CorelDRAW Technical Suite MULTI Win – Subskrypcja (365 dni)
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

CorelDRAW Technical Suite 365

Pakiet CorelDRAW® Technical Suite 365 został starannie opracowany dla specjalistów zajmujących się tworzeniem dokumentacji oraz grafiki technicznej i jest kompletnym rozwiązaniem do przygotowywania materiałów z zakresu graficznej komunikacji technicznej. Możesz tworzyć wszystko: od precyzyjnych rysunków technicznych w programie Corel DESIGNER™ do atrakcyjnych materiałów marketingowych w programie CorelDRAW®. W programie Corel PHOTO-PAINT™ edytuj zdjęcia przeznaczone do dokumentacji i dodawaj zrzuty ekranu utworzone za pomocą CAPTURE™. Z łatwością udostępniaj pliki do wspólnego recenzowania i zatwierdzania, korzystając z aplikacji przeglądarkowej CorelDRAW.app™, aby uprościć proces otrzymywania opinii od partnerów.

Zbiór wszechstronnych aplikacji do projektowania i kreślenia

Corel DESIGNER™

Projekt techniczny i ilustracja

Osiągaj dokładne wyniki dzięki zaawansowanym narzędziom do projektowania technicznego i ilustracji.

XVL Studio Corel Edition

Wizualizacja i opracowywanie prac 3D

Dodaj kontekst do swoich projektów technicznych, używając widoków 3D i modeli w swoich ilustracjach.

CorelDRAW®

Tworzenie grafiki wektorowej i układów stron

Dzięki tej zaawansowanej, kompleksowej aplikacji możesz stworzyć, co zechcesz: grafiki wektorowe, układy stron oraz wiele innych materiałów i prac.

Corel PHOTO-PAINT™

Edycja zdjęć i projektowanie z dokładnością do pikseli

Ciesz się wydajnym przetwarzaniem obrazów dzięki zaawansowanemu programowi Corel PHOTO-PAINT z rozwiązaniami AI i wykorzystuj tok pracy zintegrowany z programem CorelDRAW.

CorelDRAW.app™

Projektowanie grafiki wektorowej w przeglądarce

Korzystaj z aplikacji CorelDRAW.app dla przeglądarek lub tabletów iPad, aby tworzyć projekty, gdziekolwiek jesteś, lub wygodnie zbiorowo recenzować pliki.

CAPTURE™

Przechwytywanie zawartości ekranu

Jednym kliknięciem przechwytuj i zapisuj obrazy z ekranu komputera (cały ekran, poszczególne okna lub listy menu).

Corel® Font Manager

Przeglądanie czcionek i zarządzanie nimi

Uporządkuj bibliotekę czcionek i zarządzaj nią w prostym i intuicyjnym programie Corel Font Manager. Możesz też korzystać z ulubionych czcionek bez konieczności ich instalowania.

AfterShot™ HDR

Edytor plików RAW

Wprowadzaj profesjonalne korekty i ulepszenia na zdjęciach w formacie RAW lub JPEG i uzyskuj zdjęcia o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) w programie AfterShot HDR. (Program jest dostępny w wersji angielskiej, niemieckiej i japońskiej.)

Funkcje programu CorelDRAW Technical Suite 365

Tworzenie ilustracji technicznych

Narzędzia do ilustracji i projektowania

Modelowanie 3D

Obsługa wielu formatów plików

Proste udostępnianie projektów

Kompleksowe wsparcie techniczne

Inteligente dostosowanie grubości linii

Przekształcanie bitmapy na wektor

Dlaczego CorelDraw Technical Suite 365

Precyzja

Znajdź gamę precyzyjnych narzędzi do tworzenia ilustracji i projektowania, aby tworzyć szczegółową dokumentację techniczną z dokładnymi specyfikacjami.

Produktywność

Ciesz się płynnym przepływem pracy, od otwierania plików źródłowych 2D i 3D, zdjęć, dokumentów i danych po tworzenie, przeglądanie i publikowanie komunikatów technicznych.

Kompleksowość

Ten kompletny zestaw profesjonalnych aplikacji do projektowania umożliwia łatwe tworzenie dokumentacji technicznej, przeglądanie i publikowanie szczegółowych ilustracji.

Do współpracy

Połącz się z wielofunkcyjnymi zespołami i klientami, korzystając z integracji popularnych systemów do tworzenia treści — od tworzenia i tworzenia projektów po wspólne przeglądanie i tworzenie wyników.

Kompletny pakiet do przygotowywania materiałów z zakresu graficznej komunikacji technicznej

Możesz tworzyć wszystko: od precyzyjnych ilustracji technicznych w programie Corel DESIGNER do atrakcyjnych materiałów marketingowych w programie CorelDRAW. W programie Corel PHOTO-PAINT edytuj zdjęcia przeznaczone do dokumentacji i dodawaj zrzuty ekranu utworzone za pomocą CAPTURE. Z łatwością udostępniaj pliki do wspólnej oceny i zatwierdzania, korzystając z aplikacji internetowej CorelDRAW.app, aby uprościć proces uzyskiwania opinii od partnerów.

Dlaczego warto wybrać pakiet CorelDRAW Technical Suite?

Bogate narzędzia graficznie do projektowania technicznego

Uzyskaj dostęp do dedykowanych narzędzi do tworzenia ilustracji i projektowania, które zapewniają dokładność rysunków izometrycznych, szczegółowych objaśnień, zaawansowanego wymiarowania i wielu innych. Znajdź funkcje i funkcje, które umożliwiają ilustratorom technicznym, pisarzom i użytkownikom grafiki tworzenie niemal wszystkiego — od szczegółowych schematów i planów pięter po złożone instrukcje konserwacji i strony z częściami zamiennymi.

Zaawansowana zgodność z normami

Zapewnij zgodność z różnymi systemami bazującymi na standardach branżowych dzięki wszechstronnej obsłudze standardów publikacji technicznych. Twórz dla odbiorców na całym świecie dzięki obsłudze systemów pamięci tłumaczeniowych (TMS), publikuj materiały IETP zgodne ze specyfikacjami S1000D (w tym z wersją 5.0) i ATA iSpec 2200 oraz projektuj dokumentację techniczną zawierającą pliki PDF 3D i PDF/A.

Wielokrotne wykorzystanie kluczowych zasobów

Ponownie wykorzystuj modele 3D dzięki zintegrowanemu modułowi XVL Studio Corel Edition z opcjonalnym dodatkiem XVL Studio 3D CAD Corel Edition przeznaczonemu do opracowywania zaawansowanych formatów złożeniowych 3D CAD. Usprawnienia wizualizacji 3D pozwalają na wstawianie modeli 3D jako obiektów dołączonych lub osadzonych w plikach rysunków programu Corel DESIGNER, co zapewnia natychmiastowy dostęp do nich, możliwość ich udostępniania oraz stosowanie ich jako odniesień.

Rozbudowana kompatybilność plików

Specjaliści od grafiki technicznej mogą uzyskiwać dostęp do istotnych danych z różnych źródeł i dostarczać pliki techniczne w czytelnym formacie z obsługą powszechnie używanych formatów plików, w tym CGM, WebCGM, 3D PDF i SVG z nowymi interaktywnymi możliwościami. Importuj i eksportuj do obszernej listy formatów plików, w tym EPS, DWG, TIFF, PNG, JPEG, WebP i innych.

Narzędzia do efektownej komunikacji wizualnej

Nowe funkcje tworzenia ilustracji pozwalające zaoszczędzić czas oraz przełomowe narzędzia umożliwiają osiągnięcie wyższej wydajności w branży produkcyjnej, inżynieryjnej, architekturze czy elektronice.

Nowość

Precyzja

Wydajność

Innowacyjność

Zgodność

Nowości w CorelDRAW Technical Suite 365

Doświadcz płynnego przejścia od projektu 3D do ilustracji

Z łatwością przekształć ponownie wykorzystane dane inżynieryjne 3D w szczegółowe ilustracje techniczne.

 • Narzędzie do tworzenia gwintów 3-punktowych - odnosząc się do środka i krawędzi śruby bezgwintowej, nowe narzędzie do tworzenia gwintów 3-punktowych dokładnie przyciąga do boków śruby podczas przeciągania wzdłuż jej gwintu.
 • Narzędzie do usuwania obramowania - nowe narzędzie do usuwania obramowania jeszcze bardziej usprawnia tworzenie gwintów i dołków, usuwając zbędne linie zewnętrzne rzutowanego kształtu jednym kliknięciem.
 • Udoskonalenia XVL Studio - teraz łącza do części w XVL Studio zostaną przekonwertowane na łącza HTML po zaimportowaniu do programu Corel DESIGNER, a nazwy części zmiennych używane w drzewie złożenia zostaną odwzorowane na program Corel DESIGNER w celu zwiększenia spójności.

Pracuj szybciej dzięki nowemu podejściu do ilustracji technicznych

Korzystaj z usprawnionych ilustracji technicznych dzięki funkcjom profesjonalnego projektowania i dokumentacji. Znajdź często używane narzędzia skoncentrowane tam, gdzie są najważniejsze — na wyciągnięcie ręki.

 • Narzędzie Kontur zmienny - z łatwością twórz płynne krzywe za pomocą zupełnie nowego narzędzia Zmienny kontur w programie CorelDRAW, które umożliwia interaktywne dostosowywanie szerokości konturu wzdłuż ścieżki.
 • Narzędzie do skalowania - trzy metody skalowania zapewniają całkowitą elastyczność i dokładność podczas skalowania obiektów, które odnoszą się do części obiektu lub innego obiektu.
 • Ulepszenia przepływu pracy CGM 4 - korzystaj z kilku ulepszeń przepływów pracy CGM 4, aby poprawić wydajność dzięki danym obiektowym i metaplikom grafiki komputerowej.
 • Zakładki do projekcji - przypnij niestandardowe ustawienia perspektywy do swojej ilustracji na później i przywołaj je, klikając wskaźnik zakładki na rysunku.
 • Skrót do projekcji - błyskawicznie projektuj kształty w perspektywie równoległej i poza nią za pomocą wygodnego skrótu.
 • Okno dokowane Zrekonfigurowane osie rzutowania - przesuwaj elementy wzdłuż rzutowanej osi w bardziej intuicyjny sposób, bez konieczności przełączania się między oknami dokowanymi lub innymi kontrolkami interfejsu użytkownika.

Twórz kompletne strony z częściami zamiennymi z imponującą nową funkcjonalnością

Twórz szczegółowe strony z częściami zamiennymi z pełną kontrolą dzięki serii godnych uwagi nowych funkcji stworzonych specjalnie z myślą o wspieraniu dyskretnych przepływów pracy w produkcji.

 • Interaktywna obsługa SVG - przekazuj informacje o częściach z jeszcze większą przejrzystością, łącząc objaśnienia rysunków z wierszami tabeli, tak aby po najechaniu kursorem odpowiednie informacje były podświetlone.
 • Udoskonalenia okna dokowanego Sources - teraz możesz importować pliki .DES, .CDR i arkusze kalkulacyjne do okna dokowanego Źródła programu Corel DESIGNER, aby połączyć ilustracje techniczne ze specyfikacjami w tabelach.
 • Interaktywny eksport SVG - publikuj w pełni interaktywną dokumentację online dzięki ulepszonemu dokowi Eksport z obsługą interaktywnego eksportu SVG.

Lepsza współpraca dzięki wspólnemu przeglądowi i zatwierdzaniu

Pozostań w kontakcie ze współpracownikami i klientami w nowy, potężny sposób, ponieważ praca zdalna staje się nową normą. ręki.

 • Pulpit nawigacyjny projektu - intuicyjnie przechowuj, organizuj i udostępniaj pliki w chmurze za pomocą nowego pulpitu nawigacyjnego projektu.
 • Komentarze na żywo - zbieraj komentarze i adnotacje na żywo od współpracowników bezpośrednio w pliku projektu .DES lub .CDR.
Dynamiczne zarządzanie zasobami

Upewnij się, że zawsze pracujesz z najbardziej aktualnymi symbolami dzięki imponującemu nowemu przepływowi pracy zarządzania zasobami. Twórz pojedyncze źródło prawdziwych informacji o zasobach projektowych, udostępniając symbole między projektami i zespołami oraz synchronizując aktualizacje, gdy zmiany są wprowadzane przez Ciebie lub inne osoby.

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows
Kod producenta:
LCCDTSSUB11
Wysyłka:
Klucz produktu wysyłany na e-mail
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows
System operacyjny
Windows 11 lub Windows 10 (wersja 21H1 lub nowsza), 64-bitowy, z najnowszymi aktualizacjami
Procesor
Intel Core i3/5/7/9 lub AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
Pamięć RAM
8 GB
Miejsce na dysku twardym
9 GB
Karta graficzna
Karta graficzna z obsługą OpenCL 1.2 i 3+ GB VRAM
Ekran
1280 x 720
Karta sieciowa
Do zainstalowania i uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Technical Suite oraz uzyskania dostępu do niektórych dołączonych składników oprogramowania, funkcji i treści online wymagane jest połączenie internetowe