JetBrains All Products Pack - Commercial
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy/Firmowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Kompletny zestaw narzędzi dla programistów

JetBrains All Products Pack

JetBrains specjalizuje się w inteligentnych, zwiększających produktywność narzędziach, które pomagają pisać czysty, wysokiej jakości kod na platformach .NET, Java, Ruby, Python, PHP, JavaScript, C# i C++ na wszystkich etapach rozwoju. Automatyzuj rutynowe kontrole i poprawki, narzędzia przyspieszają produkcję, dając programistom swobodę rozwoju, odkrywania, współpracy i tworzenia.

JetBrains All Products Pack zapewnia dostęp do wszystkich narzędzi deweloper, w tym 10 środowisk IDE, 2 profilery i 3 rozszerzenia.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Korzyści

Narzędzia JetBrains obejmują szeroki zakres języków programowania

Ponad 10 milionów programistów korzysta z ich narzędzi programistycznych

Narzędzia programistyczne automatyzują powtarzalne zadania, aby pomóc Ci pracować szybciej

Narzędzia deweloperskie

JetBrains posiada szeroką gamę narzędzi programistycznych obejmujących wiele różnych języków programowania. Te narzędzia zwiększające produktywność pomagają tworzyć wysokiej jakości aplikacje.

ReSharper

Rozszerzenie .NET zwiększające produktywność programu Visual Studio, zapewniające ulepszone i lepszej jakości kodowanie.

ReSharper 2021.3 obsługuje niedawno wydaną wersję programu Visual Studio 2022. Analiza kodu poprawia obsługę języka C#10, w tym przestrzenie nazw o zakresie plików i globalne dyrektywy using, typy odwołań dopuszczające wartości null oraz ogólną obsługę języka C#. W tej wersji dodano także funkcję Znajdź użycie dla zdefiniowanych przez użytkownika niejawnych operatorów konwersji, nowe znaczniki rynien oraz znacznie ulepszoną funkcję kopiowania kodu referencyjnego.

IntelliJ IDEA

Środowisko IDE Java i JVM, które zapewnia obsługę rozwoju przedsiębiorstw, urządzeń mobilnych i stron internetowych.

IntelliJ IDEA 2021.3 zapewnia obsługę zdalnego programowania (Beta) i wprowadza nowy sposób rozwiązywania problemów z IDE za pomocą akcji Napraw IDE. Zawiera również aktualizacje debuggera i kontrolę stanu Constant dla Kotlina, a także inne cenne zmiany. Poniższe krótkie opisy szczegółowo wyjaśniają te i inne godne uwagi funkcje.

Dodatkowe IDE i narzędzia .NET

DotUltimate

DotUltimate zawiera wszystkie narzędzia JetBrains .NET, ReSharper C++ i JetBrains Rider w jednym pakiecie.

RubyMine

RubyMine to zintegrowane środowisko programistyczne, które pomaga zwiększyć produktywność w każdym aspekcie.

JetBrains Rider

Rider pomaga tworzyć aplikacje .NET, ASP.NET, .NET Core, Xamarin lub Unity w systemach Windows, macOS lub Linux.

PyCharm

PyCharm to IDE języka Python, które zapewnia inteligentne uzupełnianie kodu, inspekcje kodu, wyróżnianie błędów w locie.

PhpStorm

PhpStorm to inteligentne IDE PHP używane do zwiększania produktywności i jest idealne do pracy z Symfony, Laravel, Drupal, WordPress, Zend Framework, Magento, Joomla!, CakePHP, Yii i innymi frameworkami.

GoLand

GoLand ułatwia czytanie, pisanie i zmianę kodu.Wykrywanie błędów w locie i sugestie.

DataGrip

Jest przeznaczony do wykonywania zapytań, tworzenia i zarządzania bazami danych. Bazy danych mogą działać lokalnie, na serwerze lub w chmurze.

CLIon

CLIon to zwiększające produktywność wieloplatformowe IDE dla programistów C i C++ do tworzenia inteligentnych aplikacji.

DataSpell

Bez wysiłku przeglądaj, nawiguj, sortuj i filtruj dane. Twórz wykresy i uzyskuj dostęp do niezbędnych analiz danych, w tym statystyk opisowych i brakujących wartości – a wszystko to bez pisania ani jednej linijki kodu.

WebStorm

WebStorm od samego początku zawiera wszystko, czego potrzebujesz do programowania JavaScript i TypeScript.

Narzędzia dla zespołu

Współpracuj i pracuj efektywniej jako zespół nad różnymi projektami, niezależnie od tego, czy niektórzy członkowie zespołu są w biurze, czy pracują zdalnie.

Code With Me

Code With Me to usługa wspólnego rozwoju i programowania w parach. W pakiecie z większością najnowszych IDE JetBrains możesz teraz udostępniać projekt innym i pracować nad nim razem w czasie rzeczywistym.

Code With Me 2021.2 zawiera przeprojektowaną funkcję cofania, która znacznie poprawia wrażenia podczas programowania zespołowego. Zmodernizowana logika cofania umożliwia zarówno gościom, jak i gospodarzowi cofnięcie ich indywidualnych zmian w kodzie. Oznacza to, że aktualizacja do wersji 2021.2 pozwoli uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, w których jeden programista przypadkowo usunie zmiany wprowadzone przez swoich rówieśników. To ulepszenie jest szczególnie przydatne w scenariuszach programowania w parach i mobach.

Space

Space to kompleksowe rozwiązanie do współpracy zespołowej do tworzenia oprogramowania, komunikacji, zarządzania projektami i zespołem.

Pozwala hostować repozytoria, analizować i przeglądać kod, być na bieżąco i komunikować się z kolegami z jednego miejsca. Możesz szybko dowiedzieć się, kto nad czym pracuje i kto za czym odpowiada — i natychmiast skontaktować się z odpowiednią osobą za pośrednictwem wbudowanego komunikatora (Czaty).

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Firmowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
C-S.ALL-Y
Segment rynku:
Komercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Dodatkowe informacje
Pełen opis wymagań technicznych zawartych programów znajduje się na strone producenta dostępnej pod linkiem: https://www.jetbrains.com/support/