Adobe InDesign CC Teams (2023) ENG Win/Mac – licencja rządowa
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Rządowy (GOV)
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
64 bit

Adobe InDesign CC

Adobe InDesign, profesjonalna aplikacja do tworzenia układu strony do druku i publikacji cyfrowych, umożliwia projektowanie, wstępną inspekcję i publikowanie szerokiej gamy treści dla aplikacji drukowanych, internetowych i na tablety. Oferuje precyzyjną kontrolę nad typografią, wbudowane narzędzia kreatywne, intuicyjne środowisko projektowania i ścisłą integrację z programami Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat i Adobe Animate.

Program InDesign jest przeznaczony dla projektantów, profesjonalistów zajmujących się przygotowaniem do druku i produkcją oraz dostawców usług drukarskich, którzy pracują dla czasopism, firm projektowych, agencji reklamowych, gazet, wydawców książek i firm zajmujących się sprzedażą detaliczną / katalogową, a także w zakresie projektowania korporacyjnego, druku komercyjnego i innych wiodących -edge środowiska publikacyjne.

Oprogramowanie zawiera dostęp tylko do angielskiej wersji językowej.

Adobe InDesign

Obsługa wielu formatów plików

Dostęp

Natychmiastowy dostęp do nowo wydawanych funkcji i aktualizacji

Aplikacje i usługi

100 GB przestrzeni dyskowej w chmurze, Adobe Fonts, Adobe Portfolio, Adobe Spark

Kompletny pakiet aplikacji i usług

Adobe Lightroom

Adobe
InDesign

Adobe Portfolio

Adobe Spark

Adobe Fonts

Adobe Bridge

Poznaj możliwości Adobe InDesign

20 lat innowacji

20 lat innowacji

Kiedy wydaliśmy program InDesign w 1999 roku, zmieniła się branża wydawnicza. Dzięki obsłudze czcionek OpenType, funkcjom przezroczystości i współpracy opartej na chmurze aplikacja InDesign znacząco przyczyniła się do postępu w dziedzinie projektowania, a miliony ludzi nadal tworzą w niej niesamowite rzeczy.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Cyfrowe duplikaty. Niezwykłe interakcje.

Oprogramowanie pozwala tworzyć czasopisma cyfrowe, książki elektroniczne i interaktywne dokumenty online, które przykuwają uwagę dźwiękiem, nagraniami wideo, pokazami slajdów oraz animacjami. Program InDesign ułatwia porządkowanie elementów projektu i przyspiesza dostarczanie rozbudowanych materiałów w dowolnym formacie.

Efektywna komunikacja w zespole

Projektuj szybciej dzięki narzędziom zaprojektowanym z myślą o współpracy. Szybko wprowadzaj zmiany za pomocą funkcji akapitu, znaku czy stylów obiektu. Funkcje udostępniania projektów w Internecie lub wysyłania plików do opiniowania w formacie PDF upraszczają proces recenzowania. Aplikacja integruje się z usługami Adobe Creative Cloud i Experience Manager, co pozwala udostępniać zawartość, czcionki i grafiki między projektami.

Efektywna komunikacja w zespole
Doskonała jakość w druku.

Oprogramowanie pozwala przygotować wszystko — na przykład papeterię, ulotki, plakaty, broszury, raporty roczne, czasopisma, a nawet książki. Profesjonalne narzędzia do budowania rozkładów i składu tekstu umożliwiają tworzenie stron z wieloma kolumnami łączącymi estetyczną typografię z bogatą szatą graficzną, ilustracjami i tabelami.

Doskonała jakość w druku.

Przekonaj się, co nowego można zrobić.

Do programu InDesign cały czas dodawane są nowe funkcje, a członkowie Creative Cloud otrzymują je od razu po wydaniu. Poniżej omawiamy kilka z najnowszych aktualizacji.

Zawijanie tekstu z uwzględnianiem tematyki

Teraz funkcja Zawijanie tekstu automatycznie wykrywa tematykę obrazów, co przyspiesza zawijanie tekstu wokół nich.

Łatwe lokalizowanie koloru

Szybko znajduj i zastępuj kolory w obiektach dowolnego typu, aby zachować spójność oznaczeń marki i zapewnić dokładność kolorów do druku.

Obsługa trybu HSB

Teraz możesz tworzyć lub wybierać wartości HSB w każdym miejscu, w którym można ustawiać wartości kolorów w programie InDesign, między innymi w oknach dialogowych Próbnik kolorów, Panel kolorów i Nowe próbki. Nie trzeba przekładać wartości kolorów na model RGB.

Automatyczna aktywacja czcionek Adobe Fonts

Koniec ze znikającymi czcionkami. Program InDesign automatycznie wykrywa i aktywuje wszystkie dostępne czcionki z usługi Adobe Fonts.

lightroom
Ulepszona funkcja Udostępnij do recenzji

Szybko udostępniaj swoje projekty w Internecie do recenzji i zarządzaj opiniami bezpośrednio w programie InDesign. Recenzenci mogą zaznaczyć tekst do skomentowania, zastąpić tekst oraz dodać wyróżnienia i przekreślenia.

Dopasowywanie rozmiaru optycznego do rozmiaru tekstu

Rozmiar optyczny czcionki jest domyślnie mapowany do wielkości tekstu, w którym użyto czcionki zmiennej.

Obszar zastosowań:
Rządowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
MacOS
Windows
Kod producenta:
65297583BC01B12
Segment rynku:
Rządowy
Rodzaj licencji:
Teams
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Język:
Angielski