Adobe InDesign CC for Teams - Pro Edition MULTI Win/Mac
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe InDesign CC for Teams - Pro Edition

Adobe InDesign, profesjonalna aplikacja do tworzenia układu strony do druku i publikacji cyfrowych, umożliwia projektowanie, wstępną inspekcję i publikowanie szerokiej gamy treści dla aplikacji drukowanych, internetowych i na tablety. Oferuje precyzyjną kontrolę nad typografią, wbudowane narzędzia kreatywne, intuicyjne środowisko projektowania i ścisłą integrację z programami Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat i Adobe Animate.

Program InDesign jest przeznaczony dla projektantów, profesjonalistów zajmujących się przygotowaniem do druku i produkcją oraz dostawców usług drukarskich, którzy pracują dla czasopism, firm projektowych, agencji reklamowych, gazet, wydawców książek i firm zajmujących się sprzedażą detaliczną / katalogową, a także w zakresie projektowania korporacyjnego, druku komercyjnego i innych wiodących -edge środowiska publikacyjne.

Adobe InDesign

Ważne informacje

Wersja Pro Edition zawiera wszystkie istotne składniki oferowane w ramach usługi Creative Cloud, które są niezwykle przydatne zarówno w pracach zespołowych, jak i w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Ponadto, zapewnia ona możliwość nieograniczonego pobierania zasobów dostępnych w Adobe Stock w licencji Standard.

UWAGA - Produkty z serii CC - Pro Edition są dostępne zarówno jako zestawy aplikacji, jak i pojedyncze programy i są one skierowane do firm oraz organizacji posiadających co najmniej pięciu użytkowników. Aby czerpać pełne korzyści płynące z oferty, minimalnym zamówieniem jest pięć licencji Edycji Pro (z wyjątkiem aplikacji Acrobat Pro).

Dostępna zawartość obejmuje:

  • Standardowe obrazy (tj. zdjęcia, grafiki wektorowe i ilustracje);
  • Standardowe szablony dla programów Photoshop, Illustrator i InDesign;
  • Standardowe zasoby 3D (tj. modele, światła i materiały);

Edycja Pro nie obejmuje:

  • Zasoby na licencji rozszerzonej
  • Filmy (HD lub 4K), określone szablony animacji i pliki audio
  • Określone szablony animacji
  • Zasoby z kolekcji Premium
  • Zasoby z kolekcji na użytek redakcyjny

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Lightroom

Adobe
InDesign

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe InDesign

20 lat innowacji

20 lat innowacji

Kiedy wydaliśmy program InDesign w 1999 roku, zmieniła się branża wydawnicza. Dzięki obsłudze czcionek OpenType, funkcjom przezroczystości i współpracy opartej na chmurze aplikacja InDesign znacząco przyczyniła się do postępu w dziedzinie projektowania, a miliony ludzi nadal tworzą w niej niesamowite rzeczy.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Oprogramowanie pozwala tworzyć czasopisma cyfrowe, książki elektroniczne i interaktywne dokumenty online, które przykuwają uwagę dźwiękiem, nagraniami wideo, pokazami slajdów oraz animacjami. Program InDesign ułatwia porządkowanie elementów projektu i przyspiesza dostarczanie rozbudowanych materiałów w dowolnym formacie.

Efektywna komunikacja w zespole

Projektuj szybciej dzięki narzędziom zaprojektowanym z myślą o współpracy. Szybko wprowadzaj zmiany za pomocą funkcji akapitu, znaku czy stylów obiektu. Funkcje udostępniania projektów w Internecie lub wysyłania plików do opiniowania w formacie PDF upraszczają proces recenzowania. Aplikacja integruje się z usługami Adobe Creative Cloud i Experience Manager, co pozwala udostępniać zawartość, czcionki i grafiki między projektami.

Efektywna komunikacja w zespole
Doskonała jakość w druku.

Oprogramowanie pozwala przygotować wszystko — na przykład papeterię, ulotki, plakaty, broszury, raporty roczne, czasopisma, a nawet książki. Profesjonalne narzędzia do budowania rozkładów i składu tekstu umożliwiają tworzenie stron z wieloma kolumnami łączącymi estetyczną typografię z bogatą szatą graficzną, ilustracjami i tabelami.

Doskonała jakość w druku.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Do programu InDesign cały czas dodawane są nowe funkcje, a członkowie Creative Cloud otrzymują je od razu po wydaniu. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Zawijanie tekstu z uwzględnianiem tematyki

Teraz funkcja Zawijanie tekstu automatycznie wykrywa tematykę obrazów, co przyspiesza zawijanie tekstu wokół nich.

Łatwe lokalizowanie koloru

Szybko znajduj i zastępuj kolory w obiektach dowolnego typu, aby zachować spójność oznaczeń marki i zapewnić dokładność kolorów do druku.

Obsługa trybu HSB

Teraz możesz tworzyć lub wybierać wartości HSB w każdym miejscu, w którym można ustawiać wartości kolorów w programie InDesign, między innymi w oknach dialogowych Próbnik kolorów, Panel kolorów i Nowe próbki. Nie trzeba przekładać wartości kolorów na model RGB.

Automatyczna aktywacja czcionek Adobe Fonts

Koniec ze znikającymi czcionkami. Program InDesign automatycznie wykrywa i aktywuje wszystkie dostępne czcionki z usługi Adobe Fonts.

lightroom
Ulepszona funkcja Udostępnij do recenzji

Szybko udostępniaj swoje projekty w Internecie do recenzji i zarządzaj opiniami bezpośrednio w programie InDesign. Recenzenci mogą zaznaczyć tekst do skomentowania, zastąpić tekst oraz dodać wyróżnienia i przekreślenia.

Dopasowywanie rozmiaru optycznego do rozmiaru tekstu

Rozmiar optyczny czcionki jest domyślnie mapowany do wielkości tekstu, w którym użyto czcionki zmiennej.

Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65309090BA01C12
Segment rynku:
Komercyjny
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 11, 10, macOS version 13 (Ventura), version 12 (Monterey), version 11 (Big Sur)
Procesor
PC: Intel (z obsługą 64-bitów) lub procesor AMD Athlon 64, MAC: Intel lub Apple krzem/M1/M2
Pamięć RAM
8 GB (zalecane 16 GB)
Miejsce na dysku twardym
PC: 3,6 GB, MAC: 4,5 GB
Ekran
1024 x 768 (zalecana 1920 x 1080)
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja są niezbędne do wymaganej aktywacji oprogramowania, sprawdzania subskrypcji i dostępu do usług online. 1