CorelDRAW Graphics Suite 365 MULTI Win/Mac ESD – Student & Teacher
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Licencja akademicka
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelDraw Graphics Suite 365

Rozpocznij przygodę z projektowaniem we właściwy sposób dzięki CorelDRAW® Graphics Suite 365: kompletnemu pakietowi profesjonalnych aplikacji graficznych do projektowania ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć i wielu innych zadań — opracowanych specjalnie na wybraną przez Ciebie platformę.

Informacja na temat licencjonowania produktu

Licencja Student & Teacher jest przeznaczona dla uczniów, studentów oraz nauczycieli na potrzeby zgodne warunkami umowy licencyjnej EULA – wykorzystanie może zostać zweryfikowane przez producenta oprogramowania. Zakupu licencji może dokonać tylko osoba prywatna. Przy zamówieniu wymagamy przesłania aktualnego dokumentu potwierdzającego status ucznia, studenta lub nauczyciela (legitymacja szkolna lub zaświadczenie).

Funkcje programu CorelDraw Graphics Suite 365

Rysowanie w perspektywie

Widok wielostronicowy

Eksport wielu zasobów

Współpraca w czasie rzeczywistym

Profesjonalne narzędzia do grafiki wektorowej

Narzędzia do grafik internetowych

Wysokiej jakości wydruki

Dobierzesz najlepsze barwy, wypełnienia oraz style

Dla kogo jest
przeznaczony?

 • Pakiet CorelDRAW Graphics Suite 365 jest tak wszechstronny, że spełni wymagania zarówno profesjonalnych grafików, początkujących użytkowników, jak również firm zajmujących się tworzeniem projektów we własnym zakresie.
 • Pakiet CorelDRAW Graphics Suite cieszy się zainteresowaniem różnych branż i przedsiębiorstw na całym świecie — od produkcji i inżynierii aż po tworzenie oznakowania, materiałów marketingowych i nie tylko

Kompletny pakiet 7 aplikacji

CorelDRAW
2023

Corel PHOTO-PAINT

CorelDRAW.app

CorelDRAW.app
dla iPad

CAPTURE
(tylko w wersji
dla Windows)

Corel Font Manage

AfterShot 3 HDR

Od ilustracji do kreacji, pobudź swoją kreatywność.

Rozpocznij przygodę z naszym najbardziej zaawansowanym, wszechstronnym pakietem do projektowania graficznego. Korzystaj ze wszystkich narzędzi potrzebnych do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, układów stron, edycji zdjęć, typografii, współpracy zespołowej i nie tylko — zaprojektowanych z myślą o sprawnej realizacji zadań na każdym urządzeniu.

Projektowanie

Twórz wyjątkowe ilustracje, oznakowania, logotypy i inne prace na komputerze z systemem Windows lub Mac albo gdziekolwiek jesteś dzięki aplikacji mobilnej CorelDRAW.app™.

Współpraca

Dzięki aplikacji CorelDRAW.app możesz skutecznie współpracować z zespołem i klientami, gromadząc na bieżąco opinie od jednego lub wielu recenzentów.

Gotowe

Osiągaj wyjątkowe rezultaty w krótszym czasie, korzystając z wydajnych narzędzi do opracowywania projektów do różnych celów.

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite cieszy się uznaniem wielu projektantów, branż i przedsiębiorstw na całym świecie — od produkcji i inżynierii aż po tworzenie oznakowania, materiałów marketingowych i nie tylko.

Branding i marketing

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite umożliwia tworzenie wyróżniającej się identyfikacji wizualnej marki, atrakcyjnych materiałów sprzedażowych i nie tylko. To oprogramowanie idealne zarówno dla profesjonalnych projektantów zajmujących się reklamą i publikowaniem, jak i dla niewielkich firm samodzielnie tworzących materiały marketingowe.

Oznakowanie i druk wielkoformatowy

Specjaliści z branży projektowania oznakowania i drukarze używają programu CorelDRAW® do tworzenia prac na różnych mediach dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami i doskonałym narzędziom do przygotowania do druku.

Odzież i tekstylia

Niezależnie od tego, czy jako osoba z branży odzieżowej przygotowujesz projekty do sitodruku, haftu czy nadruku, pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje wszystkie potrzebne narzędzia.

Handel detaliczny i elektroniczny

Pakiet CorelDRAW Graphics Suite oferuje specjalistom handlowym dedykowane narzędzia, dzięki którym mogą tworzyć dowolne materiały wizualne do druku lub publikacji w Internecie: od elementów promocyjnych dla punktów sprzedaży po grafiki poprawiające estetykę sklepu internetowego.

Plany, schematy i mapy

CorelDRAW to zaufana marka w dziedzinie inżynierii, produkcji i konstrukcji. Oferuje precyzyjne narzędzia do tworzenia ilustracji produktów i części, diagramów, schematów i innych skomplikowanych wizualizacji.

Autorzy materiałów, którzy potrzebują kompletnego pakietu dedykowanych narzędzi do tworzenia dokumentacji technicznej oraz weryfikacji i publikacji szczegółowych ilustracji, wybierają CorelDRAW® Technical Suite.

Ilustracje i prace artystyczne

Zarówno ilustratorzy, jak i artyści mogą łączyć klasyczne techniki z najnowszą technologią grafiki wektorowej CorelDRAW, aby tworzyć piękne, wyrafinowane prace.

Przełomowe narzędzia ułatwiające współpracę

Współpracuj z klientami i zespołem przy opracowywaniu projektów jak nigdy dotąd. Podziel się swoimi pomysłami z recenzentami w chmurze, zapraszając ich do oglądania i dodawania adnotacji oraz komentarzy bezpośrednio w plikach projektów CorelDRAW z poziomu aplikacji CorelDRAW.app. Wprowadzanie zmian w projektach jest prostsze niż kiedykolwiek dzięki możliwości łącznego uzyskania informacji zwrotnych od jednego lub kilku współpracowników w jednym miejscu: pliku roboczym.

Nasza przewaga konkurencyjna

Czym pakiet CorelDRAW Graphics Suite wyróżnia się spośród konkurencyjnych produktów?

Wszechstronność projektowania i układów stron

Alternatywne modele licencjonowania

Współpraca w czasie rzeczywistym

Oszczędność na subskrypcji

Natywna obsługa systemów operacyjnych

Wersja próbna bez zobowiązań

Ilustracje i prace artystyczne

Ciesz się wyjątkowymi funkcjami przekształcania map bitowych do postaci wektorowej dzięki nowym algorytmom AI w module PowerTRACE™. Korzystaj z zaawansowanej optymalizacji obrazu, dzięki której jakość mapy bitowej jest poprawiana podczas procesu trasowania.

Co nowego w wersji CorelDRAW 365?

W świecie, w którym czas to pieniądz, potrzebujesz oprogramowania dostarczającego szybko oczekiwane wyniki, aby móc skupić się na twórczej pracy. Dzięki nowym precyzyjnym funkcjom projektowania układów stron oraz innowacyjnej funkcji „Rysowanie w perspektywie” pakiet CorelDRAW Graphics Suite 365 ułatwia realizację skomplikowanych procesów oraz uzyskiwanie niesamowitych rezultatów w rekordowo krótkim czasie.

Rysowanie w perspektywie

NOWOŚĆ!

Teraz rysowanie obiektów lub ilustrowanych scen w perspektywie przebiega szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek. Wybierz jedno-, dwu- lub trzypunktową perspektywę, rysuj lub dodawaj istniejącą grupę obiektów na współdzielonej płaszczyźnie oraz swobodnie przenoś i edytuj obiekty, nie tracąc perspektywy.

Elastyczna przestrzeń projektowa

NOWOŚĆ!

Przejdź od pomysłu do ostatecznej wersji projektu w rekordowo krótkim czasie dzięki nowym tokom prac pozwalającym na pełną kontrolę nad stronami i zasobami.

 • Widok wielostronicowy
 • Eksport wielu zasobów
 • Poprawki w toku pracy „Symbole”

Progresywna edycja obrazów

NOWOŚĆ!

Ciesz się tym, co kochasz robić, dzięki nowym, zaawansowanym funkcjom edycji zdjęć, stworzonym z myślą o zmniejszeniu liczby kroków w procesie udoskonalania obrazów.

 • Ulepszona zamiana kolorów
 • Przeprojektowany tok pracy „Korekty”
 • Obsługa formatu HEIF

Współpraca nowej generacji

NOWOŚĆ!

Koniec z marnowaniem czasu! Utrzymuj kontakt z klientami i zespołem w czasach coraz powszechniejszej pracy zdalnej.

 • Na bieżąco otrzymuj komentarze i adnotacje od jednego lub wielu współuczestników w udostępnionym pliku projektu CorelDRAW.
 • Nowy, intuicyjny pulpit projektu pozwala na wyjątkowo sprawne przechowywanie i porządkowanie plików oraz udostępnianie ich w chmurze.
 • Udoskonalone okno dokowane Komentarze ułatwia filtrowanie uwag i wyszukiwanie ich według recenzentów.
Przyciągania do innych obiektów
NOWOŚĆ!

Podczas pracy nad złożonymi projektami w pakiecie CorelDRAW 2023 nowe ustawienie zapobiega przyciąganiu obiektów do ich własnych punktów przyciągania, dzięki czemu można łatwo i precyzyjnie przesuwać i przekształcać elementy projektu.

Automatyczne dopasowanie strony
NOWOŚĆ!

Kolejną oszczędzającą czas funkcją programu CorelDRAW 2023 jest automatyczne dopasowanie strony. Jednym kliknięciem można zmienić rozmiar strony, aby pasował do jej zawartości. Można też dostosować margines określając odstęp między elementami projektu a krawędzią strony.

Ulepszona zmiana kolorów
NOWOŚĆ!

Ulepszone selektory kolorów i narzędzia pipety umożliwiają precyzyjniejszą edycję, podczas gdy nowa, interakcyjna kontrola sprawia, że dopracowywanie zakresów barwy i nasycenia staje się dużo bardziej intuicyjne.

Publikowane na bieżąco
NOWOŚĆ!

Nowa funkcja komentarzy publikowanych na bieżąco umożliwia współpracę zespołu w czasie rzeczywistym. Wszyscy zainteresowani mogą dodawać komentarze i adnotacje do dokumentu w aplikacji CorelDRAW.app, a wszystkie te informacje pojawiają się natychmiast w programie CorelDRAW 2023.

CorelDraw Graphics Suite 365

- intuicyjny interfejs użytkownika

Znaczne zwiększenie wydajności

Zauważalnie szybszy i bardziej elastyczny pakiet aplikacji pozwala zwiększyć efektywność pracy i uzyskać lepsze rezultaty. Dzięki nawet dziesięciokrotnemu zwiększeniu szybkości działania w porównaniu z poprzednią wersją w rekordowym czasie zrealizujesz swoje pomysły.

Lepszy dzięki Wam

Dzięki cennym uwagom użytkowników udało nam się wprowadzić do programu CorelDRAW ulepszenia funkcji wyszukiwania i zastępowania, wyrównywania i rozmieszczania obiektów, tworzenia efektów cienia i nie tylko. Znacznie ulepszono także ulubione funkcje użytkowników programu Corel PHOTO-PAINT — od masek, efektów i soczewek po zastępowanie

Grafika wektorowa

Korzystając z zaawansowanych narzędzi do projektowania ilustracji wektorowych w pakiecie CorelDRAW, przekształcisz podstawowe linie i kształty w skomplikowane projekty. Uzyskaj różne krzywe dzięki rozmaitym narzędziom do tworzenia kształtów i rysowania. Narzędzia Obrys, Obwiednia, Metamorfoza, Wypełnienie siatkowe i inne umożliwiają dodawanie twórczych efektów w grafikach wektorowych.

Układ stron

W pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp. Narzędzie Tekst zastępczy umożliwia opracowanie makiety strony i uzyskanie roboczego widoku tekstu.

Edycja zdjęć

Dzięki zaawansowanym narzędziom do edycji zdjęć z wykorzystaniem warstw w programie Corel PHOTO-PAINT możesz dostosować kolor i odcień, usuwać niedoskonałości, korygować perspektywę i nie tylko. Wykorzystaj techniki AI do poprawy rozmiaru i jakości obrazów oraz program AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

Zarządzanie czcionkami

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez instalowania ich. Możesz przyspieszyć pracę z czcionkami dzięki funkcji przechowywania w sieci.

Obsługa wielu formatów plików

Pakiet obsługuje ponad 100 formatów plików graficznych i publikacyjnych, dlatego pozwala bez trudu importować i eksportować różne zasoby projektowe, w zależności od potrzeb klienta lub dostarczonych przez niego plików.

Całkowicie przeprojektowany, aby zoptymalizować pracę w systemie Windows
Program CorelDRAW jest dostępny na wielu platformach! NOWOŚĆ

Zapomnij o ograniczeniach technologicznych i zacznij korzystać z prawdziwie wieloplatformowego rozwiązania dostępnego online lub na komputerach z systemem Windows i Mac, iPadach i innych urządzeniach mobilnych. Nowy, zoptymalizowany interfejs dotykowy aplikacji CorelDRAW.app zwiększa jej możliwości na urządzeniach mobilnych i tabletach, a dzięki nowej aplikacji na iPady projektowanie gdziekolwiek jesteś staje się jeszcze prostsze.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
ESDCDGSSUB1YEUA
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Student / Teacher
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H2 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami, macOS Ventura (13) lub macOS Monterey (12) z najnowszą wersją
Procesor
PC: Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC, MAC: Apple M1 (lub nowszy) lub wielordzeniowy procesor Intel
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
PC: 5,5 GB, MAC: 4 GB
Ekran
1280 x 800
Karta sieciowa
Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych dołączonych składników oprogramowania, funkcji i treści online wymagane jest połączenie internetowe.