Bitdefender Mobile Security for Android & iOS (5 stanowisk, 12 miesięcy)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
5
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)

Bitdefender Mobile Security for Android & iOS (5 stanowisk, 12 miesięcy)

Bitdefender to wybór ekspertów. Otrzymaj dostęp do najbardziej innowacyjnych technologii, które przewidują, zapobiegają, wykrywają i usuwają nawet najnowsze cyberzagrożenia, niezależnie od miejsca na świecie. Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie antywirusowe dla smartfonów i tabletów.

Najskuteczniejsza ochrona antywirusowa dla urządzeń z systemem Android oraz iOS

Bitdefender Mobile Security zapewnia najlepszą ochronę Twoim urządzeniom mobilnym przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Wykorzystaj zaawansowane technologie skanowania w chmurze oraz silniki o wysokiej wykrywalności, aby skutecznie chronić swoje urządzenia mobilne przed cyberatakami, jednocześnie minimalizując wpływ na żywotność baterii.

Funkcje Bitdefender Mobile Security

Najwyższa ochrona dla Twojego smartfona i tabletu z systemem Android oraz iOS

W przypadku zgubienia lub kradzieży, masz możliwość zdalnego zlokalizowania, zablokowania i wyczyszczenia urządzenia z systemem Android.

Prywatność konta, która monitoruje bezpieczeństwo Twojego konta e-mail i sprawdza, czy nie doszło do naruszenia.

Niski wpływ na żywotność baterii

Zapobiegaj nieupoważnionym zmianom w Twoich najważniejszych plikach za pomocą Bezpiecznych Plików

Bezpieczna sieć VPN zapewniająca kompletną prywatność online, z limitowanym transferem danych do 200 MB na dzień na każde urządzenie.

Najskuteczniejsza ochrona dla urządzeń z systemem Androi oraz iOS

Bitdefender Mobile Security to niezrównane narzędzie, które wykrywa złośliwe oprogramowanie w chmurze i inteligentnie chroni Twoje urządzenie z systemem Android przed kradzieżą, zapewniając przy tym minimalny wpływ na żywotność baterii.

Ochrona

Bitdefender stale dostarcza najlepszą ochronę w niezależnych testach wykrywania złośliwego oprogramowania przeprowadzanych przez renomowane laboratoria.

  • Skanowanie na żądanie i skan przy instalacji
  • Ochrona Sieci
  • WearOn
  • Anty-Theft
Wydajność

Oprogramowanie zabezpieczające Bitdefender zapewnia zoptymalizowaną szybkość działania oraz doskonałą wydajność na różnych platformach.

  • Autopilot
  • Szybkość bez obciążenia urządzenia
  • Tryb oszczędzania baterii i większa wydajność
Prywatność

Kompleksowa ochrona Bitdefender dba o Twoją prywatność oraz dane osobowe online, zapewniając Ci spokój i bezpieczeństwo w sieci.

  • Bitdefender VPN
  • Blokada Aplikacji
  • Prywatność Konta

Najlepszy antywirus na telefony z systemem Android i iOS

Bitdefender Mobile Security dla Androida oraz iOS'a zapewnia kompleksową ochronę Twoim urządzeniom mobilnym przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem (malware). Jego kluczowe funkcje skupiają się na zapewnieniu Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu.

VPN z limitowanym ruchem do 200 MB dziennie

Bitdefender Mobile Security oferuje zaawansowaną ochronę prywatności online. Zapewnia bezpieczeństwo Twojej aktywności internetowej poprzez kompleksowe szyfrowanie ruchu internetowego, w tym danych bankowych, haseł oraz pobieranych plików. Aplikacja umożliwia nieograniczony szyfrowany transfer danych dla urządzeń z systemem iOS, zapewniając spokój ducha podczas korzystania z internetu.

Skanowanie na żądanie dostępne w dowolnym momencie

Przeskanuj swoje urządzenie w dogodnym momencie, aby upewnić się, że wszystkie aplikacje są bezpieczne. Moduł antywirusowy automatycznie skanuje każdą zainstalowaną aplikację i natychmiast informuje o ewentualnym zagrożeniu.

Anti-Theft

Dzięki tej funkcji będziesz mógł w przypadku kradzieży zdalnie zlokalizować, zablokować i wyczyścić swoje urządzenie, a także wysłać do niego wiadomość. Twój telefon z systemem Android będzie automatycznie robił zdjęcia osobom, które próbują uzyskać do niego dostęp w Twojej nieobecności, a następnie przechowywał je w koncie Bitdefender Central.

System antyphishingowy

Bitdefender skanuje strony internetowe i ostrzega Cię, gdy natrafisz na fałszywe, niebezpieczne witryny. Dzięki temu unikniesz ryzyka wyłudzenia poufnych informacji, takich jak hasła, dane bankowe czy informacje osobiste.

Scam alert

Dzięki funkcji "Ostrzeżenie o oszustwie", najnowocześniejsza technologia Bitdefender proaktywnie chroni Cię przed rosnącymi atakami mobilnymi, które wykorzystują linki mające na celu dostęp do Twojego urządzenia. Możesz identyfikować, blokować i być na bieżąco z bezpiecznymi stronami dzięki kompleksowej ochronie mobilnej oferowanej przez Bitdefender.

Funkcja Malware Scanner

Skaner złośliwego oprogramowania w Bitdefenderze analizuje Twoje urządzenie i dostarcza informacje o rodzajach zagrożeń, przed którymi jesteś chroniony. W przypadku wykrycia złośliwych plików lub działań, moduł ten podejmuje odpowiednie działania, takie jak izolowanie, usuwanie lub naprawa zainfekowanych plików.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
5
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Android
iOS
Kod producenta:
BDAI-N-1Y-5D
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Android, iOS
System operacyjny
Android 5.0 lub nowszy, iOS 11.2 lub nowszy
Dodatkowe informacje
Aktywne połączenie z Internetem. Aplikacje mobilne Bitdefender wymagają zainstalowanych usług Google na urządzeniu