ESET Cyber Security Pro dla macOS (5 stanowisk, 24 miesiące) - odnowienie
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
5
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
24 miesiące
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

ESET Cyber Security Pro dla macOS (5 stanowisk, 24 miesiące) - odnowienie

Program ESET Cyber Security Pro jest implementacją nowego podejścia do pełni zintegrowanej ochrony komputera. Najnowsza wersja technologii skanowania ThreatSense® w połączeniu z ochroną programów poczty e-mail, zaporą osobistą i kontrolą rodzicielską działa szybko i precyzyjnie oraz utrzymuje najwyższy poziom bezpieczeństwa komputera. Użytkownik ma do dyspozycji inteligentny system stale broniący komputer przed atakami i szkodliwymi aplikacjami.

Informacja na temat odnowienia licencji

Aby przedłużyć licencję ESET bez konieczności podawania danych z poprzedniej licencji, konieczne jest wybranie opcji przedłużenia dla tej samej liczby urządzeń, która była objęta kończącą się licencją. Nie ma możliwości zmiany ilości urządzeń objętych licencją ani przejścia na inny typ licencji w tym procesie. Ponadto, jeśli poprzednia licencja już wygasła, ważne jest sprawdzenie, czy nie upłynął maksymalny czas 2 miesięcy, po którym przedłużenie licencji nie jest już możliwe. Jeżeli chcą Państwo zwiększyć liczbę stanowisk należy zakupić nową licencję.

Kompleksowa i efektywna ochrona Twojego komputera w pakiecie z osobistą zaporą i narzędziami kontroli rodzicielskiej.

Program ESET Cyber Security Pro jest kompletnym oprogramowaniem zabezpieczającym opracowanym dzięki naszym długotrwałym wysiłkom mającym na celu połączenie maksymalnej ochrony i minimalnego wpływu na pracę komputera. Oparte na sztucznej inteligencji zaawansowane technologie wchodzące w skład programu ESET Cyber Security Pro potrafią z wyprzedzeniem eliminować infekcje, takie jak wirusy, robaki, konie trojańskie, spyware, adware, programy typu rootkit i pozostałe pochodzące z internetu ataki, a równocześnie mają niewielki wpływ na wydajność i pracę komputera.

Funkcje Eset Cyber Security Pro

Antywirus i Antyspyware

Antyphishing

Kontrola nośników wymiennych

Automatyczne skanowanie nośników

Skanowanie poczty i stron WWW

Zapobiega rozprzestrzenianiu się zagrożeń

Kontrola rodzicielska

Szybkie i lekkie aktualizacje

ESET Cyber Security PRO

Z licencją ESET Cyber Security PRO to Ty decydujesz jakie aplikacje instalujesz na swoich urządzeniach. Wskazując przy zakupie liczbę stanowisk, określasz ile urządzeń/systemów chcesz chronić.

Wyjątkowo opłacalne

Kupując jedną licencję na kilka stanowisk płacisz mniej, niż gdybyś kupował oddzielnie kilka licencji dla programów ESET.

Chroń wszystkie swoje urządzenia

Niezależnie czy korzystasz z komputera PC, Mac, stacji roboczej z Linuxem lub urządzenia mobilnego – wszystkie te sprzęty możesz chronić jedną licencją ESET.

Skomponuj swój pakiet programów

Wybierz, które programy ESET chcesz wykorzystywać, zainstaluj je na swoich urządzeniach i korzystaj z Internetu bez obaw.

Kompleksowe bezpieczeństwo i prywatność w Internecie

Chroń swój świat online

Chroni przed wszystkimi rodzajami złośliwego oprogramowania, w tym wirusami, oprogramowaniem ransomware, robakami i oprogramowaniem szpiegującym.

Niezmieniona wydajność komputera

Ciesz się pełną mocą swojego komputera. Graj, pracuj i przeglądaj internet bez spowolnień.

Zainstaluj i zapomnij

Nasze zabezpieczenia są łatwe w instalacji, odnawianiu i aktualizacji, a także umożliwiają prostą konfigurację wszystkich rutynowych zadań.

Ochrona przed wirusami z ESET Cyber Security Pro dla macOS

Podczas użytkowania komputera — zwłaszcza w trakcie przeglądania witryn internetowych — należy pamiętać, że żaden program antywirusowy na świecie nie może całkowicie wyeliminować zagrożenia powodowanego przez infekcje i zdalne ataki. Aby zapewnić maksymalną ochronę i wygodę, należy korzystać z programu antywirusowego w odpowiedni sposób i przestrzegać podstawowych reguł w internecie.

Skuteczna ochrona przedzagrożeniami

Korzystaj z komputera i Internetu bez obaw o infekcje. Zaufaj technologii, z której korzysta na co dzień ponad 110 milionów użytkowników na całym świecie, w tym ponad 5 milionów Polaków. ESET NOD32 Antivirus eliminuje wirusy, rootkity, robaki internetowe, programy szpiegujące i inne zagrożenia. Dodatkowo blokada programów typu exploit uchroni Cię przed zagrożeniami, potrafiącymi oszukać skanery tradycyjnych programów antywirusowych. Zabezpieczenie antyphishingowe sprawi, że nie będziesz musiał się martwić o wyłudzenie Twoich najcenniejszych danych, takich jak loginy i hasła.

Ciesz się niezmienioną wydajnością swojego komputera

ESET Cyber Security Pro działa niezauważalnie dla Ciebie i Twojego komputera, pozostawiając wolne zasoby dla innych programów, z których korzystasz na co dzień. Dzięki zastosowaniu trybu oszczędzania baterii dłużej przeglądaj strony internetowe na swoim laptopie. Ciesz się ulubioną grą lub filmem bez zakłóceń za sprawą Trybu gier.

Zainstaluj i zapomnij lub skonfiguruj według własnych potrzeb

ESET Cyber Security Pro zapewni Ci pełną ochronę zaraz po zakończeniu instalacji. Zaawansowanym użytkownikom aplikacja umożliwia skonfigurowanie ochrony według własnych wymagań i potrzeb za pomocą ponad 150 szczegółowych ustawień. O wszystkich próbach ataku i wykrytych zagrożeniach program poinformuje Cię zaraz po zidentyfikowaniu niebezpieczeństwa.

Ochrona przed zagrożeniami bazującymi na skryptach

Wykrywa ataki realizowane przez złośliwe skrypty, które próbują wykorzystać Windows PowerShell – narzędzie, dzięki któremu możliwe jest m.in. zarządzanie systemem Windows. Wykrywa również złośliwe skrypty Java, które mogą infekować system poprzez przeglądarkę internetową (ochrona dla przeglądarek: Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer i Microsoft Edge).

Antyphishing

Chroni Twoje najcenniejsze dane, w tym dane kart kredytowych oraz loginy i hasła do kont bankowych, przed próbami wyłudzenia realizowanymi za pośrednictwem pułapek phishingowych (stron www, podszywających się pod oryginalne serwisy internetowe banków). Chroni przed atakami wykorzystującymi homoglify, podmieniającymi wybrane znaki w linkach na symbole o identycznym wyglądzie.

Twoje licencje w jednym miejscu

Kontroluj posiadane licencje na my.eset.com

Stwórz bezpłatne konto na my.eset.com i zyskaj dostęp m.in. do informacji nt. wszystkich posiadanych programów ESET oraz liczbie chronionych urządzeń.

Poznaj różnicę między wersjami ESET Cyber Security i Cyber Security Pro

ESET

Cyber Security

ESET

Cyber Security Pro

Ochrona dla macOS
Wielokrotnie nagradzany antywirus

Niezawodne wykrywanie zagrożeń

Ochrona przed ransomware

Chroń swoje dane przed zaszyfrowaniem

Ochrona przed hakerami

Chroń swój komputer przed nieuprawnionym dostępem

Ochrona urządzeń podłączonych do sieci Wi-Fi

Regularna kontrola zabezpieczeń domowego routera

Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Typ licencji:
Komercyjna
Liczba stanowisk:
5
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
24 miesiące
Systemy operacyjne:
MacOS
Kod producenta:
ECSP-K-2Y-5D
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Najnowsza wersja:
2024
Platforma sprzętowa
macOS
System operacyjny
macOS 12 (Monterey), macOS 11 (Big Sur), macOS 10.15 (Catalina), macOS 10.14 (Mojave), macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12.x (Sierra)