Corel Academic Site Licence Premium (36 miesięcy) - Poziom 2
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL/ENG
Obszar zastosowań
Edukacyjny (EDU)
Okres licencji
36 miesięcy
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Corel Academic Site Licence Premium Poziom 2

Nowa Licencja Akademicka Site Licence od Corel zmieniła reguły dotyczące licencjonowania w szkołach i na uczelniach. Eliminacja ograniczeń liczby dostępnych kopii oraz uniknięcie konieczności tworzenia raportów, które wymagają niektórzy producenci oprogramowania, sprawia, że ta łatwa w obsłudze subskrypcja zapewnia dostęp do czołowych narzędzi graficznych, multimedialnych i użytkowych w edukacji, a to wszystko w przystępnej cenie!

Informacje dotyczące licencji oraz wykupu

Pakiet licencji firmy Corel dla szkół i uczelni. Licencja na 1 lub 3 lata z prawem wykupu po 3 latach na licencji na własność. Ilość licencji/instalacji nieograniczona.

Licencja Premium Poziom 2 przeznaczona jest dla szkół podstawowych i średnich.

Licencja < 500 FTE - licencja dla ilości poniżej 500 pracowników

Programy zawarte w licencji Corel Academic Site Licence Premium

CorelDRAW
Graphics Suite

Corel Painter

Corel PaintShop Pro

Corel VideoStudio

CorelDRAW
Technical Suite

Corel PDF Fusion

Korzyści licencji CASL

  • Wbudowany mechanizm uaktualnień zapewniający dostęp do najnowszych wersji wszystkich produktów bez dodatkowych kosztów
  • Wiele przydatnych programów w tym Corel® PDF Fusion — łatwe w użyciu narzędzie do tworzenia i edycji plików PDF
  • Możliwość wykorzystania programów przez pracowników w domu
  • Poziomy cenowe dostosowane do możliwości finansowych placówek oświatowych — od lokalnych szkół podstawowych po największe uniwersytety

Proste zarządzanie, implementacja i wsparcie techniczne

Brak ograniczeń dotyczących liczby komputerów w szkole lub na uczelni

Brak obowiązku sporządzania raportów na temat instalacji — wystarczy zainstalować wymaganą liczbę kopii

Brak skomplikowanego systemu punktów licencji

Możliwość zawarcia umowy na rok lub trzy lata

Dostępna opcja wykupu*

Szkolenia internetowe oraz materiały do zajęć

* - możliwość wykupu tylko w przypadku umów trzyletnich

Zajęcia i projekty w całkiem nowym wymiarze

Brak wymogów związanych z tworzeniem raportów i ograniczeniem na liczbę komputerów, pozwala na zainstalowanie potrzebnej ilości kopii oprogramowania. Jest to znakomite rozwiązanie dla nauczycieli i wykładowców, które umożliwia wzbogacenie każdej prezentacji o elementy multimedialne oraz wykorzystanie specjalistycznego oprogramowania w ramach zajęć z zakresu projektowania, grafiki artystycznej, inżynierii, cyfrowego malarstwa, tworzenia ilustracji wektorowych, edycji wideo i fotografii, oraz projektowania CAD.

CorelDRAW Graphics Suite

CorelDRAW® Graphics Suite to wszechstronny zestaw profesjonalnych narzędzi do projektowania, który pozwala na tworzenie imponujących ilustracji wektorowych, układów stron oraz edycję zdjęć i typografii z niezwykłą skutecznością. Korzystna cenowo wersja CorelDraw Graphics Suite 2023 zapewnia niesamowitą wartość dzięki wyjątkowym funkcjom i zasobom, najwyższej wydajności i wsparciu dla najnowszych technologii.

Corel Painter

Zmień koncepcje w swój charakterystyczny styl szybciej niż kiedykolwiek! Dzięki renomowanemu oprogramowaniu do grafiki cyfrowej, które oferuje setki realistycznych pędzli, ekskluzywne nośniki i szereg narzędzi artystycznych, Painter 2023 zapewnia to wszystko. Pewnie maluj oryginalne prace za pomocą pędzli i tekstur stworzonych przez artystów, przekształcaj zdjęcia w obrazy i udostępniaj niestandardowe treści innym artystom. Biblioteka bezpłatnych zasobów edukacyjnych i seminariów internetowych na żywo będzie źródłem inspiracji podczas malowania.

Corel PaintShop Pro

Uczyń każde zdjęcie doskonałym dzięki PaintShop® Pro 2023 – zaawansowanemu edytorowi zdjęć, który oferuje szeroki zakres profesjonalnych narzędzi do edycji i projektowania graficznego, wzbogaconych o innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, które oszczędzają czas.

Corel VideoStudio

anurz się w zabawnym i łatwym oprogramowaniu do edycji wideo z NOWYM Corel VideoStudio Pro 2023! Poznaj kreatywność polegającą na przeciąganiu i upuszczaniu dzięki setkom efektów, tytułów i przejść — w tym nowym animowanym naklejkom AR, efektom twarzy i przejściom ruchu aparatu. Korzystaj z intuicyjnych narzędzi, szablonów projektów błyskawicznych, kreatora GIF i konwertera mowy na tekst, aby tworzyć i edytować filmy w locie, łatwo udostępniać i angażować odbiorców!

CorelDRAW Technical Suite

Pakiet CorelDRAW® Technical Suite 365 został starannie opracowany dla specjalistów zajmujących się tworzeniem dokumentacji oraz grafiki technicznej i jest kompletnym rozwiązaniem do przygotowywania materiałów z zakresu graficznej komunikacji technicznej. Możesz tworzyć wszystko: od precyzyjnych rysunków technicznych w programie Corel DESIGNER™ do atrakcyjnych materiałów marketingowych w programie CorelDRAW®.

Corel PDF Fusion

Otwórz ponad 100 formatów plików, łącz je w jeden dokument oraz twórz pliki PDF z dowolnej aplikacji. Zapisuj w formatach PDF, PDF/A, XPS i DOC dzięki jednemu kompleksowemu narzędziu, Corel PDF Fusion.

Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
36 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
CASLL2PRE3Y
Segment rynku:
Edukacyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Dodatkowe informacje
Pełen opis wymagań technicznych zawartych programów znajduje się na strone producenta dostępnej pod linkiem: https://www.corel.com/pl/