JetBrains IntelliJ IDEA Ultimate - Personal
Gwarancja legalności: czytaj więcej Gwarancja legalności
Język
ENG
Liczba stanowisk
1
Obszar zastosowań
Domowy
Okres licencji
Subskrypcja
Rodzaj licencji
ESD (Elektroniczna)
Architektura
32/64 bit

Wydajne i ergonomiczne IDE dla JVM

IntelliJ IDEA Ultimate

IntelliJ IDEA to inteligentne, kontekstowe IDE do pracy z Javą i innymi językami JVM, takimi jak Kotlin, Scala i Groovy, we wszelkiego rodzaju aplikacjach. Dodatkowo IntelliJ IDEA Ultimate może pomóc w tworzeniu pełnowymiarowych aplikacji internetowych dzięki potężnym zintegrowanym narzędziom, obsłudze JavaScript i powiązanych technologii oraz zaawansowanej obsłudze popularnych platform, takich jak Spring, Spring Boot, Jakarta EE, Micronaut, Quarkus, Helidon. Co więcej, możesz rozszerzyć IntelliJ IDEA o bezpłatne wtyczki opracowane przez JetBrains, co pozwala na pracę z innymi językami programowania, w tym Go, Python, SQL, Ruby i PHP.

  • Licencja Personal jest opcją dla osób prywatnych, które kupują licencję z własnych środków i wyłącznie na własny użytek. Licencje osobiste nie mogą być kupowane, refundowane ani w żaden sposób finansowane przez firmy.
  • Licencja Commercial standardowa opcja licencjonowania dla organizacji i podmiotów gospodarczych. Licencje kupowane są przez firmę i mogą być używane przez jedną osobę w tej organizacji.

Dlaczego pomysł IntelliJ

Każdy aspekt IntelliJ IDEA został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować produktywność programistów. Inteligentne wspomaganie kodowania i ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że rozwój jest nie tylko produktywny, ale także przyjemny.

Głęboka inteligencja

Po zindeksowaniu kodu źródłowego IntelliJ IDEA oferuje niesamowicie szybkie i inteligentne wrażenia, podając odpowiednie sugestie w każdym kontekście: natychmiastowe i sprytne uzupełnianie kodu, analizę kodu w locie i niezawodne narzędzia do refaktoryzacji.

Niestandardowe doświadczenie

Narzędzia o znaczeniu krytycznym, takie jak zintegrowane systemy kontroli wersji oraz szeroka gama obsługiwanych języków i struktur, są pod ręką — bez kłopotów z wtyczkami.

Inteligentne uzupełnianie kodu

Podczas gdy podstawowe uzupełnianie sugeruje nazwy klas, metod, pól i słów kluczowych w zakresie widoczności, inteligentne uzupełnianie sugeruje tylko te typy, które są oczekiwane w bieżącym kontekście.

Pomoc specyficzna dla ram

Chociaż IntelliJ IDEA jest IDE dla Javy, rozumie również i zapewnia inteligentną pomoc w kodowaniu dla wielu różnych innych języków, takich jak SQL, JPQL, HTML, JavaScript itp., nawet jeśli wyrażenie językowe jest wstrzykiwane do literału String w Kod Java.

Wzmacniacze produktywności

Środowisko IDE przewiduje Twoje potrzeby i automatyzuje żmudne i powtarzalne zadania programistyczne, dzięki czemu możesz skupić się na całościowym obrazie.

Ergonomia programisty

W każdej podejmowanej przez nas decyzji projektowej i wdrożeniowej mamy na uwadze ryzyko przerwania przepływu deweloperów i dokładamy wszelkich starań, aby je wyeliminować lub zminimalizować.

IDE podąża za kontekstem i automatycznie wyświetla odpowiednie narzędzia.

Dyskretna inteligencja

Pomoc w kodowaniu w IntelliJ IDEA to nie tylko edytor: pomaga zachować produktywność również w innych aspektach: np. wypełnianiu pól, przeszukiwaniu listy elementów; dostęp do okna narzędzi; lub przełączanie ustawienia itp.

Nowe funkcje

Zdalny rozwój (beta)

Funkcja Remote Development (Beta) umożliwia łączenie się ze zdalną maszyną, na której działa backend IDE. Możesz pracować nad projektem tam znajdującym się tak, jakby był na twoim lokalnym komputerze. Dostęp do zdalnego programowania można uzyskać z ekranu powitalnego IDE lub pobierając bramę JetBrains z aplikacji Toolbox.

Rozwiązywanie problemów z IDE

Jeśli IDE nie działa poprawnie, wypróbuj nową akcję Napraw IDE... w menu Plik. Zapewnia szybsze rozwiązywanie problemów i poprowadzi Cię przez sekwencję kroków, aby rozwiązać niektóre z najczęstszych problemów.

Aktualizacje debuggera dla Kotlin

Kod Kotlina można debugować wydajniej teraz, gdy dodaliśmy akcję Smart Step Into i obsługę wbudowanych ramek stosu. Akcja Step Into działa teraz jak Smart Step Into , umożliwiając zatrzymanie się na dowolnej funkcji podrzędnej zawartej w wywołaniu danej metody. Ponadto debugger może teraz wykrywać funkcje wbudowane Kotlin i wyświetlać ich wywołania w panelu śledzenia stosu.

Wersja językowa:
Angielska
Obszar zastosowań:
Domowy
Liczba stanowisk:
1
Wersja produktu:
ESD (elektroniczna)
Okres licencji:
12 miesięcy
Systemy operacyjne:
Linux
MacOS
Windows
Kod producenta:
P-S.II-Y
Segment rynku:
Niekomercyjny
Opcja zakupu:
Nowa licencja
Platforma sprzętowa
Windows, Windows Server, macOS, Linux
System operacyjny
Windows 10 lub nowszy, Windows Server 2019 lub nowszy, macOS 11.0 lub nowszy, Dowolna dystrybucja Linuksa obsługująca Gnome, KDE lub Unity DE.
Pamięć RAM
2 GB (zalecane 8GB)
Miejsce na dysku twardym
minimum 3.5 GB
Ekran
1024×768