Adobe InCopy CC for Teams ENG Win/Mac - Odnowienie subskrypcji - licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe InCopy CC

Dzięki programowi InCopy autorzy i redaktorzy mogą stylizować tekst, śledzić zmiany oraz wprowadzać proste zmiany rozkładu dokumentu w tym samym czasie, gdy projektanci opracowują jego wygląd za pomocą programu InDesign — bez obaw o przypadkowe nadpisanie efektów czyjejś pracy.

Adobe InCopy

Współpraca staje się jeszcze prostsza

Notatki edytorskie

Notatki redaktorskie to krótkie komentarze lub adnotacje do tekstu. W widokach "Korekta szpaltowa" i "Wątek", wszystkie notatki są prezentowane razem z tekstem, a treść notatki jest umieszczona między znacznikami strzałek.

W widoku "Układ", poszczególne notatki są identyfikowane za pomocą zakotwień. Treść notatki jest wyświetlana w panelu Notatki i może być wyróżniona kolorem przypisanym do konkretnego użytkownika.

Podgląd zmian

Cenną funkcją jest możliwość śledzenia zmian wprowadzanych przez osoby pracujące nad tekstem w danym wątku. Za każdym razem, gdy ktoś dodaje, usuwa lub przenosi tekst w istniejącym wątku, taka zmiana zostanie oznaczona w "Edytorze" wątków w programie InDesign lub w Wątku i " Korekcie szpaltowej" w programie InCopy. Użytkownik ma możliwość zaakceptowania lub odrzucenia tych zmian.

Nowe formaty grafiki obsługiwane w programie InCopy

Adobe InCopy umożliwia teraz importowanie plików w formatach macierzystych bez utraty wierności dla plików typu: HEIC, HEIF, WEBP oraz JP2K

Poznaj możliwości Adobe InCopy

Czcionki SVG OpenType

Program InCopy obsługuje czcionki SVG OpenType, takie jak czcionki kolorowe i czcionki emotikonów. Czcionki SVG OpenType zawierają wiele kolorów i gradientów w pojedynczym glifie.

Czcionki emotikonów

Czcionki emotikonów SVG OpenType, na przykład czcionka EmojiOne, umożliwiają tworzenie niektórych glifów kompozytowych na podstawie glifu lub kilku glifów. Program pozwala na przykład tworzyć flagi państw lub zmieniać kolory skóry w przypadku glifów przedstawiających osoby lub części ciała — takie jak dłonie czy nos.

Dokowanie i oddokowywanie paneli

Stacja dokowania to zbiór wyświetlanych razem, najczęściej pionowo, paneli lub grup paneli. Panele można zadokować lub oddokować, przenosząc je do stacji dokowania albo wyciągając z niej.

Korzystanie z warstw

Warstwy mogą być tworzone tylko przez użytkowników programu InDesign. Użytkownicy programu InCopy mogą pokazywać lub ukrywać warstwy, pokazywać lub ukrywać obiekty na warstwach oraz zmieniać ustawienia warstw.

Jeśli użytkownik programu InDesign utworzył kilka warstw w dokumencie, możesz je ukryć w programie InCopy, co pozwoli ci na edycję określonych obszarów lub rodzajów zawartości dokumentu bez wprowadzania zmian do obszarów innego typu.

Praca z autonomicznymi dokumentami

Dokument InCopy, który nie jest powiązany z dokumentem InDesign, jest określany jako autonomiczny. W przypadku autonomicznego dokumentu InCopy można ustalać i modyfikować obszar tekstu, rozmiar strony oraz jej orientację. Jednak gdy dany wątek zostanie później połączony z dokumentem InDesign, to jego ustawienia zastępują wcześniejsze ustawienia dokonane w programie InCopy.

Import grafik do istniejących ramek

Program InCopy umożliwia importowanie grafik do istniejących ramek. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy zawartość została stworzona przed układem, ponieważ umożliwia dodawanie grafik do artykułu w trakcie pisania.

Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65297671BC01A12
Segment rynku:
Rządowy
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Odnowienie subskrypcji
Język:
Angielski
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS version 13 (Ventura), version 12 (Monterey), version 11 (Big Sur)
Procesor
PC: Intel (z obsługą 64-bitów) lub procesor AMD Athlon 64, MAC: Intel lub Apple krzem/M1/M2
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym
PC: 3,6 GB, MAC: 4,5 GB
Ekran
1024 x 768 (zalecana 1920 x 1080)
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, sprawdzania subskrypcji i dostępu do usług online. 1