Bitdefender GravityZone Business Security - pakiet edukacyjny
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Edukacyjny (EDU)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Bitdefender GravityZone Business Security - pakiet edukacyjny

Najskuteczniejsza ochrona komputerów w placówkach edukacyjnych dzięki dedykowanym antywirusom. Zapewnij bezpieczeństwo uczniom oraz pracownikom szkoły, korzystając z zaawansowanych rozwiązań antywirusowych.

Cyberbezpieczeństwo opracowane specjalnie z myślą o szkołach.

Zabezpiecz uczniów oraz komputery szkolne. Zastosuj rozwiązania Bitdefender, aby w pełni sprostać standardom bezpieczeństwa i skutecznie wyeliminować ryzyko zagrożeń. Bitdefender został stworzonych do zabezpieczania placówek edukacyjnych.

Pakiet Edukacyjny Bitdefender - ochrona antywirusowa dla placówek edukacyjnych

Bitdefender Pakiet Edukacyjny to zestaw dedykowanych licencji na wielokrotnie nagradzany program antywirusowy, zaprojektowany specjalnie z myślą o ochronie placówek edukacyjnych, włączając przedszkola, szkoły podstawowe i średnie.

Najwyższa jakość wielopoziomowej ochrony przed zagrożeniami

Ochrona oparta na innowacyjnej technologii behawioralnej, znanej jako Zaawansowana Kontrola Zagrożeń, to proaktywna metoda wykorzystująca zaawansowane środki heurystyczne do wykrywania nowych potencjalnych zagrożeń.

Centralne zarządzanie i prewencja zagrożeń sieciowych

Za pośrednictwem jednego panelu możesz wygodnie zarządzać wszystkimi urządzeniami końcowymi. Masz możliwość wyboru między konsolą w chmurze a lokalną (on-premise).

Całościowa ochrona stacji roboczych i serwerów wraz z profesjonalnym wsparciem technicznym

Zdolność zabezpieczenia stacji roboczych i serwerów działających pod systemami Windows, Windows Server, Linux oraz macOS. Zaawansowana ochrona przed złośliwym oprogramowaniem blokuje potencjalnie niebezpieczne strony internetowe oraz pliki.

Ochrona na najwyższym poziomie przeznaczona dla sektora edukacyjnego

Rozwiązanie antywirusowe dla placówek edukacyjnych gwarantuje skuteczną i dyskretną ochronę komputerów PC, Linux oraz Mac, laptopów oraz serwerów plików, zarówno w pracowniach, jak i w administracji szkolnej.

Kompleksowe możliwości

Przejrzysta konsola umożliwia wygodne monitorowanie komputerów w szkole. Dzięki funkcji Kontroli Zawartości możesz filtrować strony internetowe, blokować aplikacje oraz ograniczać przepływ informacji na zewnątrz. Oprogramowanie antywirusowe zawiera wbudowaną ochronę przed zagrożeniami, moduł zwalczający ransomware, zapora ogniowa oraz kontrolę treści i dostępu do stron online.

Antywirus dla szkół pozwala na skonfigurowanie polityki bezpieczeństwa, która nie wpływa na płynność pracy i minimalizuje obciążenie sieci oraz komputerów. Pakiet Edukacyjny zapobiega dzieciom wchodzeniu na niebezpieczne strony, zawierające treści takie jak pornografia, przemoc czy hazard. Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender automatycznie pobiera i instaluje aktualizacje, a użytkownicy nie mają możliwości samodzielnie wyłączyć ochrony ani zmienić ustawień.

Konsola dostępna z dowolnego miejsca

Konsola zarządzająca, dostępna poprzez przeglądarkę internetową, oferuje szereg możliwości, w tym zdalną instalację oprogramowania antywirusowego, konfigurację ochrony oraz aktualizacje – jest to wyjątkowo wygodna forma dla administratora, szczególnie w przypadku pracy zdalnej. Konsola internetowa (WWW) znajduje się na serwerze producenta, nazywanym chmurą (tzw. cloud console).

Ochrona komputerów jest lokalna, co oznacza, że mogą być chronione także komputery z dostępem do sieci lokalnej, ale pozbawione bezpośredniego dostępu do Internetu. Instalacja może być przeprowadzona na dwa sposoby: komputery w sieci mogą być automatycznie wykrywane za pomocą tzw. Network Discovery, lub instalator może zostać wysłany bezpośrednio na adres e-mail w postaci linku lub paczki do pobrania. Dodatkowym ułatwieniem w zarządzaniu i instalacji jest możliwość integracji konsoli z Active Directory.

Zaoszczędź dzięki zastosowaniu antywirusa dedykowanego dla placówek edukacyjnych

Rozwiązanie antywirusowe dla placówek edukacyjnych eliminuje potrzebę posiadania własnej infrastruktury serwerowej, opierając się na serwerach dostawcy. Panel zarządzania jest dostępny od momentu rejestracji na platformie, nie wymaga interwencji administratora w kwestiach konserwacji i aktualizacji.

Najlepszy pakiet edukacyjny to dedykowany antywirus dla szkół

  • Najskuteczniejsza ochrona przed zagrożeniami internetowymi dla systemu Windows
  • Wielowarstwowa ochrona przed ransomware – teraz z ulepszoną funkcją naprawy ransomware
  • Rozwiązania antywirusowe dla szkół umożliwiają centralne zarządzanie pracowniami komputerowymi w placówce.
  • Zapobieganie zagrożeniom w sieci
  • Całościowa ochrona pracowni komputerowych oraz serwerów
  • Profesjonalne wsparcie techniczne podczas wdrażania programu antywirusowego dla placówek edukacyjnych
Wersja językowa:
Polska
Obszar zastosowań:
Edukacyjny
Typ licencji:
Edukacyjna
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
BGBS-PE-1Y-50D
Segment rynku:
Edukacyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Odnowienie subskrypcji
Platforma sprzętowa
Windows, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10, 8.1, 8, 7, Linux: Ubuntu 14.04 LTS lub wyższy, CentOS 6.0,, Fedora 25 lub wyższy, Debian 8.0, Oracle Linux 6.3 lub wyższy,macOS Monterey, Big Sur (11.x), Catalina (10.15), Mojave (10.14), High Sierra (10.13), Sierra (10.12)
Procesor
Jednordzeniowy procesor 2,4 GHz (zalecany 1,86 GHz lub szybszy wielordzeniowy procesor Intel Xeon)
Pamięć RAM
512 MB (zalecane 1 GB)
Miejsce na dysku twardym
1,5 GB