Język
PL
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe InDesign CC

Adobe InDesign, profesjonalna aplikacja do tworzenia układu strony do druku i publikacji cyfrowych, umożliwia projektowanie, wstępną inspekcję i publikowanie szerokiej gamy treści dla aplikacji drukowanych, internetowych i na tablety. Oferuje precyzyjną kontrolę nad typografią, wbudowane narzędzia kreatywne, intuicyjne środowisko projektowania i ścisłą integrację z programami Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat i Adobe Animate.

Program InDesign jest przeznaczony dla projektantów, profesjonalistów zajmujących się przygotowaniem do druku i produkcją oraz dostawców usług drukarskich, którzy pracują dla czasopism, firm projektowych, agencji reklamowych, gazet, wydawców książek i firm zajmujących się sprzedażą detaliczną / katalogową, a także w zakresie projektowania korporacyjnego, druku komercyjnego i innych wiodących -edge środowiska publikacyjne.

Adobe InDesign

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Lightroom

Adobe
InDesign

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe InDesign

20 lat innowacji

20 lat innowacji

Kiedy wydaliśmy program InDesign w 1999 roku, zmieniła się branża wydawnicza. Dzięki obsłudze czcionek OpenType, funkcjom przezroczystości i współpracy opartej na chmurze aplikacja InDesign znacząco przyczyniła się do postępu w dziedzinie projektowania, a miliony ludzi nadal tworzą w niej niesamowite rzeczy.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Oprogramowanie pozwala tworzyć czasopisma cyfrowe, książki elektroniczne i interaktywne dokumenty online, które przykuwają uwagę dźwiękiem, nagraniami wideo, pokazami slajdów oraz animacjami. Program InDesign ułatwia porządkowanie elementów projektu i przyspiesza dostarczanie rozbudowanych materiałów w dowolnym formacie.

Efektywna komunikacja w zespole

Projektuj szybciej dzięki narzędziom zaprojektowanym z myślą o współpracy. Szybko wprowadzaj zmiany za pomocą funkcji akapitu, znaku czy stylów obiektu. Funkcje udostępniania projektów w Internecie lub wysyłania plików do opiniowania w formacie PDF upraszczają proces recenzowania. Aplikacja integruje się z usługami Adobe Creative Cloud i Experience Manager, co pozwala udostępniać zawartość, czcionki i grafiki między projektami.

Efektywna komunikacja w zespole
Doskonała jakość w druku.

Oprogramowanie pozwala przygotować wszystko — na przykład papeterię, ulotki, plakaty, broszury, raporty roczne, czasopisma, a nawet książki. Profesjonalne narzędzia do budowania rozkładów i składu tekstu umożliwiają tworzenie stron z wieloma kolumnami łączącymi estetyczną typografię z bogatą szatą graficzną, ilustracjami i tabelami.

Doskonała jakość w druku.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Do programu InDesign cały czas dodawane są nowe funkcje, a członkowie Creative Cloud otrzymują je od razu po wydaniu. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Zawijanie tekstu z uwzględnianiem tematyki

Teraz funkcja Zawijanie tekstu automatycznie wykrywa tematykę obrazów, co przyspiesza zawijanie tekstu wokół nich.

Łatwe lokalizowanie koloru

Szybko znajduj i zastępuj kolory w obiektach dowolnego typu, aby zachować spójność oznaczeń marki i zapewnić dokładność kolorów do druku.

Obsługa trybu HSB

Teraz możesz tworzyć lub wybierać wartości HSB w każdym miejscu, w którym można ustawiać wartości kolorów w programie InDesign, między innymi w oknach dialogowych Próbnik kolorów, Panel kolorów i Nowe próbki. Nie trzeba przekładać wartości kolorów na model RGB.

Automatyczna aktywacja czcionek Adobe Fonts

Koniec ze znikającymi czcionkami. Program InDesign automatycznie wykrywa i aktywuje wszystkie dostępne czcionki z usługi Adobe Fonts.

lightroom
Ulepszona funkcja Udostępnij do recenzji

Szybko udostępniaj swoje projekty w Internecie do recenzji i zarządzaj opiniami bezpośrednio w programie InDesign. Recenzenci mogą zaznaczyć tekst do skomentowania, zastąpić tekst oraz dodać wyróżnienia i przekreślenia.

Dopasowywanie rozmiaru optycznego do rozmiaru tekstu

Rozmiar optyczny czcionki jest domyślnie mapowany do wielkości tekstu, w którym użyto czcionki zmiennej.

Specyfikacja produktu

Obszar zastosowań:
Domowy/Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 Miesięcy
Systemy operacyjne:
Windows/Mac
Kod producenta:
65297560BA01B12
Segment rynku
Komercyjny
Rodzaj licencji
Teams
Opcja zakupu
Odnowienie subskrypcji
Język
Wielojęzyczny
Platforma sprzętowa
Windows, macOS
System operacyjny
Windows 10/11 (64-bitowy) , macOS Mojave (wersja 10.14) lub nowszy
Procesor
PC: 64-bit Intel lub AMD 2 GHz, MAC: Procesor 64-bit Intel 2 GHz
Pamięć RAM
4 GB
Miejsce na dysku twardym
3,5 GB dostępnego miejsca na dysku twardym (dodatkowe miejsce wymagane podczas instalacji)
Karta graficzna
1 GB pamięci VRAM / komputer Mac powinien mieć co najmniej 1024 MB pamięci VRAM (zalecane 2 GB), a komputer musi obsługiwać technologię Metal lub co najmniej OpenGL w wersji 4.0 lub nowszej.
Ekran
1280 x 800
Karta sieciowa
Połączenie internetowe i rejestracja wymagane do obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online
Dodatkowe informacje
Szczegółowa specyfikacja techniczna znajduje się na stronie producenta: https://helpx.adobe.com/pl/creative-cloud/system-requirements.html

Najczęściej zadawane pytania

  Czy mogę kupić licencję bezterminową na aplikacje komputerowe Creative Cloud?

  Nie. Oprogramowania komputerowe w wersji Creative Cloud nie są dostępne z licencją bezterminową.


  Obecnie na komputerze mam wcześniejszą wersję produktu Adobe Creative Suite z licencją bezterminową. Czy mogę używać produktów Creative Suite oraz aplikacji Creative Cloud na tym samym komputerze?

  Tak. Instalacja aplikacji Creative Cloud nie ma żadnego wpływu na już zainstalowane produkty Creative Suite.


  Na ilu komputerach mogę zainstalować program z aplikacji Creative Cloud?

  Programy można pobrać i zainstalować na wielu komputerach niezależnie od systemów operacyjnych. Możliwość aktywacji jest jednak ograniczona do dwóch komputerów na użytkownika powiązanego z członkostwem.


  Czy można anulować członkostwo? Co się stanie z moimi plikami?

  Jeżeli anulujesz członkostwo, będziesz nadal mieć dostęp do bezpłatnych korzyści dla członków Creative Cloud i wszystkich plików zapisanych na urządzeniu. Nie będziesz mieć dostępu do aplikacji i większości usług, a pamięć w chmurze zostanie ograniczona do 2 GB.


Sposób dostawyKoszt wysyłki
Produkt dostarczany mailem 0 zł