Adobe Illustrator CC for Teams - Pro Edition MULTI Win/Mac – Odnowienie subskrypcji
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe Illustrator CC for Teams - Pro Edition - odnowienie subskrypcji

Program Adobe Illustrator to wyznaczające standardy w branży narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej. Jest on używany przez projektantów z całego świata, którzy opracowują cyfrową grafikę, ilustracje i typografię na potrzeby materiałów drukowanych, internetowych, interaktywnych i wideo oraz zawartości przeznaczonej na urządzenia mobilne.

Program Illustrator stanowi część usługi Adobe Creative Cloud. Dzięki temu użytkownicy zyskują dostęp do wszystkich najnowszych aktualizacji oraz przyszłych nowych wersji w chwili ich udostępnienia.

Adobe Illustrator

Ważne informacje

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie istotne składniki oferowane w ramach usługi Creative Cloud, które są niezwykle przydatne zarówno w pracach zespołowych, jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto, zapewnia ona możliwość nieograniczonego pobierania zasobów dostępnych w Adobe Stock w licencji Standard.

UWAGA - Produkty z serii CC - Pro Edition są dostępne zarówno jako zestawy aplikacji, jak i pojedyncze programy i są one skierowane do firm oraz organizacji posiadających co najmniej pięciu użytkowników. Aby czerpać pełne korzyści płynące z oferty, minimalnym zamówieniem jest pięć licencji Edycji Pro (z wyjątkiem aplikacji Acrobat Pro).

Dostępna zawartość obejmuje:

  • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
  • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
  • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);

Edycja Pro nie obejmuje:

  • Zasoby na licencji rozszerzonej
  • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio
  • Określone szablony animacji
  • Zasoby z kolekcji Premium
  • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji.

Aplikacje i usługi

Illustrator na komputer i tablet iPad, 100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fresco, Adobe Portfolio, Adobe Fonts, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Illustrator

Adobe
Illustrator

Adobe Illustrator
na iPad

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Poznaj możliwości Adobe Illustrator

Rysunki. Logo.

Rysunki. Logo. Tekst. Wszystko idealnie skalowalne.

Zmień kształty i kolory w logo i ikony. Twórz typografię, rysuj odręcznie, śledź i przemalowuj grafikę. Program Illustrator działa w oparciu o wektory, dzięki czemu kompozycje pozostają wyraźne, nawet po powiększeniu ich do rozmiaru stadionu.

Twórz na komputerze. Lub na szczycie góry.

Twórz na komputerze. Lub na szczycie góry.

Pracuj na komputerze, tablecie iPad, a nawet w trybie offline — Twoje pliki są synchronizowane z chmurą, więc zawsze możesz wznowić pracę od miejsca, w którym została przerwana.

Adobe Sensei

Dalej i szybciej dzięki Adobe Sensei.

Twórz efektywniej dzięki funkcjom opartym na mechanizmie Adobe Sensei AI. Automatycznie wyodrębniaj kolory ze zdjęcia i dodawaj je do swojego projektu, automatycznie śledź odręczne szkice i zmieniaj je w grafikę wektorową i nie tylko.

Wszechobecny Illustrator

Standardowe w branży rozwiązanie do obsługi grafiki wektorowej umożliwia pracę nad różnymi projektami — od grafik internetowych i przeznaczonych na urządzenia przenośne po logo, ikony, ilustracje książkowe, opakowania produktów i billboardy. Teraz możesz doświadczyć swobody i elastyczności tworzenia w programie Illustrator na komputerze i tablecie iPad.

illustrator_monitor_1
Więcej możliwości dzięki usłudze Creative Cloud.

Bezproblemowa współpraca z innymi aplikacjami Creative Cloud. Zapisuj swoje dokumenty, grafiki, style i tekst w chmurze w celu uzyskiwania łatwego dostępu i zarządzaj nimi. Uzyskuj dostęp do tysięcy czcionek z usługi Adobe Fonts oraz szablonów z usługi Adobe Stock. Utwórz piękną witrynę z portfolio za pomocą usługi Adobe Portfolio.

illustrator_monitor_2.png

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Wciąż dodajemy do programu Illustrator nowe funkcje zapewniające precyzję i kontrolę podczas pracy. Członkostwo Creative Cloud daje możliwość skorzystania z nich bezpośrednio po wydaniu.

Dokumenty w chmurze

Współpracuj z innymi, zapraszając ich do edytowania plików w chmurze. Zaproszenia znajdziesz na zakładce „Udostępnione Tobie” na ekranie początkowym.

Błyskawiczne wzorki

Udostępnij innym łącze do edytowania dokumentu programu Illustrator. Zmiany zostaną zebrane w jednym dokumencie — bez potrzeby rozsyłania dużych plików.

Edycja zespołowa

Natychmiastowe powielanie obiektów Twórz odbicia lustrzane lub wielokrotne kompozycje na okręgu lub siatce. Wzorek możesz dostosować, modyfikując odstępy.

Funkcje przyciągania do glifów

Precyzyjne wstawianie tekstu i innych obiektów jest teraz łatwiejsze. Możesz przyciągać je do najważniejszych punktów, takich jak linia bazowa, wysokość x, a nawet zakrzywiona część glifu.

illustrator_monitor_3
Raport zgodności systemu podczas uruchamiania

Jeśli sterowniki karty graficznej są nieaktualne, podczas uruchamiania programu Illustrator zostanie wyświetlone okno dialogowe z raportem zgodności systemu. Kliknij odsyłacz w tym raporcie, aby szybko zaktualizować sterowniki.

Stabilność i wydajność

W tej wersji usunięto wiele problemów zgłaszanych przez użytkowników, aby zapewnić lepszą stabilność i wydajność produktu.

Aplikacja Illustrator na tablet iPad jest już dostępna.

Projektuj piękne grafiki i ilustracje wektorowe, bez względu na to, gdzie będziesz, gdy poczujesz przypływ inspiracji.

Rysowanie w sposób naturalny — nieprzypadkowo

Urządzenie Apple Pencil umożliwia naturalne rysowanie wyraźnych linii i gładkich krzywych, a następnie precyzyjne udoskonalanie ścieżek. Gradienty podkreślają kolory, a piękne wzorki można tworzyć prostym naciśnięciem, wskazaniem lub gestami dotykowymi.

Znajdź idealną czcionkę.

Baw się dobrze, przekształcając czcionki w monogramy, znaki wodne i inne ozdoby dzięki najbardziej obszernemu na świecie zestawowi narzędzi do obsługi czcionek na tablet iPad. Eksperymentuj z tekstem na ścieżce, używaj obrysów, aby eksplorować więcej opcji projektu, i wybieraj spośród 18 000 czcionek od najlepszych dostawców i projektantów.

Program Illustrator dostępny wszędzie.

Program Illustrator na tablet iPad jest częścią usługi Adobe Creative Cloud, więc możesz projektować w dowolnym miejscu, bezproblemowo pracować na różnych urządzeniach i mieć wszystko zsynchronizowane. Przenoś obrazy z programu Adobe Photoshop na tablet iPad i łatwo otwieraj biblioteki Creative Cloud.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65309191BA01C12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS
System operacyjny
Windows 11 v22H2 i v21H2, Windows 10 v22H2 i v21H2, Windows Server 2022, 2019, macOS 14 (Sonoma), v13 (Ventura), v12 (Monterey) ,v11 (Big Sur)
Procesor
PC: Intel (z obsługą 64-bitów) z SSE 4.2 lub nowszym lub procesor AMD Athlon 64 z SSE 4.2 lub nowszym, MAC: Intel (z obsługą 64-bitów) z SSE 4.2 lub nowszym. lub procesor krzemowy Apple oparty na architekturze ARM
Pamięć RAM
8 GB RAM (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym
PC: 2 GB, MAC: 3 GB