API. Wśród obsługiwanych języków programowania znajdują się: C++, Tx, LISP, VSTA, DCL, a także narzędzia takie jak Visual Studio, COM czy Active X.

Większa kontrola środowiska pracy CAD

ARES Commander 2024 pozwala obecnie na indywidualne dostosowywanie ‘Palet narzędziowych’, jak również importowanie istniejących konfiguracji używanych w AutoCAD. Osoby korzystające z systemów Mac oraz Linux mają już dostęp do interfejsu wstążkowego używanego wcześniej z powodzeniem na platformie Windows. Wdrożenie nowego modułu do obsługi punktów topograficznych, zapewnia także obsługę importu i eksportu współrzędnych z urządzeń pomiarowych w ARES Commander.

Przeniesienie 3D do 2D

Wprowadzenie nowego polecenia "Spłaszcz (Flatten)" umożliwia zamianę elementów 3D na rzut w przestrzeni 2D. Funkcja jest również bardzo przydatna przy rozwiązywaniu problemów z edycją obiektów rysunkowych umieszczonych w nieprawidłowy sposób na różnych płaszczyznach.

Łatwe udostępnianie projektów za pomocą linków URL

ARES Kudo w znaczącym stopniu usprawnia współpracę z naszymi klientami oraz partnerami. Umożliwia utworzenie specjalnego linku "tylko do odczytu", pozwalającego wybranym osobom na przeglądanie projektu bez prawa nanoszenia jakichkolwiek modyfikacji.

Nie trzeba niczego instalować, nie trzeba za nic płacić, ani niczego aktualizować. Wystarczy kliknąć na utworzony link, aby wyświetlić rysunek DWG w oknie przeglądarki internetowej. Przesyłanie takich linków jest wygodną metodą udostępniania projektów, na przykład w celu uzyskania zatwierdzenia.

Przeglądanie oraz modyfikacja rysunków DWG bezpośrednio w oknie przeglądarki internetowej

Moduł ARES Kudo został wyposażony w zestaw funkcji edycyjnych umożliwiających tworzenie i modyfikację rysunków w trybie online. Nie trzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji ani wtyczek, ponieważ ARES Kudo działa w środowisku przeglądarki internetowej.

Nawet jeśli, ARES Commander pozostaje nadal podstawowym programem stosowanym do projektowania na głównych komputerach, to system ARES Kudo może być wykorzystywany z powodzeniem podczas przeglądania oraz szybkiej edycji w trybie online na pozostałych komputerach. Stały dostęp do plików rysunkowych umożliwia sprawne wprowadzanie szybkich korekt i poprawek, w każdym miejscu, w dowolnym czasie.

Przenieś projektowanie poza granice platformy desktop

ARES Touch jest w pełni funkcjonalnym mobilnym systemem CAD, działającym zarówno na tabletach lub smartfonach Android, jak również na iPadach oraz iPhonach

Niezbędne funkcje edycyjne przeznaczone do projektowania 2D, opisywania i wymiarowania rysunków przy użyciu tabletów oraz smartfonów. ARES Touch pozwala na szybką wymianę danych projektowych. Dzięki automatycznej synchronizacji można przesyłać pliki rysunkowe pomiędzy ARES Touch, ARES Kudo, oraz ARES Commander

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
36 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS v11 (Big Sur), v12 (Monterey), v13 (Ventura), Ubuntu® 20.04 LTS, Fedora® 33
Procesor
PC: Intel® i3 (6. generacji), i5/i7/i9 (8. generacji) lub AMD® Ryzen 3/5/7/9 (2. generacji) lub lepszy, MAC: Apple M1 ARM lub lepsze, Linux: Intel® i3 (6. generacji), AMD® Ryzen™ 3 (2. generacji) lub lepszy
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 18 GB)
Miejsce na dysku twardym
2 GB ( zależnie od zainstalowanych dodatkowych aplikacji)
Karta graficzna
Karta graficzna z akceleratorem 3D oraz obsługą OpenGL w wersji 1.4 (zalecana obsługa OpenGL w wersji 3.2 lub wyższej)
Ekran
1280 × 768 pikseli lub wyższej